Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

10 minutes ago, Dzistrou said:

Šta je dobro uradio u vezi dvomeča sa Milanom?

 

Nacrtao nam se prolaz, uspeo je da usere priliku.

 

Па то једино не можеш да критикујеш код њега човјече, гледате ли ви појединци уопште фудбал!?

Двомеч против Милана је склопио на врхунском нивоу и то је његов најбољи фудбал и баш његов тренерски печат (промјена формације и приступ мечу не долази сам по себи). Ја сам се чак понадао да ћемо са 3-5-2 наставити бар у домаћој лиги са повременим пресинзима на противничкој половини са приступом да гледамо добар фудбал,  а догурали смо да чекамо Вождовац и сличне екипе које не могу да сасатаве 2 јебена паса, на нашој половини. Уз опаске, "није битно како добијамо битна је победа" (против леватских екипа и полуфудбалера). Нажалост, показао је да не зна како даље, није спреман за напредовање (као и многи прије њега).

п.с. узгред против Милана је директно усрао ретард Гобеља (скривио аматерски пенал, пропустио шансу меча и на крају добио бзв црвени) али ето испаде гигант за Дегенека

Link to comment
Share on other sites

Ne moze se raci da je Deki sve radio lose za svog mandata, on je na neki nacin ucio posao od starta u Zvezdi, kao ime i fudbalska legenda kluba je i doveden na klupu, uz bitnu cinjenicu da je imao i stab u prvih sezonu i po koji mu je trebao, prevashodno mislim na Milojevica iz Svedske koji je bio ozbiljan skaut protivnika i takticar.

To da ga je pritisak pojeo ovih bezmalo dve godine jeste sigurno, s tim da ni sam Deki nece odmah da uskoci na neku drugu klupu i nastavi da lagano i bez pritiska vodi bilo koji drugi tim, to su price za malu decu.

Njegov brzi odlazak po meni nece da se desi, jer bi sa vise aspekata to bilo neozbiljno, uz jasan problem za Zvezdu sa nalazenjem bilo kakve zamene. On po meni odlazi posle ove sezone, time postoji odredjeno vreme da se nadje alternativa koja u najboljoj meri odgovara klubu za sve ono sto sledi.

Dekiju ne mogu da osporim da je sa nekim od igraca uspeo da ostvari kontakt koji drugi treneri ne bi uspeli, da je neke izvukao iz mulja i doprineo time rezultatima ekipe.

Naravno, daleko je od vrhunskog doktora taktike, iako mu se motivaciona uloga ne moze osporavati, ekipa mu je ove polusezone imala previse amplituda u formi i igrama, postavlja se pitanje odrzavanja svlacionice u duzem periodu itd.

 

Edited by Manoly
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vidi se zaiscenost kod Stankovica, kao i kod Milojevica. Nemamo mi uslove, niti je ovo zdrava prica da neko ima volju i zelju da radi duze od dve sezone, jer se bukvalno kod nas sve vrti u krug i kad udaris glavom u plafon, udaras tako do daljnjeg, dok ne odes. Mi smo imali uslove da napravimo iskorak ozbiljniji, jer u ligi nismo imali konkurenciju dve, tri godine, ali jednostavno katastrofalna transfer politika gde smo promasili apsolutno svakog igraca u koji je ulozen neki novac je dovela do toga da i dalje tapkamo u mestu i da cemo i kad Stankovic ode, biti u goroj poziciji nego kad je on dosao. To je vazilo i za Milojevicev odlazak. 

 

Naravno, ima i do Stankovica, jer mi ove jeseni ni blizu ne igramo kao prosle godine. Previse je i on poceo da ziherasi, da se prepucava sa medijima, da u sustini sve radi osim svog posla. Bezveze guranje ovih Krsticica, Srnica, Gobeljica, Pankvoa, Vukanovica generalno svih igraca koji teraju ljude sa stadiona i koji smanjuju bilo kakvu volju da budemo ozbiljnija ekipa od ovog sad. Otaljavaju onda svi, predvidi smo, laki za skautiranje, i bas treba sveze krvi. Sve nam zavisi od raspolozenja Kataija u napadu, eventualno nekad Kange i Ivanica. Nikakva tktika, nista. 

 

Prica za Sampdoriju postoji mesec dana i jace. Navodno su mu i u klubu dali zeleno svetlo, kao i svi iznad ovih u klubu, tako da nisam siguran dal nesto moze da se promeni.

 

Bezveze od njega je da ide u ovom trenutku kad konacno ima neku konkurenciju u ligi, opet, ako ce da otaljava ovako, bolje da dovedemo onoga ko nece. Mada kao zamena se pominje neko ko po mom misljenju nema ni ime, ni kvalitet za nasu klupu, ali ocigledno da van domaceg dvorista ne vidimo. 

 

Moje misljenje je da ce on posle TSC-a otici. Nije proveren info, vec samomisljenje na osnovu svega onoga sto on prica i sto se prica oko kluba. Ne znam doduse kolko na sve ovo utice sto je onaj prezidente Sampdorije uhapsen, ali to ne menja cinjenicu da Dejan hoce da ide. 

 

Mada, sad vidim naslov u Mocartu da ostaje, a oni pisu po direktivi, tako da se verovatno nesto promenilo u citavoj prici. 

Edited by Markoss
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Markoss said:

Mada kao zamena se pominje neko ko po mom misljenju nema ni ime, ni kvalitet za nasu klupu, ali ocigledno da van domaceg dvorista ne vidimo. 

 

 

Daj ime, sta si se stiso 😄

 

Rastavac i Veselinovic mi jedini padaju na pamet. Nadam se da ne razmatraju Lalata, Psiholjuba i tako te budale

 

Link to comment
Share on other sites

On 12/6/2021 at 7:37 AM, Manoly said:

Ne moze se raci da je Deki sve radio lose za svog mandata, on je na neki nacin ucio posao od starta u Zvezdi, kao ime i fudbalska legenda kluba je i doveden na klupu, uz bitnu cinjenicu da je imao i stab u prvih sezonu i po koji mu je trebao, prevashodno mislim na Milojevica iz Svedske koji je bio ozbiljan skaut protivnika i takticar.

To da ga je pritisak pojeo ovih bezmalo dve godine jeste sigurno, s tim da ni sam Deki nece odmah da uskoci na neku drugu klupu i nastavi da lagano i bez pritiska vodi bilo koji drugi tim, to su price za malu decu.

Njegov brzi odlazak po meni nece da se desi, jer bi sa vise aspekata to bilo neozbiljno, uz jasan problem za Zvezdu sa nalazenjem bilo kakve zamene. On po meni odlazi posle ove sezone, time postoji odredjeno vreme da se nadje alternativa koja u najboljoj meri odgovara klubu za sve ono sto sledi.

Dekiju ne mogu da osporim da je sa nekim od igraca uspeo da ostvari kontakt koji drugi treneri ne bi uspeli, da je neke izvukao iz mulja i doprineo time rezultatima ekipe.

Naravno, daleko je od vrhunskog doktora taktike, iako mu se motivaciona uloga ne moze osporavati, ekipa mu je ove polusezone imala previse amplituda u formi i igrama, postavlja se pitanje odrzavanja svlacionice u duzem periodu itd.

 

Na osnovu cega je on fudbalska legenda kluba?

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, tsva said:

Na osnovu cega je on fudbalska legenda kluba?

Moze se reci da je fudbalska legenda pretezak termin, ali je svakako igrac i covek koji je u bliskoj istoriji za kratko vreme provedeno u klubu ostavio znacajan trag, znacajniji od mnogih igraca i trenera koji su prodefilovali.

Dakle, znacajno fudbalsko ime kluba Deki svakako jeste.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Manoly said:

Moze se reci da je fudbalska legenda pretezak termin, ali je svakako igrac i covek koji je u bliskoj istoriji za kratko vreme provedeno u klubu ostavio znacajan trag, znacajniji od mnogih igraca i trenera koji su prodefilovali.

Dakle, znacajno fudbalsko ime kluba Deki svakako jeste.

 

Ко те тјера да употребљаваш претешке термине?

Дејан Станковић није легенда клуба, кратко и јасно. Иако је познати Звездаш и са сјајном иностраном каријером, легенда не може никако бити јер откако је свијета и вијека гледа се траг који је оставио у клубу, прије свега број утакмица, голова, великих мечева, да ли се вратио послије иностранства да заврши каријеру исл. Додуше код ових разних који воде клуб годинама и годинама може свако бити легенда а да неке легенда не смију ни присмрдити Маракани...

 

 

 

Ваистину Токио!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Константин said:

 

Ко те тјера да употребљаваш претешке термине?

Дејан Станковић није легенда клуба, кратко и јасно. Иако је познати Звездаш и са сјајном иностраном каријером, легенда не може никако бити јер откако је свијета и вијека гледа се траг који је оставио у клубу, прије свега број утакмица, голова, великих мечева, да ли се вратио послије иностранства да заврши каријеру исл. Додуше код ових разних који воде клуб годинама и годинама може свако бити легенда а да неке легенда не смију ни присмрдити Маракани...

 

 

Dobre bre, pope...Ti kad pocnes da davis i za slovo se hvatas, kamo li sa tezak termin. 😁

Svakako da si tako promucuran shvatio sta sam rekao, al ajde mora nesto i da se doda.

Link to comment
Share on other sites

 

2 hours ago, Константин said:

 

Ко те тјера да употребљаваш претешке термине?

Дејан Станковић није легенда клуба, кратко и јасно. Иако је познати Звездаш и са сјајном иностраном каријером, легенда не може никако бити јер откако је свијета и вијека гледа се траг који је оставио у клубу, прије свега број утакмица, голова, великих мечева, да ли се вратио послије иностранства да заврши каријеру исл. Додуше код ових разних који воде клуб годинама и годинама може свако бити легенда а да неке легенда не смију ни присмрдити Маракани...

 

 

 

Gledaju li se uspesi i kao trener u klubu, npr, ako osvoji 3 titule i prođe tamo do osmine finala LE ili polufinala LK? ; )

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...