Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

2 minutes ago, StiviKivi said:

Gledajte to sa vedrije strane...

Što više odlazaka , to više dolazaka. 😅

Posle DR i Kalinića, očekujem još možda samo Kuz da ode.

Krećemo sa dolascima😅😅😅

Tu tek horor moze da nas zadesi...

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, L' Imperatore said:

 

 Niko nemože da bude ubedjen, dok se ne ozvaniči. 

 

Čovek samo želi da kaže da portali vrte jedan te isti tekst u krug, bez ičeg konkretnog, a ljudi ga ovde iznova i iznova sheruju kao neku ekskluzivu.

Ja vidim da je egzodus u toku, da niko ne zeli da bude u vec vidjenoj situaciji iz 2017. Sve je ovo velika sramota neformalnih sila odlucivanja ali i naivnosti Covica koji je najbolji kosarkaski radnik u Srbiji da mozes sam protiv svih. Zvezdaska javnost zeli dominaciju nad Partizanom i iskorak u EL. Sa kojom upravom je to moguce ta uprava neka i bude. Nekako je danas na Pinku Covic i prozvao te da izadju na svetlost dana i da preuzmu klub.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ok, znaci Radonjic definitivno ide. Ne sumnjam da je zamena za Radonjica vec spremna i da ce do kraja nedelje objaviti ime trenera, te ce se od sredine Jula krenuti sa pojacanjima. Srecno Radonjicu u novom klubu a i nama sa novim trenerom. Pod uslovom da je istina kao sto pisu. 

Link to comment
Share on other sites

Nemoj neko da je otvarao PAO temu dok ne napisem esej!! 😁

 

Covic Dr Nebojsha place sto pickousti daje pare kkp...pa tako mogu i ja da vodim klub.

 

Dejo, na redu je da ugasis Olimpijakos u Grckoj i da vratis PAO na staze stare slave. Deveta godina u Evroligi, malo je reci da sam ponosan.

 

Ugasio Dula, Zoca, Aita..doneo Zvezdi standard..Bayernu titule..sad ide napad na EL, VREME JE!!

 

Samo da kazem da nije jos potpisano, ceka se odgovor DR Nebojshi..nadam se putem sms-a i da ce sekretricma kupiti bombonjeru.

Edited by Devil In My Pants
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Devil In My Pants said:

Nemoj neko da je otvrao PAO temu dok ne napisem esej!! 😁

 

Covic Dr Nebojsha place sto pickousti daje pare kkp...pa tako mogu i ja da vodim klub.

 

Dejo, na redu je da ugasis Olimpijakos u Grckoj i da vratis PAO na staze stare slave. Deveta godina u Evroligi, malo je reci da sam ponosan.

 

Ugasio Dula, Zoca, Aita..doneo Zvezdi standard..Bayernu titule..sd ide napad na EL, VREME JE!!

 

Smo da kazem da nije jos potpisano, ceka se odgovor DR Nebojshi..nadam se putem sms-a i da ce sekretricma kupiti bombonjeru.

Al si lud burazeru😁

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Steta. Ne mislim da ce naredna sezona nuzno biti kataklizmicna zbog Radonjinog odlaska, ali njegov ostanak bi bio garancija da cemo biti "pravi". Ne nuzno pravi u smislu trofeja i rezultata, vec kao ekipa sa karakterom i borbom do poslednje kapi znoja, makar i nista ne osvojili. Ovako je i to pomalo neizvesno, jbg.

 

Ne vidim kako Cova moze da se izvadi iz ovoga, ja sad samo Tea prihvatam 😄

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Devil In My Pants said:

Nemoj neko da je otvarao PAO temu dok ne napisem esej!! 😁

 

Covic Dr Nebojsha place sto pickousti daje pare kkp...pa tako mogu i ja da vodim klub.

 

Dejo, na redu je da ugasis Olimpijakos u Grckoj i da vratis PAO na staze stare slave. Deveta godina u Evroligi, malo je reci da sam ponosan.

 

Ugasio Dula, Zoca, Aita..doneo Zvezdi standard..Bayernu titule..sad ide napad na EL, VREME JE!!

 

Samo da kazem da nije jos potpisano, ceka se odgovor DR Nebojshi..nadam se putem sms-a i da ce sekretricma kupiti bombonjeru.

Cestitam Losmi! Odoste ti i Radonja u Grcku. Reci mu da nam posalje Nedovica, jer je on alergican na takve igrace. 😄 Ps, nemoj da se ljutis ako nakantamo PAO u sezoni koja nam predstoji. 😄 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, goofy said:

Rekao bih da vam je veći problem od odlaska DR-a to što je predsednik KKCZ dozvolio vlasniku FMP-a

da potpiše četvorogodišnje ugovore sa 4-5 juniora iz pogona KKCZ.

Ne znam kakva su ta deca, verovatno talentovani i vredni, ali sve to deluje kao da vlasnik FMP-a

bolje od predsednika KKCZ zna šta donosi budućnost (ne ona podgorička).

Sprema se za povlačenje, to je očigledno već neko vreme.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...