Jump to content

VN Australije 2022, 10. april


Radoye

Recommended Posts

Lepo kažnjavati svakog ko namerno vozi 30% manjom brzinom od svoje najbrže u toku treninga. Tako će izbeći incidente. Setimo se Monce od pre nekoliko godina.

 

Pun mi je ovog cruse moda u pripremnom krugu i jebenog punjenja baterije. Neka idu u Formulu E.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, alberto.ascari said:

Ako budu sutra 2-3 SC, a biće sigurno, voziće po mraku. Jebala ih TV prava i prime time.

Bukvalno. Bas me zanima kako ce sve ovo izgledati po mraku...to jos nismo videli...

 

Pantelija sa prskalicama govna da jede. OVi su ga prevazisli.

Edited by Downforce
Link to comment
Share on other sites

Ali 'ladno je Fernandovo vreme iz drugog sektora ostalo najbrze do kraja. U prvom +0.116 u odnosu na Leklera. Lagano 4. mesto. Nekako bi mi bilo bolje da se raspadaju kao Aston Martin nego ovo sa 3 kvara u tri trkacka vikenda

Link to comment
Share on other sites

Meni ovo isti andrak kao kada me neka budala na autoputu obidje u zaustavnoj traci sa 120 na sat (desilo mi se stvarno) iako je leva traka bila potpuno slobodna . Ono, trebao sam imati "situational awareness" i gledati u retrovizor.

 

Ali dobro...samo cuvajte Latifija...

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Alek The Great said:

Da, ali trka traje skoro duplo duze. Ako budu 2 crvene, a kako stvari stoje gotovo sigurno hoce, bice to "romantican" zavrsetak trke.

 

U trenutku pisanja, pominjao se SC, ne i red flag.

 

Trka ne traje "duže", sada je ograničena na dva sata.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...