Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

5 minutes ago, Jonnhy Clash said:

Da li je Svetislav Pesic mnogo star da bude selektor? Imam utisak da bi on i sad mogao da dovede ovo sve u red. 

Ne znam bas dali Kari ima vise zivaca za ove zajebancije u reprezentaciji....

Ako je isutirao mucenog Radmana zbog banane ove bi odrobijao....

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Vredni mrav said:

Sto pre novi selektor

 

Nije u pitanju samo što pre, već i ko će to da bude. Neki SNS bot tipa Tumbe u fudbalu?

 

Ako bude neko sa integritetom tipa Kokoškov i ako je istina što se ovde piše da Kalinić nije igrao zbog "preporuke" političara, šta će biti kad novi selektor u junu iduće godine dobije istu "preporuku"? Hoće li je prihvatiti isto kao Sale (i gutati isto polivanje fekalijama) ili će dati otkaz mesec dana pred kvalifikacije i ostaviti nekom SNS botu da usliši "preporuku" i obaška vodi tim na kvalifikacije?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DonJuan said:

Nije tako. Još 4 ekipe će dobiti wild card, tako da u kvalifikacije ulazi 24 ekipe koje će biti podeljene u 4 kv.turnira. Pobednici tih turnira dobijaju vizu.

E sada, wild kard će biti dodeljivan  najbolje plasiranim ekipama sa fibine liste i to svaka karta za po jedan kontinetn (kako stvari stoje Slovenija, Kina, Urugvaj i Angola),

Najbitnije je to da FIBA će verovatno dobrano da naplati i wild card i domaćinstvo, i  to je i poenta ovih kvalifikacija.

 

Bice podeljeno 8 WC, svaka zona (Evropa, Afrika, Azija, Amerika) ce dobiti po dve WC.

 

U Evropi su favoriti Letonija, Slovenija, Hrvatska, Finska...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DonJuan said:

Nije tako. Još 4 ekipe će dobiti wild card, tako da u kvalifikacije ulazi 24 ekipe koje će biti podeljene u 4 kv.turnira. Pobednici tih turnira dobijaju vizu.

 

 

Znači, šest ekipa po turniru. Zna li se sistem takmičenja? Pet kola svako sa svakim, dve grupe po tri pa ukrštanjem polufinale i finale ili nešto treće?

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Stiletto said:

 

Nije u pitanju samo što pre, već i ko će to da bude. Neki SNS bot tipa Tumbe u fudbalu?

 

Ako bude neko sa integritetom tipa Kokoškov i ako je istina što se ovde piše da Kalinić nije igrao zbog "preporuke" političara, šta će biti kad novi selektor u junu iduće godine dobije istu "preporuku"? Hoće li je prihvatiti isto kao Sale (i gutati isto polivanje fekalijama) ili će dati otkaz mesec dana pred kvalifikacije i ostaviti nekom SNS botu da usliši "preporuku" i obaška vodi tim na kvalifikacije?

 

Previse ste optereceni Vucicem. Djordjevicu niko nije sastavljao tim. To jednostavno nije moguce. Kaliniceva izjava o KiM je samo podrska AV, jer se gotovo ne razlikuje od onoga sto AV prica. 

 

http://www.rts.rs/page/sport/sr/story/37/kosarka/3570141/kokoskov-imam-zelju-da-vodim-srbiju-ali-neka-sale-jos-dugo-bude-selektor.html

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Vredni mrav said:

 

Previse ste optereceni Vucicem. Djordjevicu niko nije sastavljao tim. To jednostavno nije moguce. Kaliniceva izjava o KiM je samo podrska AV, jer se gotovo ne razlikuje od onoga sto AV prica. 

 

http://www.rts.rs/page/sport/sr/story/37/kosarka/3570141/kokoskov-imam-zelju-da-vodim-srbiju-ali-neka-sale-jos-dugo-bude-selektor.html

Pre bih rekao da si ti opterecen AV, svuda ga spominjes. On to jeste napisao za Kosovo, ali je dao podrsku protiv AV u vidu retvitovanja Koraksa i nekih drugih opozicionih glasila.

 

Stvarno ne moras i ovde da branis u vucica, degutantno je.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Amigo said:

Sta bi rekao Duci na sve ovo :whistling:

 

simonovic.jpg

"Prijatelju moj.

Kakav profesionalni sport? Kakva borba za reprezentaciju? Ma idi bre covece.

Ti momci su polupismeni klipani. Njih samo pare zanimaju. Pare. I da odu u Ameriku. Da mogu da se hvale tamo nekoj tetki iz Babusnice da su u Americi.

Piju onu barustinu od Koka Kole, zvacu onaj Mek fak, to u Americi vise ni kucici ne jedu i ne piju. Onaj Jokic se izoblicio od onih Burgera i Koka Kole.

Sportisti su promoteri mafijaskih bandi koji peru pare kroz sport. A Sale Djordjevic je jedan polupismeni tip zajedno sa Divcem i celom tom bulumentom.

To su sve nistarije."

Tako nesto bi rekao. 

Edited by Jonnhy Clash
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, mmajstor said:

Sale je dobio i "preporuku" da igra sa 2 centra da bi simpatizeri Bobiska i Joka mogli da budu zajedno u timu, pa se postavlja pitanje sta kad novi selektor dobije ovu "preporuku"? 

 

Kad već imaš inside informacije, bil' nam hteo kazat', ko mu je to "preporučio" Birču i Radulju? 😮

Mislim da je to daleko važnije, te da bi ogromna većina više želela o tome da čuje, nego li o ovoj dvojici koje si pomenuo.

Edited by Noćna_mora_b92_fantazera
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Pavaroti said:

Pre bih rekao da si ti opterecen AV, svuda ga spominjes. On to jeste napisao za Kosovo, ali je dao podrsku protiv AV u vidu retvitovanja Koraksa i nekih drugih opozicionih glasila.

 

Stvarno ne moras i ovde da branis u vucica, degutantno je.

Degutantno je da se na sportskim temama provlace politicke frustracije i prave teorije zavere koje nemaju veze sa mozgom. Barem kada je kosarka u pitanju. Fudbal je drugi par cipela.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, mmajstor said:

 

Znaci slazemo se da je netacno da ga nesto branim, nego je problem u tome sto ga ne napadam. Ok, samo se treba precizno izraziti. 

 

Koliko si ti ustvari tuzan lik koji je spreman mnogo nisko i perfidno da komunicira, a svestan da si se izblamirao sa onim silnim izjavama kojim si cuvao vatru trosrebrasu.

 

A sto bi te i bilo sramota, jelte. 

 

Mene prozivase ovde botom (verovatno i dalje imam taj status kod mnogih), al ti ga sine doktorirao na temi reprezentacije.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, DonJuan said:

Nije tako. Još 4 ekipe će dobiti wild card, tako da u kvalifikacije ulazi 24 ekipe koje će biti podeljene u 4 kv.turnira. Pobednici tih turnira dobijaju vizu.

E sada, wild kard će biti dodeljivan  najbolje plasiranim ekipama sa fibine liste i to svaka karta za po jedan kontinetn (kako stvari stoje Slovenija, Kina, Urugvaj i Angola),

Najbitnije je to da FIBA će verovatno dobrano da naplati i wild card i domaćinstvo, i  to je i poenta ovih kvalifikacija.

 

2 hours ago, Cavani said:

Bice tesko dobiti obe Nemacke, nema sta. 🙂

 

da, maj bed.. bice dodato jos 8 repki na ovo sto je nabrojano(istocna i zapadna nemacka ce ipak nastupiti pod jednom zastavom..)..

dakle 4 grupe po 6 ekipa, pobednik svake grupe ide na oi..

naci ako izbegnemo grcku, litvaniju, sloveniju(?) i canadu(pod predpostvakom da dodju u najjacem sastavu) u grupi, i ako budemo u najjacem sastavu, missim da imamo dobre sanse za plasman na oi..:fantom:

Link to comment
Share on other sites

Bez obzira sto sam konsterniran ovakvim raspletom ipak sam i dalje optimista. Kosarka kod nas je suvise velika da bi je razbucali, suvise je vazna narodu, suvise nam je svima stalo do nje. Mnogo je talenta ovde, i u timu i van njega. Samo nam treba kvalitetan selektor, kosarkaski znalac, sa dobro postavljenim sistemom. Jedno pazljivo isplanirano leto moze da promeni sve. Ne otpisujte nas. Jednostavno, ovo leto treba da sluzi za nauk kako se ne radi.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...