Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

2 hours ago, Dropkick Murphys said:

Jos da je neko to ocekivao i pisao ovde... 

Pisao sam ja, i pisaću ponovo...Joveljić je ove sezone trebao da bude starter, i trebao je da bude parnjak sa Boaćijem ili Pavkovom. Kao što je i levo trebao da nam igra Terzić a ne Žander.

Na Joveljića ozbiljno računaju u Nemačkoj, na kraju krajeva igrao je sve mečeve u LE. A sad što prednost ima Rebić, i to trenutno, je verovatno što će Joveljića lagano ubacivati u tim. Ono što sam ja video u zadnjem meču u LE je da dečko igra slobodno i bez grča, što samo govori da ima punu podršku i trenera i saigrača. Naravno, sve zavisi od njega.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Daj bože da ovaj mali vredi €2 miliona ali ajde videćemo. Cenim onako bez informacija da je ovde 30-50% otišlo u nečije džepove

Mislim da neće sigurno poceti protiv YB daj bože da je uopšte fizički spreman za 30-60 min. Poznavajući Milojevića mislim da nema šanse da ga stavi u 11 posle par treninga ali koliko nam gori na krilima možda i odigra nešto protiv YB. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Milance said:

Daj bože da ovaj mali vredi €2 miliona ali ajde videćemo. Cenim onako bez informacija da je ovde 30-50% otišlo u nečije džepove

Mislim da neće sigurno poceti protiv YB daj bože da je uopšte fizički spreman za 30-60 min. Poznavajući Milojevića mislim da nema šanse da ga stavi u 11 posle par treninga ali koliko nam gori na krilima možda i odigra nešto protiv YB. 

 

Otislo je u startu 200 000 garant, ali koliko je tek otislo za Bainovice, Vidice, Causice, Simice, Hajdine... Pa njihov doprinos nula. Ovako das iste te pare za jednog graca, znas da ovi lopovi nema sanse da ne umoce u taj posao svoje prste, ali barem dobijes nesto na terenu. Ovaj decko tek treba da se pokaze, ali mi ovde umemo dobro da prepoznamo ko je piksla, a ko igrac.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Milance said:

 

Mislim da neće sigurno poceti protiv YB daj bože da je uopšte fizički spreman za 30-60 min. Poznavajući Milojevića mislim da nema šanse da ga stavi u 11 posle par treninga ali koliko nam gori na krilima možda i odigra nešto protiv YB. 

 

Sve si u pravu ali opet računam od Vukanovića, Jevtovića, Ivanića i Simića (koji su nam alternative) ne može da bude gori pa se sve nadam da će Milojević sve da nas iznenadi i da ćemo ga ipak videti u sredu.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, ZiS said:

 

O..itekako je pisano da je morao da ostane i igra...da mu zauzimaju mesto nesposobni Pavkov i Boaci koji se raspada...Poenta je kroz ovu ironiju da momak jos uvek nije spreman za ozbiljan seniorski fudbal i da ga i tamo ceka razvoj, doduse malo brzi zbog uslova o kojima sam vec pisao...Necu ja tako lako zaboraviti pisanija pojedinih pajaca ovde...i tako svake sezone...

 

Већ ти је назначено да сједити у Бундес лиги на клупи а тренирати и чекати шансу, и исто то радити у пинг понг лиги нема везе једно са другим. Али на страну и то, какве ти духове гањаш? Ако те неко или нешто нервира ко је писао/говорио, обрати му се, тј наслови га у поруци...

 

8 minutes ago, tsva said:

ajde da mu se pomolimo za prednju i zadnju lozu da izdrze

 

И да се помолимо да не ради добро, тј. да не фасује клупу.

Edited by Константин
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

@Duh koji lebdi otišlo je već više od €200.000 tome je i služila ova sapunica prethodnih dana. 

@29.05.1991 gori nam na krilu nema spora, alternative su užas ali su bar fizički spremne i u sistemu. Za ovoga jednostavno ne znam, daj bože da je spreman ali ovo je dvomeč vredan oko €15 miliona tako da mislim da će se ići na sigurnu (lošu) opciju. A naravno daj bože da nas mali iznenadi i isplati transfer i sve ugradnje u prvih 10 dana svog ugovora. 

Link to comment
Share on other sites

Neka ovaj mali bude ozbiljno pojacanje, pa neka i ukradu na njegovom transferu. Dzabe mi tupimo zube, to im je dopusteno da rade i radice, ali bar neka Zvezda napreduje igracki i da gledamo dobar fudbal, ne treba se baviti time. Jednostavno navijaci ne mogu ni za promil da uticu na ovakve stvari. 

Daj boze da se opet plasiramo u LS jer ce to znaciti da ce dovesti bar jos jedno kapitalno pojacanje, a i MArin ce ostati jos godinu dana. Ovaj mali ce svakako biti upgrade u odnosu na nase trenutna krila. Mi jednostavno osim Bena koji je van forme i nemamo nikoga na toj poziciji. Nadam se da ce Milojevic iznenaditi i staviti ga od pocetka, iako sam svestan da su sanse male. Imam osecaj da se ovaj dvomec moze lakse resiti u Svajcarskoj nego u BG-u, deluje mi JB kao laksi protivnik za izbaciti nego Kopenhagen, mekse igraju i dosta su promenili tim, vise nam odgovaraju ovakve ekipe. 

Treba iskoristiti njihovu slabiju odbranu i dati im sto vise golova tamo. Mislim da ne treba igrati defanzivno, nisu igracki jaci od nas i treba rizikovati. Ja bih Zandera probao na krilu ako Ben ne bude mogao da igra, a Vulica sa Kanjasom. Ivanica bih stavio na klupu.

Link to comment
Share on other sites

Vidim sad kakvu je golcinu dao neki mali iz Partizana, 16 godina ima. Ne znam da li je dozvoljeno po pravilima SL da ti mladi talenti dobijaju minute, i ako jeste zasto niko nije javio Miloju i Terzi nego bezveze skupljamo ove Rajove patrljke da nam igraju kad odmaramo Marina i ekipu?

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Sto se tice Jang Bojsa nadam se da ce Ben igrati u Bernu.  Jevtovic, Simic mozda odigraju i sledecu utakmicu u prvenstvu a onda se zavrsava prelazni rok i to im je u Zvezdi na duze staze. Garsiju ocekujem pola sata u revansu. 

Ne znam sta da ocekujem od utakmice u Bernu. Znajuci Milojevica nece biti zaletanja, ali svakako ovo sto @Helmet kaze meni se takodje cini da bi mogli da iskoristimo taj prvi mec i odigramo jednu finu utakmicu da damo gol dva. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, threepwood said:

Vidim sad kakvu je golcinu dao neki mali iz Partizana, 16 godina ima. Ne znam da li je dozvoljeno po pravilima SL da ti mladi talenti dobijaju minute, i ako jeste zasto niko nije javio Miloju i Terzi nego bezveze skupljamo ove Rajove patrljke da nam igraju kad odmaramo Marina i ekipu?

Kod nas bi za 3 godine rekli da je jos mlad da bi igrao protiv JSL mesara.

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, threepwood said:

Vidim sad kakvu je golcinu dao neki mali iz Partizana, 16 godina ima. Ne znam da li je dozvoljeno po pravilima SL da ti mladi talenti dobijaju minute, i ako jeste zasto niko nije javio Miloju i Terzi nego bezveze skupljamo ove Rajove patrljke da nam igraju kad odmaramo Marina i ekipu?

Dao je Radu. Na silu se mali forsira, protov Turaka je izasao na poluvremenu, talentovan jeste ali polako tako se pricalo skoro za Djerleka. Jesi li gledao Krstovica ti ? Pa ga zoves patrljkom, decko je jos tinejdzer, dao 17 golova prosle sezone, malo strpljenja. Miloje da je igrao juce sa klincima i izgubio bodove bilo bi opet kuknjave. 

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, threepwood said:

Vidim sad kakvu je golcinu dao neki mali iz Partizana, 16 godina ima. Ne znam da li je dozvoljeno po pravilima SL da ti mladi talenti dobijaju minute, i ako jeste zasto niko nije javio Miloju i Terzi nego bezveze skupljamo ove Rajove patrljke da nam igraju kad odmaramo Marina i ekipu?

Igrao je i Andrija Zivkovic pa im ke na kraju zavukao samo tako. Kao onomad Pixi iz kornera.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...