Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

2 hours ago, Markoss said:

Sanja Marinkovic je korektna sprdnja, kao i DrKalina. Nemojte svemu da dajete toliko siri kontekst i pravite medveda od muve. Opustite se, ovo je sve samo forum. Dok nema licnog vredjanja, i nekih ozbiljnih prekrsaja poput rasizma, sovinizma, real mizoginije (sanja marinkovic to nije. mislim kad Chaos onako elaborira, ok mozda i jeste u pravu, ali sumnjam da je doticni forumas isao toliko duboko u svojoj analizi, vec verujem da se posprdao samo i da se nijedna zena ne bi uvredila na to sto je Vanja Marinkovic nazvan Sanja Marinkovic, jer nikom u glavi nije mizoginija, vec ona maloumna voditeljka), sve je kul.

 

I naravno da treba da bude medjusobnog podjebavanja cigana i grobara, to je i najveca car tog rivaliteta. 

 

Sanja Marinković - ban

DrKalina - nema bana.

 

Hahahahaha dobra fora, daj mačke da zamažemo trag. Briši upise da se ne vidi.

 

Licemerje.

 

Postavite kriterijum, slobodan ili striktan nebitno je, i držite se istog da bi ljudi znali šta se sme šta ne sme.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Hugo Punch said:

 

Sanja Marinković - ban

DrKalina - nema bana.

 

Hahahahaha dobra fora, daj mačke da zamažemo trag. Briši upise da se ne vidi.

 

Licemerje.

 

Postavite kriterijum, slobodan ili striktan nebitno je, i držite se istog da bi ljudi znali šta se sme šta ne sme.

Po kojoj je osnovi za ban DrKalina, ili da je napisano Kalidrk, Drkadzija, Šamarač majmuna?

 

Dakle, zaboravi na Sanju/Vanju i elaboriraj ban koji tražite za DrKalinu. 

 

Hvala.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Budha said:

Po kojoj je osnovi za ban DrKalina, ili da je napisano Kalidrk, Drkadzija, Šamarač majmuna?

 

Dakle, zaboravi na Sanju/Vanju i elaboriraj ban koji tražite za DrKalinu. 

 

Hvala.

 

Počeo sam da ti pišem poduži odgovor pa sam obrisao.

 

Ništa lično, oprosti što neću da odgovorim. Osećam da je svejedno šta bih napisao.

 

Svako dobro.

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, oubrevo. said:

@Hugo Punch postavi najpre ti sebi kriterijum

 

Nije to bas tako lako, ne samo na ovom forumu nazalost. Srecem previse ljudi koji su u fazonu 'ja cu da budem svinja, ali ti ces da mi se obracas sa gospodine' stavom. Pa se tako i ovde jako retko prvo gleda u svoje dvoriste pre nego sto pocnu da se lupetaju gluposti i natucaju svakojaka misljenja drugima oko sebe.

 

Pa tako i na njegovom primeru, koliko puta ce guknuti pravda! a ovamo ne moze ni coveku da obrazlozi sta je problem.

 

Na koncu, tako su svi nesto postali osetljivi na ovom forumu, lepo neko rece ranije, puce ban, suck it up, guraj dalje, ali kao sto rekoh, kao nas precednik (pun intended) koji skace i reaguje na sve relevantno i irelevantno. Odakle bre toliko (slobodnog) vremena za guranje svih tih pravdi!, ili u ovoj zemlji svi rade 28 sati kao on.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Moze li se promjeniti ovaj sistem ignoriranih korisnika tako da ignorirani korisnici ne postoje za forumasa koji je ignoriranog korisnika stavio na listu za ignorirane korisnike?

 

Koja mi vajda od ignoriranja ako na svakoj stranici NBA teme moram procitati "You've chosen to ignore content by" ://

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Budha said:

Po kojoj je osnovi za ban DrKalina, ili da je napisano Kalidrk, Drkadzija, Šamarač majmuna?

 

Dakle, zaboravi na Sanju/Vanju i elaboriraj ban koji tražite za DrKalinu. 

 

Hvala.

 

Evo, ja cu da probam da objasnim.

 

Za mene, ni jedno ni drugo nije za ban. Ban za Vanja/Sanja je, ponavljam, najludji ban koji sam ikad video na bilo kom forumu.

 

Problem je u onom drugom, da je drugi izvesni forumas napisao Vanja/Sanja, ne bi bio banovan, jer je zaboga grobar, a ionako ih je malo, plus je jako duhovit. I takve stvari se ne desavaju prvi put, verovatno ni poslednji. 

 

 

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, pantelia said:

 

Evo, ja cu da probam da objasnim.

 

Za mene, ni jedno ni drugo nije za ban. Ban za Vanja/Sanja je, ponavljam, najludji ban koji sam ikad video na bilo kom forumu.

 

Problem je u onom drugom, da je drugi izvesni forumas napisao Vanja/Sanja, ne bi bio banovan, jer je zaboga grobar, a ionako ih je malo, plus je jako duhovit. I takve stvari se ne desavaju prvi put, verovatno ni poslednji. 

 

 

 

Dakle objasnjenje je da je problem nesto sto se nije ni dogodilo, ali eto, moc pretpostavke, predrasuda i gledanja u kostice iz lubenica vam daje za pravo da, za svaki slucaj, vi ipak napravite sranje oko toga, zlu ne trebalo.

 

I takve stvari se desavaju redovno, i nikako da prestanu.

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Abizolirni said:

po meni oba naziva simpaticna i cak se nasmijem kad h procitam. Ako bi se banovalo za svaku "sitnicu" onda jeb'ga...

 

Treba da se eskuliramo ovde na forumu, da se istolerise sprdnja i da postoji odredjen stepem tolerancije, cak i na glupe fore, osim ako nije rec o real rasizmu, mizoginiji, a to ni DrKalina, ni Sanja Marinkovic, barem iz moje vizure nisu.

 

Svet, principe i stereotipe treba da menjamo/modifikujemo u nasem okruzenju. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, lord_slawe_ said:

 

Dakle objasnjenje je da je problem nesto sto se nije ni dogodilo, ali eto, moc pretpostavke, predrasuda i gledanja u kostice iz lubenica vam daje za pravo da, za svaki slucaj, vi ipak napravite sranje oko toga, zlu ne trebalo.

 

I takve stvari se desavaju redovno, i nikako da prestanu.

 

 

edit: nema veze, u pravu si ti, kao i svi kojima je sve kul. Ja sam debil sto ulazim u ovakve rasprave kad je ovde dozvoljeno nesto sto bi na bilo kom drugom forumu bilo iseceno i isutirano pre 10 godina.

Edited by pantelia
Link to comment
Share on other sites

Sanja/Vanja je uvreda koja je bazirana na poređenju sa ženom kao negativnom stavkom (ili je barem tako delovalo što je i navedeno i kao razlog bana, jer vidim i da je forumaš posle objasnio da nije dobro shvaćen), a ovo za Kalinića je samo uvreda javne ličnosti za koje se generalno ne dele banovi.  

 

Naravno da nije ista kategorija i da ne mogu da se porede oba slučaja, sve je lepo napisano, ne znam zašto se i dalje žalite i poredite ta dva slučaja. Izađite malo iz tog Zvezda/Partizan okvira. 

  • Like 2
  • Thanks 4
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Budha said:

Moze li se promjeniti ovaj sistem ignoriranih korisnika tako da ignorirani korisnici ne postoje za forumasa koji je ignoriranog korisnika stavio na listu za ignorirane korisnike?

 

Koja mi vajda od ignoriranja ako na svakoj stranici NBA teme moram procitati "You've chosen to ignore content by" ://

 

 

giphy.gif

  • Like 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Otisao sam na produzeni vikend u tazbinu i da odmorim malo mozak od interneta (ne samo foruma, vec generalno, pre svega posla, ali i foruma, drustvenih mreza i tako to).

 

I desi se bum sa Obradovicem.

 

And all the hell breaks loose!

 

Kad sam se vratio, iskreno, smorio sam se upisima ovde pa nisam hteo nista da pisem jer je nastalo preterano stancovanje kojekakvih postova. Ja prosto ne verujem kako se neki ljudi ponasaju, da li se tako ponasaju i u RL? 

 

Moram samo da prokomentarisem par stvari:

Sanja/Vanja - mizoginija? Licno nisam to shvatio tako. Neko sam ko izuzetno postuje lepsi (i realno fizicki slabiji) pol. Te ako ovo dovedemo u tu polnu vezu, ne vidim nista uvredljivo ka zenskom polu vec iskljucivo ka Vanji a kamoli nesto vise. 

DrKalina - takodje samo jedna uvreda na konto privatnosti te osobe. 

 

Generalno, i jedno i drugo mi je fuj. Moram priznati da mi je veci fuj ovo drugo jer zadire u intimnu privatnost. 

 

Ne bih rekao da je za neko banovanje ali su mi generalno lose fore, fuj fore, koje bi trebali da izbegavamo. Pogotovo sto pricamo o sportistima, reprezentativcima, a ne nekim ulicarima ili govnima od politicara i slicno. 

 

Dakle, sramotno je upotrebljavati ovakve i slicne konstrukcije i neka sluze na cast onih koji ih koriste. 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...