Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

48 minutes ago, Don Juan said:

U Sloveniji 🙂

 

Ovo je jako zanimljivo, pošto nigde do sada nisam našao gde smo tačno u Sloveniji, prva informacija je bila "okolina Maribora".  E sada Bravo je iz Ljubljane, da li će ići u Ljubljanu, ili igrati tamo gde su sada, šta god značila okolina Maribora, nemam pojma.

Ekipa je smeštena u kompleksu Brdo pri Kranju, prelep hotel, Titova rezidencija stara. Mene interesuje igra li se na terenima NK Bravo jer mi je to 10 minuta pešaka, ako jeu Kranju, onda malo dalje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, KrX037 said:

Ekipa je smeštena u kompleksu Brdo pri Kranju, prelep hotel, Titova rezidencija stara. Mene interesuje igra li se na terenima NK Bravo jer mi je to 10 minuta pešaka, ako jeu Kranju, onda malo dalje.

Meni je stigao info da se igra na stadionu Stožice. To je pretpostavljam Ljubljana?

 

Samo proveri na još nekoj strani 🙂

Edited by Don Juan
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Marokanac said:

Davor Rakic?

 

Ima predispozicije, al retko kad ih pokaze na terenu. Cudna glava. 

 

Ako se pitanje odnosi na onog klinca sto je zimus u Indjiju otisao. 

Edited by Markoss
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Marokanac said:

Vidim da je u sastavu a bas jebeno nikad nisam cuo za njega..iako sebe smatram korektno obavjestenim.

Hvala @Markoss

Ili na rezultati.com kiksaju sa sastavom pa lik uopste ne igra.

 

Kiksaju, broj 18 je Ibrahim.

 

Rakic nije u Zvezdi vec pola godine, bas si me iznenadio pitanjem, reko sta se krije iza ovog. :D

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, fradler said:

Jbt, zaboravio sam koji uzas od igraca je Veljko Nikolic.

 

Ima li kakve sanse da i on zabode neku pozajmicu?

Jbg nije decko igrao godinu dana fudbal. Kada je Stankovic tek dosao on i Gavric su nam bili najbolji igraci. Po meni je on koriscen na pogresnoj poziciji ofanzivnog veznog, smatram da mu za tu poziciju nedostaje bolji udarac, ubacivanje iz drugog plana, zavrsni pas. Lici mi da bi mu bolje leglo da igra osmicu. Ima on odredjene nedostatke kao igrac, pre svega fizicki, ali ima i dosta fudbala u nogama. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, СтелаРоса said:

Jbg nije decko igrao godinu dana fudbal. Kada je Stankovic tek dosao on i Gavric su nam bili najbolji igraci. Po meni je on koriscen na pogresnoj poziciji ofanzivnog veznog, smatram da mu za tu poziciju nedostaje bolji udarac, ubacivanje iz drugog plana, zavrsni pas. Lici mi da bi mu bolje leglo da igra osmicu. Ima on odredjene nedostatke kao igrac, pre svega fizicki, ali ima i dosta fudbala u nogama. 

 

Nikolic je kod nas uvek na osmici igrao, sem te polusezone gde ti kazes da je delovao najbolje, kad je igrao iza spica. 

 

Nema kurca od njega, nit zivi sportski, nit radi, nit trenira, nit ga nesto potresa to sto je bio bolji igrac pre pet godina nego danas. Stanic je avion za njega. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Markoss said:

 

Nikolic je kod nas uvek na osmici igrao, sem te polusezone gde ti kazes da je delovao najbolje, kad je igrao iza spica. 

 

Nema kurca od njega, nit zivi sportski, nit radi, nit trenira, nit ga nesto potresa to sto je bio bolji igrac pre pet godina nego danas. Stanic je avion za njega. 

Ja sam nekako zapamtio da je igrao uglavnon of. veznog u sezoni 20/21. Pogotovo u ligi gde su nam igrali i Petrovic i Vulic cesto sa njim. Secam se cak i da je derbi poceo u 11 na toj poziciji(onaj koji je Ivanic resio nakon kornera za 1:0). Svakako se slazem da treba pre forsirati Stanica. Mada Srnic ima prednost u odnosu na obojicu. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...