Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Ne znam zasto analizirate kombinovani tim? Vulic zasluzuje da bude na klupi u medjunarodnim utakmicama. Do kraja avgusta gledacemo u ling long ligi jevtovica, simica i jos po nekog a onda ce se suzavati rotacija i formirati trajna grupa na koju se racuna.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, pavijan2 said:

Za ovih par forumaša, što svaku priliku koriste da seru po Velikom Robertu Prosinečkom, nije mi jasno da li troluju ili su jednostavno kompletni idioti.

Ja ne serem ali imam valjda pravo da kazem da je bio vrhunski igrac, da je odlican covek, veliki ciganin i prosecan trener?

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

Vladika je fizicki bas spreman igrac, kida dobro u defanzivi. Mogao bi da bude bolja verzija Jovicica. 

On je već sada klasa za Jovičića i Čausica, i to onako na prvo gledanje. Zna više fudbala nego ova dvojica zajedno. On i Vulic će sledeće sezone biti u 11 ako ovako nastave. 

Link to comment
Share on other sites

Ako je istina da Konja nudi 2 miliona za Bena zapakovati ga sa masnicom.Vidi se da Ben nema motivaciju kao prosle godine uz to je nabacio koji kilogram viska.Verujem da ce doci igrac u rangu Marina ukoliko se plasiramo u LS

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Konacno zanimljiva SL utakmica. Mi tu i tamo, al bas je saren tim izasao.

 

Milunovic kod prvog gola. 😄 Mucenog Fibela napucavali Kafu i Marselinjo, ovog Tufegdzic. Ali domaci igrac pa mora da mu se oprasta sto je rupa nad rupama. Pankov dobar, on i Degenek bi mogli super tandem da budu pogotovo za jace ekipe jer su pokretljivi.

 

Njegos slab, a i drugi klinac, Krstovic jos gori. Vidi se da je igrao van svoje pozicije, ali deluje kao da nema snage za 45. minuta. Svaki pas pogresan, nekako trom, a ne previse visok, sta znam. Steta sto Veljko nije debitovao, ali drago mi je sto ide sa prvim timom.

 

Simic katastrofa, trci kao da ima tegove oko nogu, okretnost takva da mora da se okrene skroz da bi promenio stranu, kao da ne moze ukoso da potrci. Jevtovic je ok igrac za ligu i to je to.

 

Vulic nastavlja da igra dobro, bas je zreo da zameni Jovancica. Tomane fenomenalan gol dao, bas odlicna reakcija. Dopada mi se ono sto vidim od njega za sad.

Link to comment
Share on other sites

vidim da se zadnjih dana podigla baš velika medijska-forumska kampanja veličanja naseg novog igrača na poziciji štopera Radovana Pankova. Prvo moram da kazem da me njegovo ime i prezime odmah podesti na jogurt revoluciju i mladalački zanos koji sam imao dok nisam upoznao druga Pankova i druga Braciku. Mozda je zbog toga ili zbog ogromnog iskustva fudbalskog ali ja ne padam iz prve na bilo kog igrača pa ni ovog deliju Rašu koji zadnja dva dana preuze primat i Miloju i Borjanu i Degeneku,čak i Marinu

Onda se ja spremim da 1danas pratim njegovu igru podrobno i naravno kao svaki ludi matorac vidim i po koju manu.Moraće delija Raša mnogo da radi pre svega na brzini i to onoj na kratke relacije kao i na visokom postavljanju odbrane. Znam nije ranije igrao u.klubu koji mora visoko da izadje u presing ali Zvezda teži modernoj evropskoj igri i ne trpi prosečnost. Neka mu primer bude proslogodisnji kapiten Vujadin

Navija i on za Zvezdu, i bori se i to ali Zvezda mora napred. Mozda moze da šlepa Simića ali na štoperu se vidi svaka greska. Zato menje medija i više rada. Biče i grešaka i prozivanja i psovanja a odatle samo pravi nadju put dalje.

Edited by perkos
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ne bih ja Milunovic bas toliko krivio za prvi gol. Odbitak koji je srecno otisao do njihovog igraca, koji je zbog toga vec imao prednost i potom laznjak, kojim ga je izbacio. Mogao je bolje, ali bio je u zaostatku u samom startu, ne svojom krivicom. 

Druga stvar je sto nam treba tu bolji stoper od njega. 

Link to comment
Share on other sites

Ne mora nista da znaci ali mi se jako dopao treci gol, nista mrcvarenje, skolski jednostavno, ostar centarsut tako da i jacina udarca glavom je u dobroj meri indukovana tipom centarsuta, meni ok, ako proigra Gajic na beku, Vulic da moze da se ponavlja i u Evropi na ovaj nacin, to je vec apgrejd na postojeci tim

Link to comment
Share on other sites

Garcia nece da potpise dok ne prodjemo Jang Bojs dobro i uspeva Milojevic da ostvaruje fantasticne rezultate uprkos ovim budalama u upravi

Olimpijakos je povecao ponudu za argentinca

Edited by Mile1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Mile1 said:

Garcia nece da potpise dok ne prodjemo Jang Bojs dobro i uspeva Milojevic da ostvaruje fantasticne rezultate uprkos ovim budalama u upravi

Olimpijakos je povecao ponudu za argentinca

 

Ako je to istina, onda decko bas veruje u sebe. 

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Mile1 said:

Garcia nece da potpise dok ne prodjemo Jang Bojs dobro i uspeva Milojevic da ostvaruje fantasticne rezultate uprkos ovim budalama u upravi

Olimpijakos je povecao ponudu za argentinca

Neka ga onda u Olimpijakosu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Mile1 said:

Jevtovic mozda i najvece razocarenje pored standardno loseg Simica

 

Ne znam ko se razocarao, nije da se nesto i ocekivalo. To samo nasi mediji prave svetske zvezde od pojacanja iz Slovacke i Norveske. 

 

Simic, Jevtovic i Milunovic nisu ni za pingpong ligu i tu je kraj price. Nema tu sta da se cekaju igraci koji nista nisu pokazali, tako sno trpili i Causica godinu dana. 

 

Ubaciti Erakovica u prvi tim za cetvrtog stopera, kvalitetno krilo ili dvojicu ukoliko ode Ben, vratiti Jirku i polako videti do zime sta ko moze od ovih koji su ostali. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Mile1 said:

Ako je istina da Konja nudi 2 miliona za Bena zapakovati ga sa masnicom.Vidi se da Ben nema motivaciju kao prosle godine uz to je nabacio koji kilogram viska.Verujem da ce doci igrac u rangu Marina ukoliko se plasiramo u LS

Kakve idiote mi placamo milion ili dva ben onda vredi deset! Zezam se ali ben je ozbiljan doktor fudbala za vecinu koja se zadnjih deset godina pominjala u vezi cZ.

 

 

1 hour ago, Mile1 said:

Garcia nece da potpise dok ne prodjemo Jang Bojs dobro i uspeva Milojevic da ostvaruje fantasticne rezultate uprkos ovim budalama u upravi

Olimpijakos je povecao ponudu za argentinca

 

Odjebi budalu onda. Koji ce nam tad

Link to comment
Share on other sites

Argentinca bih spakovao i poslao u Pirej. Ne znam čemu blamiranje kluba ako ne želi.

Atina lepša od Bg, Grčka bolja zemlja od Srbije, pare veće u Oly. Hvala i prijatno igrača ima na kilo.

Šta Ima da ga molimo kad nas se tip gadi.

 

Vulic i Njegoš dobri. Tomane odličan, fale mu utakmice, veliko pojačanje baš.

Gajić i Žander vrlo dobri.

Edited by Milijaš #10
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Par utisaka nakon meča protiv Spartaka:

1. Milunović je teško drvo, a uz sve to i mesar. Dečko je spor i ima loš anticipaciju, zaista ne vidim kako bi on nešto mogao promeniti u ovim godinama.

2. Gajić daje znakove života i nadajmo se d aje i on shvatio da mu je ovo odlična šansa da se nametne

3. Petrović solidan, treba mu iskustvo, ali i dobre navike u igri. Treba ga ukalupiti u modernog zadnjeg veznog i ne praviti alibi fudbalera od dečka

4. Vulić je tehnički potkovan igrač, ali je evidentno da se mora fizički dovesti u red. Mora i ojačati i ubrzati se. Ukoliko bi to uspeo dobili bi igrača reprezentativnog kalibra.

5. Napokon ljudska izjava Milijevića, pre svega se nadam da je onaj komentar bio upućen Simiću.

6. Žander nedisciplinovan i defanzivno loše pozicioniran u par navrata. Jednom se zabio u par protivničkih igrača i otvorio čistu kontru protivniku. Ne moze on biti levi bek u formaciji sa 4 defanzivca, on to jednostavno nije. Setite se Ibanjeza i njegovih epizoda u Evropi. Protiv Kopenhagena je to ok izgledalo obzirom da smo igrali u krilu Borjana, ali kada protivnik ima prostora decko je totalno pogubljen.

7. Jevtović imao par dobrih poteza, ali mora to mnogk bolje i sa mnogo više želje.

8. Sramota je da Krstović igra pre našeg deteta koje je pristalo da se vuca po raznim pozajmicama i to na njegovoj poziciji. Nova piksla u najavi!

9. Tomane ima kvalitet i to se mora koristiti, te se nadam da će se što pre adaptirati i skroz oporaviti.

Edited by Liska Manjina
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...