Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Ovo je van stadiona tako da mislim da nema realnog osnova za kaznu,mogu da nam skrenu paznju da tenk nema veze sa sportom kao sto nema ali tesko da mogu da nas kazne.Obrni,okreni ovo je teska debilana.Koliko je dobra stvar sto su stavili bistu Rajka Mitica ispred stadiona toliko je lose ovo sa tenkom...To da je tenk iz Vukovara preneo je jedan portal i nadam se da nije istina jer  bi to bas bilo previse.

 

Sto se tice utakmice,videcemo.Nemam odredjen osecaj kako bi tok utakmice mogao da se odvija,ali sam u jedno siguran a to je da moramo da idemo na pobedu jer tesko da ce biti 0:0 ili 1:1.Lako se moze desiti da im damo tri komada ali i oni mogu dobro da ugroze nas gol.U svakom slucaju ocekuje nas jedna od dinamicnijih utakmica.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

kakav teror desetak idiota nad desetinama hiljada ljudi sa ovim tenkom.

jebem ti drzavu.

gde je sad saobracajna i komunalna policija koja maltretira sirotinju da kazne ove idiote?

gde je jebeni fk da kaze majmunima da ne mogu sa tim starim gvozdjem da pridju stadionu?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, pavijan2 said:

kakav teror desetak idiota nad desetinama hiljada ljudi sa ovim tenkom.

jebem ti drzavu.

gde je sad saobracajna i komunalna policija koja maltretira sirotinju da kazne ove idiote?

gde je jebeni fk da kaze majmunima da ne mogu sa tim starim gvozdjem da pridju stadionu?

Druze,jel ti vidis ciji je kamion doterao ovaj tenk?

Sta ti to govori?

Kakva drzava,komunalna,saobracajna,fk?

"Drzava" ti je ovaj tenk i stavila tamo a ne deset mandrila....

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Helmet said:

 
To je to. Sustina Zvezdinh uspeha u Evropi je taj, sto smo 70-80-tih izgradili taj mentalitet velikog kluba. Ja se nw secam da smo mi na Marakani uzmicali pred bilo kime. Mracne gidine su resetovale nazalost dobar deo zvezdinih navijaca, ali se polako vracamo nazad. Bez obzira sto trenutno nismo, treba da tezimo tome da svake godine igramo LS, jer samo igrajuci sa najboljima, mozes da postanes najbolji.

Mene pomalo brine to sto svi misle da smo favoriti, ne zbog snage YB, vec zbog naseg mentaliteta. Inace pozitivno su me iznenadili Svajcarci, ali sasvim drugi uslovi za igru ih ocekuju kod nas. Bice golova, to sam siguran, a jako je bitno ko ce da postigne prvi gol. Bili su oslabljeni neigranjem nekoliko bitnih igraca, ali ako udjemo u kost od starta i stisnemo ih, mislimnda necw izdrzati duze oe 15-20 min. Malo me plasi najava Milunovica, zbog brzine njihovih napadaca, mislim da je Pankov bolja opcija. Ben umesto Vukanovica je prava stvar, nadam se i Ivanicu na klupi.

Слажем се али да додам да имати став као некада који је данас Марин исказао у 2 реченице (не бранити се на Маракани и обећати да се проба дати гол, асистенција) никако не значи да се противник потцјењује. Једно друго апсолутно не искључује, став према фудбалу и став према противнику.

Иначе овај Јанг Бојс је потентна екипа, можда није тактички беспрекорно организована али опасна екипа. Играју 4-2-3-1 али не ону српску верзију већ праву са много убацивања гдје задњи везни учествују у сваком нападу, сваки напад по 5-6 играча шпарта по терену. Радује ме ако Бен заиста почиње јер Вукановић није за овај ниво фудбала. Не бих дирао ни Панкова са Дегенеком. Од силне Милунове скок игре примисмо у Данској главом а била и мртва шанса главом. Јованчић бојим се спор за ове брзанце у жуто црном. Али ко год почео као што сам већ писао, не смијемо имати ситуацију да имамо у 11 неколико играча са никаквим учинком. Борба и притисак од 1.мин, Маракана и кад буде притисак за противника онда је то у првих 15-20 мин, неће се ови предавати ни ако га први метнемо, али дефинитивно ћемо бити много ближи ЛШ...

Link to comment
Share on other sites

Tenk?

Ja mislim kada bi spomenik čika Rajku mogao da oživi, lagano bi napustio mesto, i otišao u nepoznatom pravcu, od tranfera blama. Da li ljudi u klubu i oko kluba imaju dva grama mozga? Ne treba UEFA da nas kažnjava, sami smo sebi dovoljna kazna.....

Edited by DonJuan
  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, DonJuan said:

Tenk?

Ja mislim kada bi spomenik čika Rajku mogao da oživi, lagano bi napustio mesto, i otišao u nepoznatom pravcu, od tranfera blama. Da li ljudi u klubu i oko kluba imaju dva grama mozga? Ne treba UEFA da nas kažnjava, sami smo sebi dovoljna kazna.....

Jel ti stvarno mislis da Terza, Toza, Pantovic, Dzaja i bilo ko od njih smeju da pisnu kada je postavljanje tenka u pitanju. 

Za doterivanje tenka je angazovan poseban kamion sa labudica prikolicom, angazovan je kran kojem je satnica rada 500 eur, postavljen ispred objekta koji ako ima bilo kakvu upotrebnu ili gradjevinsku dozvolu ja odmah se secem preko najtanjeg mesta na mom telu. 

 

UEFA ne moze nista tu, ne treba nas UEFA da kaznjava za ovo, svako neka sam pronadje dovoljnu kaznu da proguta ovo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sve je ok, Vojvoda odobrio.

 

 

Govno šlihtarsko, nije dovoljno što si dve godine sedeo na klupi, blamirao i sebe i nas činjenicom da se uopšte baviš košarkom i dalje...nego još i opravdavaš ovo smeće i sranje.

 

Sedi na tenk sa gardistima pa pravac Vukovar, Potočari ili gde već vi velike Srbende ponosno volite da vidite dugu cev, jebem vam mater svima maloumnima, koji posle svega što se desilo ovoj zemlji i narodu nađete za shodno da turite tenk u centar Beograda a da nije muzej u pitanju. 

  • Like 22
  • Thanks 5
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, NMX said:

Sve je ok, Vojvoda odobrio.

 

 

Govno šlihtarsko, nije dovoljno što si dve godine sedeo na klupi, blamirao i sebe i nas činjenicom da se uopšte baviš košarkom i dalje...nego još i opravdavaš ovo smeće i sranje.

 

Sedi na tenk sa gardistima pa pravac Vukovar, Potočari ili gde već vi velike Srbende ponosno volite da vidite dugu cev, jebem vam mater svima maloumnima, koji posle svega što se desilo ovoj zemlji i narodu nađete za shodno da turite tenk u centar Beograda a da nije muzej u pitanju. 

Jedan Fujadin neće izgleda nikad faliti ni u KK ni u FK

Link to comment
Share on other sites

Ma jebes tenk vise. Eno na tviteru ona grobarcina Srdjan Dragojevic objasnjava kako zbog tenka nece navijati za nas, pridruzuju mu se dusebriznici i mole se da budemo kaznjeni. 

Mi sutra igramo kljucnu utakmicu, zabole nas za jebeni tenk.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...