Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

1 hour ago, Hej Pavkov said:

Gresi se u vezi Dekija. Jeste njega licno Vucic doveo, sumnjam da su Terzic i Mrkela i znali uopste, Terzic je hteo Veselinova na leto iz Cuke. Milojevic bi normalno ostao do kraja ove sezone i upisao jos jednu titulu u cv.

 

Deki je ozbiljan i namere su mu dobre i Terzic mu nije sef, a tu potvrdu imate i od Delija. Bitno je da se Terzic i Mrkela oteraju do kraja.

 

Postoji velika sansa da najvise profitira sns-ov najveci sportski projekat KKP i da pored vracanja dugova, Arene, preskupog Italijana, zilion stranaca, otimanje televizije od FKP dobije i evrpski trofej u eri Vucica.

 

 

1 hour ago, Hej Pavkov said:

Smesan igrac, cirkuskuski, kao Plavsic. Prodje januar njega niko nije kupio, ceka Terza da se smiluje sef da moze sa Ostojinim kumom Nedicem da odradi kombi, nema veze sto je ZVEZDINO DETE I IGRAC OD 10 MILIONA GAVRIC U KLUBU...

 

Elem, pre godinu dana mi jedan skaut pricao da ima mladog Afrikanca u Gomelu iz Belorusije za Zvezdu, za kikiriki igra i kosta. Juce je potpisao za SELTIK.

 A Mrkela dovodi Causica i slicne... COVEK POJMA NEMA!!!

 

https://www.transfermarkt.de/ismaila-soro/profil/spieler/466765

 

Ako Partizan osvoji EC, to neće biti zato što je država uložila neki nenormalni novac, već zato što su bili najbolji u EC.

 

Drugo, ne znam kako te nije sramota da pričaš da je neko SNS projekat, a navijaš za Zvezdu, o njoj pričaš kao o nekoj avangardi. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Green23 said:

Čoveče, pišeš o KKP kao najvećem projektu SNS-a :lol_2: I još imamo potvrdu od kriminalaca pod imenom Delije za nešto :lol_2:

 

Ja veci ne poznajem.

S obzirom da FKCZ dosta zaradi i sama, dok se u KKP sipa kao u nerotkinju, da oprostite na izrazu.

Tegi opozicionar dobio televiziju svoju😋...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Hej Pavkov said:

Smesan igrac, cirkuskuski, kao Plavsic. Prodje januar njega niko nije kupio, ceka Terza da se smiluje sef da moze sa Ostojinim kumom Nedicem da odradi kombi, nema veze sto je ZVEZDINO DETE I IGRAC OD 10 MILIONA GAVRIC U KLUBU...

 

Elem, pre godinu dana mi jedan skaut pricao da ima mladog Afrikanca u Gomelu iz Belorusije za Zvezdu, za kikiriki igra i kosta. Juce je potpisao za SELTIK.

 A Mrkela dovodi Causica i slicne... COVEK POJMA NEMA!!!

 

https://www.transfermarkt.de/ismaila-soro/profil/spieler/466765

 

Ja sam gledao jedno dve njegove utakmice u Izraelu. Malo me podsjetio na Kangu. S tim da je verovanto malo brži i prodorniji

 

3 minutes ago, Hej Pavkov said:

Banovan sam i sve mi pobrisano kad sam pisao o plati Trinkijerija i generalno ko je sve u KKP. Dvostruki arsini opasno ovde vladaju.

 

Elem, Deki hoce jednog Italijana da dovede.

 

Na kojoj poziciji?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, L' Imperatore said:

 

Ja sam gledao jedno dve njegove utakmice u Izraelu. Malo me podsjetio na Kangu. S tim da je verovanto malo brži i prodorniji

 

 

Na kojoj poziciji?

 

Ne znam zaista, samo znam da je Italijan. A nije onaj Mirko Antonuci iz Rome.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Hej Pavkov said:

 

Ja veci ne poznajem.

S obzirom da FKCZ dosta zaradi i sama, dok se u KKP sipa kao u nerotkinju, da oprostite na izrazu.

Tegi opozicionar dobio televiziju svoju😋...

Pa zaradi zato što je u sportu gde može da se zaradi. Da, naš FK uopšte nije projekat SNS-a, gde nam je sadašnji predsednik države u sred noći upao u klub i postavio svoje ljude, ali ne sa namerom da klubu bude bolje, nego da izvuče sve moguće pare iz njega i da ga dovede na rub propasti :lol_2: Ono što se našem klubu dogodilo prethodne tri godine uopšte nije ni bilo planirano, ali im je fino došlo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Green23 said:

Pa zaradi zato što je u sportu gde može da se zaradi. Da, naš FK uopšte nije projekat SNS-a, gde nam je sadašnji predsednik države u sred noći upao u klub i postavio svoje ljude, ali ne sa namerom da klubu bude bolje, nego da izvuče sve moguće pare iz njega i da ga dovede na rub propasti :lol_2: Ono što se našem klubu dogodilo prethodne tri godine uopšte nije ni bilo planirano, ali im je fino došlo.

Pa ne znam gde si zakljucio da to mislim ako citas sta pisem od trenutka registrovanja. Samo ovaj moj prvi upis nakon dva meseca na prosloj stani ti kaze sta mislim, a i znam, ko se pita u FKCZ.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Hej Pavkov said:

Pa ne znam gde si zakljucio da to mislim ako citas sta pisem od trenutka registrovanja. Samo ovaj moj prvi upis nakon dva meseca na prosloj stani ti kaze sta mislim, a i znam, ko se pita u FKCZ.

Pa ne može onda Partizan sa nekoliko miliona evra da se poredi sa našim FK.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Green23 said:

Pa ne može onda Partizan sa nekoliko miliona evra da se poredi sa našim FK.

Ne moze fudbal da se poredi s kosarkom, to sto je FKCZ zaradila za 3 godine KKP nece za narednih 50 godina.

Ne znam sto se ljudi ljute i ovde i svakodnevnom razgovoru kada se spomene da KKP ima neverovatne uslove i finansije.

Opet kazem, navijaci Partizana treba da se pogledaju u ogledalo i da razmisle sta zele, pevaju, ovako je sve to dosta licemerno.

S druge strane Savo koji se stvarno bori i radi ozbiljno je sam kao list na vetru.

Edited by Hej Pavkov
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Hej Pavkov said:

Ne moze fudbal da se poredi s kosarkom, to sto je FKCZ zaradila za 3 godine KKP nece za narednih 50 godina.

Ne znam sto se ljudi ljute i ovde i svakodnevnom razgovoru kada se spomene da KKP ima neverovatne uslove i finansije.

Opet kazem, navijaci Partizana treba da se pogledaju u ogledalo i da razmisle sta zele, pevaju, ovako je sve to dosta licemerno.

S druge strane Savo koji se stvarno bori i radi ozbiljno je sam kao list na vetru.

Pa ti izgledaš dosta licemerno, jer navijaš za klub koji nije ništa manje podržan od strane vlasti, a kukaš na KKP

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Hej Pavkov said:

Ne razumem ovo. Znaci moze Zvezda i u fk i kk da se razvlaci za sve i svasta a sveta krava KKP ne sme ni da se pomene?

Ponavljam KKP je buvkalno stranacki odbor SNS. Nisam ih nicim ni uvredio niti izneo lazne informacije.

Na ovoj temi se pre svega bavimo FK CZ, za KKP ima odgovarajuća tema. Nema apsolutno potrebe za ovakvim pisanjem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Hej Pavkov said:

S druge strane Savo koji se stvarno bori i radi ozbiljno je sam kao list na vetru.

 

Lep rezultat je napravljen plasmanom i osvajanjem bodova u LE, ali nije da se nisu "upumpale" pare iz drzavnog budzeta, prvo za licencu, a zatim i za Natka, Asana, Sadika...nije Savo nikakav cudotvorac, ima tu clanova strucnog staba koji rade mnogo veci posao

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sanogo Vulić

Garsija Ben Gavrić

Boaći/Tomane/Pavkov 

 

Ili najpopularnija italijanska trenutno

                 Borjan

Ivanović, Degenek, Pankov 

Abate    Sanogo Vulić   ?

                  Ben

         Garsija     Boaći

Edited by Hej Pavkov
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...