Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Brate sigurno nije zbog para, verujem da je Stanković u toku karijere zaradio finu sumu novca. Šta može da natera čoveka da mu terza kroji sudbinu.

10 minutes ago, Markoss said:

Kad ti igraci kao picke odigraju derbi, onda ih kaznis tako sto im ne das da igraju ovu danas utakmicu i ne das im da se vade i nagradis one koji se nisu blamirali u sredu (dakle, one sa tribina). Uz to ubacis klinca, dva, samo da pokazes da nema nedodirljivih i da kako god da se zoves, ako igras kao kurac, onda ce neki Blagojevic i Babic da te zamene.

 

E posto nista od toga nije uradjeno, zato i igramo ko kurac i zato sam cim sam video sastav znao da cemo izgubiti. 

 

Veliki minus za Stankovica. 

 

Pa Stanković je sam izjavio da bi opet uradio sve isto, tako da verujem da on ne vidi nikakav problem u igračima koji su odigrali derbi. Nema za njega ni minus ni plus, on jednostavno ne zna. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, L' Imperatore said:

Može biti da je 3-5-2. Gavrić levo, Gajić desno na boku. Ivanić i Jovičić iza Nikolića u sredini. I ova dvojica napred

 

Zasto u 3-5-2 na jednom boku mora biti bek, a na drugom krilo?

 

Sto se meca tice, nebitan mec totalno, ali i dobar pokazatelj kako nepobedive ekipe Partizana/Crvene zvezde mogu da izgube samo ako im je mec nebitan. Pa to me bas briga, poenta sporta je da ti poraz presedne, a mi smo ove sezone napete duele videli samo protiv Indjije, Napretka, Spartaka i Javora. Sve ostalo je bilo rutiniranje i u gostima i kod kuce.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, marko_pantelic said:

I onaj ko kaže da Boaći nije ubedljivo najbolji špic u Zvezdi, mislim da ne prati fudbal ozbiljno.

Pa Tomane nije dobio ni jedan duel ni u derbiju ni danas.

To je tačno, ali to ne govori o njegovom kvalitetu već o tome kakav su krš ostali špicevi.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, marko_pantelic said:

I onaj ko kaže da Boaći nije ubedljivo najbolji špic u Zvezdi, mislim da ne prati fudbal ozbiljno.

Pa Tomane nije dobio ni jedan duel ni u derbiju ni danas.

 

Boaci nije dobio duel godinu dana. Sva tri spica su nam krs, totalno je nebitno ko je najbolji od njih. Nisu ni za klupu.

Link to comment
Share on other sites

Ljudi koji su ovde posle derbija pisali da je Tomane najgori transfer dunster, očito su zaboravili na Mirka Ivanića.

 

1,3 miliona za nivo igre mršavog Savija. Beži mu lopta na pravcu, svaki dobar pas Gavrića i Nikolića usere. Uz sve to nema ni srce. Tuga šta smo mi doveli. Ako ga je Marin gušio, šteta što ga nije ugušio skroz. 

 

Još jedna stvar, kako je to Velja Nikolić povređen da igra u sredu, a preporođen za nedelju? 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, marko_pantelic said:

Slažem se da je Boaći u kanalu, ali da se ne primeti za 90 minuta, to mislim da ne bi video nikad.

 

TOMANE je neprimetan.

 

Eto, recimo pikslu Simića sam primetio kad je promašio situaciju 1 na 1 za 10 metara 😄

 

Ma za Tomanea moze da se spinuje i ovde i po medijima do prekosutra. Lik je spic koji je uvek daleko od lopte. To je super igrac, al za Radnik iz Surdulice. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...