Jump to content

VN Azerbejdzana 2021, Baku


Radoye

Recommended Posts

Morace da se menjaju pravila, u suprtonom kvalifikacije postaju cita lutrija (mada kad bolje razmilims organizatoru to verovatno i odgovara).

Luis me ubio u fantaziju ovaj vikend, a kao nagradu ce dobiti preuzimanje vodstva u generalniom plasmanu, stvanro nema pravde na ovom svetu.

Zato napred Sarl!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Koji sam ja dunster, uplatio sam samo 200 dinara na Leklerka u petak pre treninga kvota 35. Da sam barem 1000 uplatio. Onda cekam treci trening da bi vise uplatio na Leklerka i odustanem zbog Gaslija vise da uplatim:hammer:

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Jedno od resenja je da u Q3, svako ima jedan brzi krug i to je to. Kao sto je bilo pocetkom 2000-tih.

7 minutes ago, Zvezdinho said:

Koji sam ja dunster.

Ne moras da objasnjavas, to si pokazao u NBA fantasyu. :classic_dry:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni nije zvucalo da je pokusao da bilo sta izvlaci. Podelili su taktiku pa kome prodje. Naravno da ce prvom vozacu dati onu koja je najverovatnije bolja. Mada je delovalo da je mogao Botas da ima jos malo bolje vreme. Ovde su RB najvise uprskali.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Norisova kazna je bas bezveze. Bukvalno je imao 4-5 sekundi da donese odluku, nista nije dobio time sto je izabarao ono sto je u momentu delovalo kao manje zlo i ipak je izgubio 3 pozicije na startu. Zaista je pravilnik uzasan. Mora biti neke felksibilnosti za situacije koje nisu tamo predvidjene, tj eksplicitno objasnjenje.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da nas ocekuje velika zabava danas i puno preticanja. Odmah posle prve krivine nas ocekuje ludnica. Naravno, poljubice neko i zid tokom trke, to je neminovno. Samo da ne bude brejnfartova kao na prosloj trci kada je Rikardo isao u rikverc.[emoji2960]

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...