Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

8 hours ago, StephenBob said:

 

Nemoj tako, sad ce neko da ti objasni kako mi imamo 3 boda a oni 2.

 

Ljudi su nam objasnili kako se igra fudbal sa malim budzetom, a da ne pricam da su nam tek objasnili kako se gine na terenu za svoj klub. Odigrali su kao da ih ceka prolaz u finale Lige Sampiona, a ustvari im utakmica nije nista donosila. Dortmund je ovu utakmicu morao da pobedi da bi prosao dalje. Slavija Prag je krenula zadnji napad sa golmanom.

 

Bilo mi je zadovoljstvo da gledam te momke nekoliko utakmica ove sezone u LS.

 

Evo njihovih rezultata:

Inter    Slavia Prague    1 : 1   

Slavia Prague    Dortmund    0 : 2

Slavia Prague    Barcelona    1 : 2

Barcelona    Slavia Prague    0 : 0

Slavia Prague    Inter    1 : 3

Dortmund    Slavia Prague    2 : 1

 

Odlicna slavija! fudbal se igra za bodove i ako cemo tako gledati mi imamo vise uspeha, ali njihovo dostignuce je daleko vece, recimo negde u rangu sa nasim proslosezonskim.

Slavija je svoju dobru igru prikazala sa gotovo iskljucivo domacim igracima. Od stranca tu su jedan nigerijac i jedan rumun i povremeno jedan igrac iz obale slonovace i to je sve. Mi bez stranaca ne mozemo i oni su nam potrebni, ali ne ovakvi. Skupi i losi.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Nate said:

 

Odlicna slavija! fudbal se igra za bodove i ako cemo tako gledati mi imamo vise uspeha, ali njihovo dostignuce je daleko vece, recimo negde u rangu sa nasim proslosezonskim.

Slavija je svoju dobru igru prikazala sa gotovo iskljucivo domacim igracima. Od stranca tu su jedan nigerijac i jedan rumun i povremeno jedan igrac iz obale slonovace i to je sve. Mi bez stranaca ne mozemo i oni su nam potrebni, ali ne ovakvi. Skupi i losi.

 

И таква Славија је имала -6 гол разлику или -1 по мечу у групи  са Барсом, Интером и Дортмундом. Још битније од тога је што је покушавала да игра фудбал а то је најбитније за будућност. Кад имаш неки систем лакше га је надограђивати у прелазним роковима (наравно ако имаш паре).

Салцбург је на 6 мечева дао чак 16 голова! И када бисмо сада налетили на њих и изгубили, кладим се да би исти они који су уздизали у небеса тренера у оном заиста историјском пролазу, рекли не може се против буџета, Ред Бул је прејак спонзор исл.

 

И Сисоје све успјешно прати са изјавама. Када бункером прођемо даље онда пишемо историју, а када напишемо историју са рекордним поразима у Европи онда играмо против свемира и буџета...

 

Што се тиче вечерашњег меча припрема је једноставна, без лопте морамо да стојимо тик уз играча тј. да играчи дају све од себе да се противник не размаше (то смо успјели прошле године против Ливерпула). За напад мора да се зна у транзицији ко се гдје креће, без очајничких балона од стране штопера него да се износи брзом пас игром.

То би значило да ће Сисоје да постане Милоје, да ли ће успјети видјећемо вечерас, нама преостаје само да се надамо...

Edited by Константин
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ne verujem u bilo kakav pozitivan rezultat, ovosezonska Zvezda ne deluje kadra za plasman na 3.mesto u ovoj grupi, treba biti realan i reci da su partije bile ispod svakog prosekas koliko god zaostajemo u svakom pogledu za Bajernom ili Totenhemom.

Svakako da ne treba ocekivati neke bravure u ofanzivi veceras, ali pristup igraca mora biti mnogo jaci od avansnog skidanja gaca kako je to bilo u proslom mecu npr, jer iako je Oly kvalitetniji od nas ipak nije rang druga dva protivnika, te postoji nada da ostrom igrom i sa koliko-toliko resenja u nekim kontrama mozemo da uradimo nesto napred. Odbrana na ovom nivou je jako slaba, pa cemo morati da damo gol posto cemo ga i primiti...

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Константин said:

Што се тиче вечерашњег меча припрема је једноставна, без лопте морамо да стојимо тик уз играча тј. да играчи дају све од себе да се противник не размаше (то смо успјели прошле године против Ливерпула). За напад мора да се зна у транзицији ко се гдје креће, без очајничких балона од стране штопера него да се износи брзом пас игром.

То би значило да ће Сисоје да постане Милоје, да ли ће успјети видјећемо вечерас, нама преостаје само да се надамо...

Nema šanse da se ovo desi! Mi nismo fizički spremnu za takvu igru, ne postoji ni promil šanse da Rodić/Gobeljić isprate kretnje Podensa. Opet ćemo parkirati autobus i braniti se statično u nadi da protivnik neće pronaći prostor. Oni će izaći visoko u nameri da nas udave i to je kraj naše igre. Možda uradimo nešto, ako kojim slučajem uspemo visoko oduzeti loptu protivniku i nekako je doturiti do Marina, ali budi ubeđen da mi loptu kroz pas izneti nećemo niti jednom.

Edited by Liska Manjina
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Postavio bih pitanje kondicionom, ko god da je to kod nas u klubu, šta je on radio godinu dana? Je l' vidi na šta mu liče igrači. Čak i ovi novi koji dođu na početku deluju brže i spremnije nego nakon par meseci njegovog rada.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, StephenBob said:

Primise gol od svog igraca. Moglo je da bude i 2:0, ali ode na 0:2 i tu je kraj. Fantasticna utakmica. Nadam se da cu jednom doziveti da nasa Zvezda igra kao Salzburg. Skroman sam covek, ne trazim da igraju kao Barsa, Real i Bajern 😄

Eh da Zvezda igra kao Salzburg pa da puca od Liverupa 2-0, umesto da ga pobedjuje 2-0.

Tudja trava zelenija, ja bih bio zadovoljan da vratimo mojo od prosle god.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Liska Manjina said:

Nema šanse da se ovo desi! Mi nismo fizički spremnu za takvu igru, ne postoji ni promil šanse da Rodić/Gobeljić isprate kretnje Podensa. Opet ćemo parkirati autobus i braniti se statično u nadi da protivnik neće pronaći prostor. Oni će izaći visoko u nameri da nas udave i to je kraj naše igre. Možda uradimo nešto, ako kojim slučajem uspemo visoko oduzeti loptu protivniku i nekako je doturiti do Marina, ali budi ubeđen da mi loptu kroz pas izneti nećemo niti jednom.

 

Све си у праву, није нека шанса да тренер промјени своју "фудбалску филозофију" преко ноћи нити је нека шанса да играчи сами крену да хеклају.

Ја сам само навео минимум нормалног приступа за ЛШ. А нећу имати ништа против да нас неко пријатно изненади...

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, red_white said:

Na prolece cemo biti drugi tim. Ne bih se ni ja radovao sada Salzburgu ali do tih meceva ima prelazni rok i pripreme da se resetujemo. 

Lepo sto si omptimista. Na prolece cemo biti drugi tim tako ato ce doci 7 novih igraca a otici 0,5. I sve isto...

Link to comment
Share on other sites

Ali koji je već prelazni rok da ova trojna komisija Terzić, Milojević, Mrkela pakuje drvnu građu kao da sutra ne postoji. Po čemu bi se ovaj sledeći zimski razlikovao? Kada je hladnije, više drva treba. Jednog igrača su samo "uboli" i to Marina koji je došao eto više da sebi ispuni želju. Dovešće oni sigurno još igrača ali ne verujem da će to biti neki profesionalci, tj. kvalitet da zaigra odmah.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Константин said:

 

Све си у праву, није нека шанса да тренер промјени своју "фудбалску филозофију" преко ноћи нити је нека шанса да играчи сами крену да хеклају.

Ја сам само навео минимум нормалног приступа за ЛШ. А нећу имати ништа против да нас неко пријатно изненади...

Stručnjak uopšte nam viziju i ideju kako naša igra treba da izgleda, a kamoli da se radi na implementaciji iste. A uz sve to igrači su počeli da ga buše i niko ga ne zarezuje ni za suvu šljivu. Umesto da rastera bagru i da klupira/pošalje na tribine preplaćene primadone on ih drži u rotaciji u nadi da će neko od njih nešto uraditi i da će se neko prevariti i kupiti drvnu građu. Sve to radi na šetu mladih igrača, evo neka mi @Markoss ne dozvoli da lažem, ali garantujem ti da imamo barem 5 igrača iz omladinske škole koji su talentovaniji od Lazara Pavlovića i to za klasu, a niko od njih neće ni prsmrditi prvom timu, a kamo li dobiti priliku da zaigra. Na sve to nije u stanju da fizički spremi i motiviše ekipu, buvkalno ne radi apsolutno ništa od posla za koji je plaćen, osim što tera fudbalere da se hrane u klupskoj menzi kako se primadone ne bi prejedale pastom i picom.

 

edit:  gramatički previd

Edited by Liska Manjina
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, vepar said:

Haha covek je lud ako izadje sa Ivanicem i Njegosem

 

Inace, ovi klinci nemaju pojma, Radulovic jedini biser jer ima bolji centarsut od celog prvog tima, ovo ostalo beda, mozda Burmaz i Lukic da bude nesto

 

Ivanic na toj poziciji da. Njegos ne. Izlazio je i sa svim drugim kombinacijama i nismo mogli loptu da iznesemo iz kaznenog. Duel nismo dobili u Ls sa kanjasom i jovancicem.

 

Njegos moze da udje al nikako ne treba da pocne. Ivanic treba da igra na toj poziciji i da proba da poveze odbranu sa Marinom a ne da ovaj dolazi na 20m od naseg gola po loptu

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...