Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

2 minutes ago, Johnny Štulić said:

Šakota bi ostao 1/1.

I pored zdrastvenih problema pre dovođenja Obradovića Čović je prvo sa Šakotom bio u kontaktu. Šakota je odbio zbog zdravlja i ostao odnosno trebao da ostane kao savetnik.

I sam Čović je rekao da je sa Šakotom imao ubedljivo najbolji odnos.

Šakota ima tržište košarkaša u malom prstu. Tomić i on bi bili neverovatan tandem.

 

Zašto nije ostao kao savjetnik?

Edited by quentin
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, quentin said:

 

Zašto nije ostao kao savjetnik?

Ne znam stvarno, moguće da zbog zdravlja nije mogao ni tu funkciju da obavlja. Uglavnom kada sam video Karaičića na predstavljanju bilo mi je jasno da od Šakote u klubu nema ništa jer oni rade skauting na potpuno drugačiji način. Šakota dok je bio SD u Aek-u išao je uživo da gleda igrače. 

Edited by Johnny Štulić
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, L' Imperatore said:

Šakota: "Imam tržište igrača u malom prstu"

 

Also Šakota: "Naše najnovije pojačanje je Kalin Lucas"

 

😄

Znao sam da će neko to da spomene.

Ko god misli da smo bilo koga drugog mogli sa dovedemo u tom trenutku vara se. Šakota je bio više na lečenju nego što je obavljao njegov posao. On sa dovođenjem Lukasa ima veze koliko i ja sa Pefijem Markovićem.

1 minute ago, NikadProtivKaline said:

oni imaju onog sikmu ajnstajna

sakota pola protivnickih igraca nije uopste znao ko su i sta su

 

Evo Radonjić se ubi od poznavanja trzišta toliko da je u Bajern doveo Nelsona i Dangubića.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam sta je smesno za Lukasa, covek je dosao pred pocetak pandemije. Cak je i Panteru trebalo vremena da se aklimatizuje, pa je krenuo da trpa. Ne kazem da bi bilo sta bilo od njega ali posto su nakon njega dolazili Kino Kolom i Markovic u ovakvom stanju onda stvarno ne znam sta je smesno. 

 

Smatram da Sakota nije ekstra opcija za trenera ali bi recimo za ulogu sportskog direktora bio bolji nego ovo sto trenutno imamo u klubu. Tj, ne znam ni ko je sportski direktor i da li postoji uopste. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Johnny Štulić said:

Znao sam da će neko to da spomene.

Ko god misli da smo bilo koga drugog mogli sa dovedemo u tom trenutku vara se. Šakota je bio više na lečenju nego što je obavljao njegov posao. On sa dovođenjem Lukasa ima veze koliko i ja sa Pefijem Markovićem.

Evo Radonjić se ubi od poznavanja trzišta toliko da je u Bajern doveo Nelsona i Dangubića.

 

Ja sam se šalio, ali ti ga sad baš pretera. Zna tržište u nulu, ali ove promašaje što je imao, to nije on dovodio. Da bi onda prešao na radonjića kako on nema pojma, a da niko nikad nije ni tvrdio da je radonja majstor u pronalaženju talenta.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Ja sam se šalio, ali ti ga sad baš pretera. Zna tržište u nulu, ali ove promašaje što je imao, to nije on dovodio. Da bi onda prešao na radonjića kako on nema pojma, a da niko nikad nije ni tvrdio da je radonja majstor u pronalaženju talenta.

 

Šakota je više u doselekciji pogodio igrača nego Obradović u celoj selekciji sa doselekcijom. Uzeo sam samo Radonjića kao primer jer se Šakota baš sprda kod nas a Radonjić se kuje u zvezde.

Šakota je doveo Pantera, Štimca, Kuridžu i Lukasa. Prva trojica su igrala fantastično dok je Lukas odigrao tek nekoliko mečeva pa je bilo još rano da bi se okarakterisao kao promašaj ali to što je odigrao nije bilo dobro. Svakako nema svrhe nastavljati ovu diskusiju.

 

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Johnny Štulić said:

Šakota je više u doselekciji pogodio igrača nego Obradović u celoj selekciji sa doselekcijom. Uzeo sam samo Radonjića kao primer jer se Šakota baš sprda kod nas a Radonjić se kuje u zvezde.

Šakota je doveo Pantera, Štimca, Kuridžu i Lukasa. Prva trojica su igrala fantastično dok je Lukas odigrao tek nekoliko mečeva pa je bilo još rano da bi se okarakterisao kao promašaj ali to što je odigrao nije bilo dobro. Svakako nema svrhe nastavljati ovu diskusiju.

 

 

Panter je bio odličan zabod ali teško da se isto može reći za Vladimira koji je došao kao provjeren igrač. 

  • Like 2
  • Love 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Cuj Sakota 😁

 

Ne znam sto uopste mora biti domaci trener, floskule su to u vezi stranih trenera da ne bi mogli da se snadju ovde. Mitovi o Tomicu kao nekom geniju koji je posle prvih sranja pobegao itd....

 

Kad ode Dejo jednog dana, vise sam da se dovede neki strani trener..al pre svega toga mora se smeniti Covic i dovesti dobar sportski sektor jer bez toga nista ne mozemo, pa nije na treneru  samo da pronalazi igrace.

 

Mislim ovo sto nam se desava, to je realno nase stanje kad imas najmanji budzet, ah zasto je najmanji isto da pitamo Radonjica...

Link to comment
Share on other sites

Mi ako ne odigramo odbrambeno perfektnu utakmicu, od starta sa puno energije nemamo sta da trazimo, jer se na napad ne mozemo osloniti...  Iskreno se nadam da ce nas napad biti bolji povratkom Vajta, kao i dolaskom centra koji ce moci da igra cesce pnr sa sva 3 nasa pg-a koji to obozavaju. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...