Jump to content

Roland Garros 2021


Милица

Recommended Posts

Ok, da bi uspeo i postao neko, mora sportista da bude drcan, prgav... Cicipas ne deluje kao takav, on ostavlja utisak pokvarenog igraca, igraca koji bi vam maznuo topa dok vi ne gledate u tablu. Nije smeo onako da se ponasa, narocito ne prema Novaku koji je sinonim za fer ponasanje iodmerenost, prema Novaku koji je uvek imao samo lepe reci podrske mladim igracima.

Cicipasa vidim kao deo one iste rulje koja je 95. i 98., valjda bese tada, urlala na nase kosarkase u onoj histeriji.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Petar 91 said:

Vi stvarno mislite da Novak i Nadal mogu biti favoriti na bilo kojoj podlozi 2024. na OI?
Ja cisto sumnjam, sve i da budu igrali do tada

Novak kada je osvojio titulu na najtezem GS za njega sa 8.5 sati polufinala i finala za svojih 34. godine, Novak ce sledecih 2-3 godine bez problema biti jedan od favorita na tvrdoj podlozi i travi. Nadala sam naveo, samo zato sto je teren Filip Satrije i ima 13 titula na njemu. On ce biti jedan od favorita dok ne odluci da okaci reket o klin. Nadal kada se rodio, prvo se zaprljao sljakom, pa je zaplakao.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da se nece sukljati po turnirima do 40. godine, ali s obzirom na to kako brine o svom telu a i uzevsi druge faktore u obzir, Novak moze bez problema da bude vodeca sila bar jos 2 godine. On je od kako je napunio 31. godinu osvojio 7 GS titula. Sada, sa 34. godine, deluje maltene kao u svom prajmu. Covek je masina.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Cavani said:

https://youtu.be/mDX6K7t-JcE

Sad mi je Medvedev gotivniji i kontam malo bolje ovo 'man you better shut your fuck up' i he is small kid that doesnt know how to fight'.

Uvek sam kontala tu Medinu reakciju. Još kaže: hey Stefanos, are you gonna look at me at all?

 

Započne fajt pa okrene leđa i ode - najgora sorta. 😀 Medvedev jeste malo impulsivan i prgav, ali je iskren i onda od njega ne moraš očekivati, kako je neko lepo opisao, da ti mazne topa sa table dok ne gledaš. Zato Medvedev > Cicipas, a za podloge ćemo lako...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Tamburinjo said:

Inace neverovatno me podseca na Majkl Dzordana u ovoj smiraj fazi karijere. Kao i Dzordan dominira sa 35 godina i osvaja trofeje, fizicki ne padajuci ni za procenat. Dzordan je u poslednjoj sezoni u Cikago Bulsima odigrao svih 82 utakmice regularnog dela i jos 21 u plej ofu. Djokovic rudari 5h protiv Nadala sto je gore nego da bere maline 5 h u Arilju, i spreman i svez opika 5 setova protiv Cicipasa koji u 22 godine oce lipse od vrucine i bolova u krstima i pometla ga za vjek vjekova u poslednja 3 seta da se ovaj ne oporavi godinama od ovog poraza, u snu ce da ga proganja. 


I posle neko kaže ništa bez mesa, vi’s šta travke rade :classic_sleep:

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Antizemljaš koji lebdi said:

Ja mislim da se nece sukljati po turnirima do 40. godine, ali s obzirom na to kako brine o svom telu a i uzevsi druge faktore u obzir, Novak moze bez problema da bude vodeca sila bar jos 2 godine. On je od kako je napunio 31. godinu osvojio 7 GS titula. Sada, sa 34. godine, deluje maltene kao u svom prajmu. Covek je masina.

Za dve ne znam, ali jos jednu sigurno. Samo treba da smanji sto vise ucesce na manjim turnirima i da igra ozbiljno samo GS-ove, ja mislim da je realno da Djokovic na kraju ima 22-23 GS-a. ALi koliko je zabavno citati onu kuknjavu za vreme meca, hahahha, evo sada zavrsavam citanje, svasta je moglo da se procita.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Helmet said:

Za dve ne znam, ali jos jednu sigurno. Samo treba da smanji sto vise ucesce na manjim turnirima i da igra ozbiljno samo GS-ove, ja mislim da je realno da Djokovic na kraju ima 22-23 GS-a. ALi koliko je zabavno citati onu kuknjavu za vreme meca, hahahha, evo sada zavrsavam citanje, svasta je moglo da se procita.

 

 

Ako sam u nesto siguran,siguran sam da ce do kraja karijere Novak uzeti makar po jos jedan W i AO, a Nadal RG. Ovo je neki minimum koji ce se sigurno ostvariti.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sad lepo mrs u Visoko na smrkanje negativnih jona pa na Wimbledon na porciju trave u duhu veganske kuhinje.

 

A kad se za 10 godina pemzionise da nam se lepo javno izvine sto nam je jeo dzigerice.

36 minutes ago, Antizemljaš koji lebdi said:

Ja mislim da se nece sukljati po turnirima do 40. godine, ali s obzirom na to kako brine o svom telu a i uzevsi druge faktore u obzir, Novak moze bez problema da bude vodeca sila bar jos 2 godine. On je od kako je napunio 31. godinu osvojio 7 GS titula. Sada, sa 34. godine, deluje maltene kao u svom prajmu. Covek je masina.

 

 

Jasno je i njemu da kad se penzionise valja mu non stop biti s onim strasilom. Bolje da se vucara po turnirima.

  • Like 2
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

U bre, baš nagrdiste Cicija. Ne znam, kod mene ne izaziva takve reakcije. Mislim, jeste on Cicipašče, ne smeta mu da koristi male prljave trikove tokom meča, ali ja to vidim više kao blagi prelazak granice prihvatljivog nego razlog za baš toliku omraženost. Nego dobro, cenim da je to individualno kako ga ko doživljava, meni ne smeta previše, to jest nije mi to preovlađujuće. Gledajući ga juče kako igra, kakav arsenal oružja ima, kakav je fajter i kako hrabro i sa koliko samopouzdanja igra važne poene, nekoliko puta mi je prošlo kroz glavu da će ovaj momak sakupiti ozbiljan broj slemova, to mi je osnovni utisak koji on ostavlja. Što se igre tiče rekao bih da ima kombinaciju novakovskog i nadalovskog u sebi, videćemo kako će to dalje da se razvija.

 

Što se tiče ceremonije, imao sam utisak da se žestoko bori da ne zaplače na onom podijumu (znači ima i nešto fedovsko u sebi :classic_biggrin:) i da je to glavni razlog što se onako ponašao.

 

Šta znam, mislim da nije loše za tenis da postoji i jedan takav villain, a koji je pritom vrh igrač.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

"I do not know what happened there... "  Dovoljno je rekao da znamo na sta je mislio, a nije smeo da kaze. 

Pazi taj nivo sujete,  "ne znam sta se desilo odjednom je bio drugi igrac"  kao da je igrao sa nekim iz svoje ulice a ne sa teniskim bogom.   Ovaj mali i svi ovi klinci ce da cekaju dok Novak i Rafa ne napune 40 godina, a onde ce doci drugi klinci koji danas imaju 12 godina i uzece im sve.  Dakle momci, zao nam je sto ste se rodili u pogrenso vreme.  Setih se Bojana Krizaja: "Nisam ja kriv sto sam rodjen kada i Stenmark" Takav je zivot, pomirite se sa cinjenicom da Novak ostaje broj  1 jos nekoliko godina, a da ce i Rafa a povremeno i Fedex da vas dodatno vaspitavaju. Cvrga od starijih mangupa je deo odrastanja!

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Milica said:

 

Ne postoji pravi ali oni su izabrali krivi trenutak. 

 

Pa da su mu rekli posle meca: izgubio - jos ga vise sjebu, pobedio - koga briga za teniski mec i za titulu u tom trenutku

Link to comment
Share on other sites

Ne postoji pravi trenutak za takvu vest, svakako. Pitanje je da li bi se Stefanos ljutio da su mu prećutali, verovatno bi.

 

Opet, da ja biram, sačekao bih da prođe meč. Inače ispada ono...eee, matori, srećno protiv najboljeg ikada, daj sve od sebe...e, da, umrla ti baba. Ne ide. 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...