Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

8 hours ago, Nate said:

Kakve idiote mi placamo milion ili dva ben onda vredi deset! Zezam se ali ben je ozbiljan doktor fudbala za vecinu koja se zadnjih deset godina pominjala u vezi cZ.

 

 

 

Odjebi budalu onda. Koji ce nam tad

Koga smo mi platili dva miliona? 

Link to comment
Share on other sites

Pregovori se vrse u "dobroj veri". Ucenjivanje pricom mogu i na drugu stranu mozda piju vodu kod laika. Nezamislivo je gledati na subjekta pregovora kao na pouzdani subjekt ako se u pregovorima vodi  ucenama. Nekako ako udjemo u LS bez Garcije posle toga mozemo naci i boljeg igraca od njega jer cemo imati novac za to!  Mile bi trebao da kaze odakle mu pouzdan info da su pregovori u corsokaku... Nekako je sasvim realno da Garsija hoce kod nas kad vidi da je Oli izduvao od Krasnorada ali bojim se da ce tada biti kasno.

Edited by suptil
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Vredni mrav said:

Meni liči da se namerno diže frka oko Garsije da bi transfer dobio na tezini i da će sigurno on potpisati.

 

То је било јасно послије Дарјанових текстова о Терзиним надљудским напорима да потпише Гарсија

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Big Ticket said:

 

То је било јасно послије Дарјанових текстова о Терзиним надљудским напорима да потпише Гарсија

To moze imati kontra efekat ako ovaj odigra lose prva par mec, ima da bude opasno mazen govnima po internetu. Kanjas dosao za dz pa opet neki jedva cekaju da ga pljuju, sta ce biti za superstara od 1.6m i jaku platu

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

To moze imati kontra efekat ako ovaj odigra lose prva par mec, ima da bude opasno mazen govnima po internetu. Kanjas dosao za dz pa opet neki jedva cekaju da ga pljuju, sta ce biti za superstara od 1.6m i jaku platu

Ovde su svi i uvek mazani govnima, mislim da se ljudi vise i ne obaziru, bar ja ne bih na njihovom mestu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...