Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

Lučić je klasična trojka, dok je Kalinić baš nekako na prelazu 3 i 4. Tu je i glavna razlika i zato ne možemo baš u potpunosti da ih poredimo. Kalinić jeste jači i krupniji i stoga verovatno i kupi više skokova, ali Lučić je svakako poletniji i ekspolozivniji i ima bolji šut...mučiće se Lučić na 4 sa jačim četvorkama, ali to će ionako biti u kraćim intervalima. Mi svakako imamo cheat code sa Bjelicom na 4 koga retko ko može da sačuva od konkurenata i koji će u svim ozbiljnijim tekmama pokrivati to najveći deo vremena. Kada bude potrebno da se odmori uleteće Lučić ako je četvorka lagana ili neka od petica ukoliko je neki teškaš u pitanju. Ne vidim tu veliki problem. Slažem se da bi sa Kalinićem to bila idealna kompozicija, ali da se ne vraćamo na tu priču. Sale je procenio da bi mu Kalina nešto poremetio očigledno i izbacio ceo tim iz komforne zone tako da je doneo odluku, kakvu je doneo. VIdećemo kakvi će biti rezultati.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Liska Manjina said:

U vremenima kad se košarkaška igra ubrzala do maksimuma mi razmišljamo o petorci sa dva teška centra 🧐 way to go

 

Mi smo jedni od tih koji definisemo kako ce izgledati kosarkaska igra, a ostali nek se prilagodjavaju. 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, McLeod said:

Primetio si a bio sam suptilan

Jel to ona brineta sto se onomad slikala u nekoj uniformi specijalnih jedinica sa fantomkom?
Ta politicka komesarka..

EDIT:neka moderacija prebaci post na Vox. Ovde ce izazvati kontroverze.

Edited by Crni Bombarder
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Crni Bombarder said:

Jel to ona brineta sto se onomad slikala u nekoj uniformi specijalnih jedinica sa fantomkom?

spacer.png

Ovo?

11 minutes ago, Crni Bombarder said:

EDIT:neka moderacija prebaci post na Vox. Ovde ce izazvati kontroverze.

Tice se reprezentacije na neki nacin.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, McLeod said:

Meni je najzanimljivije na ovom topiku to sto smo imali prilike da pratimo Teov decline, pa smo (s pravom) skepticni u vezi njegovih partija, iako se nadamo da ce izvuci prime partije za repku kao i uvek.

 

Sa druge strane, ovi sto navijaju za Raduljicu u 12 su sigurni da ce on isporucivati "jer je uvek isporucivao".

 

Kod njega nema ni tog declinea, niti se prica o njegovim godinama, dok je malo stariji Teo vec penzioner.

 

Jako zabavno, moram priznati.

 

 

Nije isti decline kod PG i C.
Centar se dosta manje trosi pa je i taj decline slabije vidljiv. Centar nominalno "manje" ucestvuje u igri pa je i manji njegov uticaj (ako nije Jokic). Konkretno Raduljica i Teo igraju skoro pa 2 razlicita sporta...

Zabavno, nezabavno tako je.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, n4l1m said:

jebo ga bircevic da ga jebo.. nebojsi je bar filip sin, sto opet ne opravdava prisustvo vepra u timu zvezde, ali koje je celovam propetonku opravdanje za bircevica?:default_coffee:

 

Sta mu je Raduljica ako je Bircevic vanbracni sin? 😄

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ja imam dve velike nedoumice oko nase igre na prvenstvu. 

 

Prva je da li ce strucni stab uspeti da prilagodi igru reprezantacije Jokicu na pravi nacin. 

 

Druga je da li je Bjelica u stanju da odigra ono sto mu vecina topica projektuje. On je vec nekoliko godina u nba i ne pruza neke blistave partije. 

 

Jedva cekam da vidim kako ce to izgledati kada svi budu mogli da igraju, a nesto laksi raspored nam omogucava i da na prvenstvu to uigravamo. Nadam se da ce prikljucivanje Rajakovica strucnom stabu pomoci da se dizajniranje igre prema Jokicu dobro izvede. 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, stefan81888 said:

Evo kako Jokić igra sa još jednim centrom u petorci.

 

 

To je to , Milutinov ume da radi sve što radi i šljivko ( osim pas igre) plus je raznovrsniji u napadu, ima mid range igru i meku ruku oko koša, moglo bi da ispadne močno ako se lepo sklopi

Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked and locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...