Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

Mislim da je previse rano otpisivati Borisu ili Radeta. Takvi igraci mogu da kliknu i u 25 godina. Nema veze sto Borisa cesto izgleda kao krpa, on ima samo 21 godinu. I ono sto je pruzio u plej ofu ABA neki igraci ne pruze ni u citavoj karijeri. 

Ovaj mali sa 212 izgleda bas sexy. Ipak ce u buducnosti najveci problem biti pozicija pleja, pogotovo jer smo se navikli na visok nivo. Valjda će neko iskociti u naredne 2-3 godine iance najebasmo.

Link to comment
Share on other sites

On 6/8/2019 at 2:20 PM, SteveFrancis#3 said:

Ovako nam je trojka i dalje na elitnim fizikalcima bez kreacije, a na cetvorci smo prinudjeni da se oslonimo na Borisu.

 

 

Da, samo što kada imaš vrhunske kreatore na 1,2,4 i 5, onda baš i nije loše imati neku poziciju pokrivenu elitnim fizikalcima. Šta više, ne bi škodio i još jedan takav, na nekoj drugoj poziciji.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Golijat said:

Kakva je situacija oko Pokusevskog? Ima li pravo nastupa i za neku drugu repku ili je sve cisto sto se tice nastupa za Srbiju?

 

Decko je rodjen u Beogradu, odrastao u Novom Sadu, a porodica mu je poreklom sa Kosova i Metohije. Mislim da je kod njega sve cisto. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Duh koji lebdi said:

 

Decko je rodjen u Beogradu, odrastao u Novom Sadu, a porodica mu je poreklom sa Kosova i Metohije. Mislim da je kod njega sve cisto. 

Odlicno.Gledam njegove klipove,jako,jako ozbiljan talenat...

Link to comment
Share on other sites

Покушевски је исто потенцијални олстар. Надам се да неће више расти. Уз Покушевског ту су и Мишковић, Петрушев, Копривица, Пецарски, Илић уз већ формиране Јокића и Милутинова. Лука Тарлаћ ће исто највероватније израсти у центра. Можда смо најјачи икад на позицији 5.

Edited by Srbija
Link to comment
Share on other sites

Niđe veze baš, baš...

 

Samo kažem da mu ne mogu suditi po igranju protiv Novice, to je sve. Protiv Mege, koja nije nikakav reper, ali su barem fizički spremni igrači, 0-5 iz igre na dve utakmice i debeli minus sa njime na terenu u tekmama koje je Zvezda dobila. Super, talenat je sve stoji, ali daleko od priče na ovoj temi.

Edited by realno *w
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, realno *w said:

Niđe veze baš, baš...

 

Samo kažem da mu ne mogu suditi po igranju protiv Novice, to je sve. Protiv Mege, koja nije nikakav reper, ali su barem fizički spremni igrači, 0-5 iz igre na dve utakmice i debeli minus sa njime na terenu u tekmama koje je Zvezda dobila. Super, talenat je sve stoji, ali daleko od priče na ovoj temi.

 

pa jel' misliš da sam bezveze cimao kronosa? bio je u fazonu da boriša nije ništa napredovao od kada je prvi put čuo za njega

 

btw, ne mislim da je toliko daleko od priče na ovoj temi, sticajem okolnosti

ali da se ne ponavljam, sve je tu na prethodnim stranama

Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked and locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...