Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

6 minutes ago, StiviKivi said:

Bože koliko ljudi pišu i ovde i na rsb. Ja to tek skoro provalio jer tamo do pre 3 nedelje nikad nisam ni ulazio. 

Kažu iste stvari, samo malo drugačije formulišu. A baš sam verovao u ovu odvojenu družinu! 😄

Vidi se da sam "mlad forumaš" 🙂

Zar tamo nisu vojnici Crvene zvezde, gardisti itd.?

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Takeshi_Kovacs said:

dion, koliko se secam, nikad nije bio startni centar
cak blizi trecem nego drugom
i nije bio tu na pocetku sezone, vec dosao u doselekciji

U jeste zajeb za start sezone,doduse ne menja poentu ni malo,cak nadodaje,Dejan je njega namenski doveo u doselekciji i definitivno nije alergican na centre koji znaju da sutnu.

Nije bas ni bio treci sigurno,do kupa je napredovao minutazom i poverenjem kod Dejana.Na samom kupu je prosecno imao 18min,nije lose za treceg centra.

Tokom cele sezone prosek 13min po mecu.

 

Bonus-i Milka Bjelicu je doveo(za velike novce) i stavio pretezno na 5 kao strec peticu.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Redstar0356 said:

Koliko je placena vecera i ko se tu ugradio, zasto Zuta Patkica da li to Covic ide protiv Vucica i aludira na zutog Djilasa, sta ovo jede? Sto ne moze on kao Cirbes da sam sebi kupi patkicu i tortu nego od klupa, koliko je to para?

Klub izdvaja 2000 dinara igracu za obrok, koliko je procenjeno da je prosecnom sportisti dovoljno da se zdravo nahrani (u to ulazi i salata) i popije nesto osvezavajuce. Sve preko toga, ako hoce da se bahati, igrac mora da doplati.

Edited by Rajon Rondo
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Crni said:

Zar tamo nisu vojnici Crvene zvezde, gardisti itd.?

 

Ne. Ima i tamo puno normalnih ljudi, ali su oni koji odlucuju ko sme i sta da pise obicne budale, uglavnom, zatucanci. I onda se ovi prvi povuku i "legnu na rudu".

 

Mislim, sta ce ti da se raspravljas sa budaletinama. U takvoj situaciji ili ne pises ili pises neutralno. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, StiviKivi said:

Bože koliko ljudi pišu i ovde i na rsb. Ja to tek skoro provalio jer tamo do pre 3 nedelje nikad nisam ni ulazio. 

Kažu iste stvari, samo malo drugačije formulišu. A baš sam verovao u ovu odvojenu družinu! 😄

Vidi se da sam "mlad forumaš" 🙂

Kako ono novinari vole da kazu, "Navijaci" i "Simpatizeri". 

Mi smo ovde "samo" simpatizeri... 

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Da li je neko slucajno cuo pricu, da je Mirotic obecao nekom glavesini iz kluba potpis? To deluje kao naucna fantastika, ali meni je konkretno to rekao bivsi igrac koji je igrao u drugoj ligi Francuske, i koji je u proslosti imao dobrih informacija......

 

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Binge said:

Da li je neko slucajno cuo pricu, da je Mirotic obecao nekom glavesini iz kluba potpis? To deluje kao naucna fantastika, ali meni je konkretno to rekao bivsi igrac koji je igrao u drugoj ligi Francuske, i koji je u proslosti imao dobrih informacija......

 

Daj broj dilera. 😂😂😂

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...