Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

1 minute ago, freethrow said:

Je li pičkasto da promenim prognozu za seriju Dalasa nakon ovog snimka?

 

niko nije ni glasao za mavs-jazz seriju, osim ako opet nisi koristio delorean i putovao u budućnos'

edit aa tek sad vidim da je otvoreno i to za glasanje

ja neću pre kraja plejina, valjda ne počinje ništa od plejof serija pre nego plejin završi??

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

niko nije ni glasao za mavs-jazz seriju, osim ako opet nisi koristio delorean i putovao u budućnos'

edit aa tek sad vidim da je otvoreno i to za glasanje

ja neću pre kraja plejina, valjda ne počinje ništa od plejof serija pre nego plejin završi??

Ni ja nisam ništa glasao dok Bruklin, Atlanta, Klipersi i Mekkolum ne završe svoje

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, gggggggg said:

 

 

ne deluje obecavajuce

 

Imaju Džezeri sreće, prošetaće se kroz seriju. 

 

7 minutes ago, Milos 3.14 said:

Ni ja nisam ništa glasao dok Bruklin, Atlanta, Klipersi i Mekkolum ne završe svoje

Ne bih rekao da će Minesota da izduva za plej of.

 

Čak bih mogao da bacim neki hot take, a to je da bi mogli doći do WCF.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dracarys said:

Počelo je lobiranje. Ne znam kada se otprilike deli ova na grada, mislim da je negde posle druge runde. Nadam se da plej of neće uticati na odluku, jer je sasvim sigurno da Jokić ispada od GS-a na startu.

 

 

Glasanje je počelo, PO nema uticaja. Jokic je MVP.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dracarys said:

Imaju Džezeri sreće, prošetaće se kroz seriju. 

 

Ne bih rekao da će Minesota da izduva za plej of.

 

Čak bih mogao da bacim neki hot take, a to je da bi mogli doći do WCF.

ovo bi bilo više red-hot take. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Otkad je Igudala uzeo FMVP, podsvesno manje cenim tu nagradu.

5 minutes ago, bodo said:

ovo bi bilo više red-hot take. 

Meni deluje kao moguće d na putu do finala izbace Memfis i Golden Stejt.

 

Memfisu u plej ofu ne da ne verujem, nego ne postoji ni zrno poverenja. Golden Stejt za sada deluje neubedljivo, a sa Karijem tek treba da se vidi šta se dešava.

 

Potpuno druga situacija bi bila kada bi Vulvsi otišli na osmo mesto i odmah udarili na Finiks, tu se slažem da bi imali vrlo male šanse.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Dracarys said:

Otkad je Igudala uzeo FMVP, podsvesno manje cenim tu nagradu.

Meni deluje kao moguće d na putu do finala izbace Memfis i Golden Stejt.

 

Memfisu u plej ofu ne da ne verujem, nego ne postoji ni zrno poverenja. Golden Stejt za sada deluje neubedljivo, a sa Karijem tek treba da se vidi šta se dešava.

 

Potpuno druga situacija bi bila kada bi Vulvsi otišli na osmo mesto i odmah udarili na Finiks, tu se slažem da bi imali vrlo male šanse.

sve legitimno. svatko ima neku svoju viziju. za mene je Memphis unatoč neiskustvu igranja PO veliki kandidat uz naravno Sunse za WCF. Na istoku Bucksi i Heat. Mada ne bih ja ni Boston isključio ali to bi značilo da moraju preko Bucksa do finala a to će ići malo teže mada ne i nemoguće.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, bodo said:

sve legitimno. svatko ima neku svoju viziju. za mene je Memphis unatoč neiskustvu igranja PO veliki kandidat uz naravno Sunse za WCF. Na istoku Bucksi i Heat. Mada ne bih ja ni Boston isključio ali to bi značilo da moraju preko Bucksa do finala a to će ići malo teže mada ne i nemoguće.

Imam osećaj da će Morent da isprivatizuje ekipu Memfisa. Kada dodam na to da se veliki udeo Morentovih poena zasniva na paint points, onda kažem da nema šanse da ovakvim procentima ponavlja partije iz regularne sezone, posebno imajući u vidu da se u plej ofu odbrana ipak igra.. Kada mu bude skočio jedan od najprljavijih igrača u ligi, Beverli, za vratom, neće mu biti lako.

 

Nemam dilemu takođe da će noćas Pet biti naložen protiv Klipersa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Konačno kreće ono pravo, najbolji period godine kad je košarka u pitanju. Let's get ready to rumble. 

 

Neke blic prognoze:

 

BKN - CLE: Cela sezona Netsima staje u ovu utakmicu pa iako su mi simpatije na strani Cavsa, mislim da ovde teško da imaju šta da traže, ali svakako imaju veću šansu da uđu kao osmi.

ATL - CHA: Hawksi su bolja i ozbiljnija ekipa i očekujem da ovo završe rutinski.

 

MIL - CHI: Bucksi su prejaki za Bullse koji su imali korektnu sezonu al za Janisa i družinu im treba ipak mnogo više. Najbolji defanzivci Bullsa su u spoljnoj liniji, znači povratak Pat Williamsa ali Bucksi su prevelik zalogaj, plus mogu Jruea da bace da uštopuje DeRozana ili još bolje Lavinea. Vuč će morati da trpa kao sumanut da bi Bullsi imali šansu. Ain't gonna happen. Bucks in 5.

 

PHI - TOR: Ovo mi jako miriše na upset. Raptorsi nemaju impresivan kvalitet ali imaju dobru sinergiju, odlično su vođeni i imaju sve same dugajlije i defanzivce za različite pozicije. Embiidu je ovo prava šansa da pokaže od čega je napravljen, Raptorsi su konstruisani tako da ne mogu da brane samo ove teške centre i Joel bi morao da ih razbuca. Zato će na Hardena Raptorsi moći da bace mnogo sposobnih igrača i očekujem njegovo veliko mučenje, a za Harrisa mislim da će biti non-factor kad ga dohvate Barnes i Siakam. Pošto je red da bude negde i neko iznenađenje, ovo je moja opklada. Raptors in 6.

 

MIN - LAC: Jako teška utakmica za prognozu, Clippersi su iskusniji i namazaniji ali Wolvesi su ekipa budućnosti pa da vidimo. Blagu prednost bih ipak dao Klipanima, imaju mnogo više ovakvih utakmica za pojasom. Svakako mislim da će oba tima biti učesnici PO i da Pelicansi i Spursi teško mogu da ih ugroze.

NOL - SAS: Navijački idem ovde na Spurse, Pelicansi su mi stvarno ništa spec i trebaju im McCollum i Ingram u odličnoj formi. Kako god, i jedni i drugi nemaju šta da traže u PO tako da će ovo biti pirova pobeda ko god da dobije.

 

GSW - DEN: Iako su svi ubeđeni u lagan prolaz Dubsa, nešto se pita i Jokara od koga očekujem monstruozne partije u ovoj seriji. Kako će po svemu sudeći biti lišen pomoći Murraya i Portera, Nuggetsi ipak nemaju dovoljno da se ovde provuku već tek da otkinu koju pobedu. Konačan domet ovih Dubsa nije lako proceniti ali protiv ovog krnjeg Denvera bi morali da prođu. Warriors in 6.

 

DAL - UTA: Hladan tuš za Mavse je povreda Luke i sve zavisi od toga da li će on i u kakvom stanju igrati. Ukoliko bude sposoban, prolaze ovo Mavsi rutinski, a ako ne bude ipak je Jazz u ozbiljnoj prednosti uprkos svim svojim manjkavostima i lošoj formi. Obe ekipe su mi simpatične ali PO bez Luke bi baš bio žešći turn off. Bez prognoze dok ne vidimo šta je sa njim.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...