Jump to content

Roland Garros 2021


Милица

Recommended Posts

30 minutes ago, jevrem69 said:

Bogme, teska je ovo, maltene i nemoguca misija za Novaka, da dobije dva najbolja igraca na sljaci u ovom trenutku .......................

Bolje da Rafa ne uzme slem, pa cak i po cenu toga da izgubi od Cicipasa koji bi nakon toga imao velike sanse da zavrsi godinu kao broj 1.

 

Rekordan broj slemova je dosta bitniji.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, stray_cat said:

(ako Noksa pobedi) Gledaj polufinale, ne moraš da smanjuješ defetizam, je l' OK?

Razmisliću :classic_biggrin: mada i ne znam još hoću li biti pri TV-u za polufinale.

Kad smo kod TV-a i nedostatka istog super mi je ova Sofascore aplikacija kad ne mogu da gledam, ali kad mogu me baš nervira što dobijem notifikacije o brejkovima pre nego što poen bude odigran u prenosu.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, bistru vodu mutim said:

Zna li se kada su na rasporedu prvo i drugo polufinale u petak?

verovatno ce biti od 14 h i 17 h .................. bilo bi nelogicno da stave vecernji termin za taj drugi mec, jer bi to dovelo pobednika tog meca, u nedelju u malo podredjen polozaj ....................

Edited by jevrem69
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, jevrem69 said:

verovatno ce biti u 14 h i 17 h .................. bilo bi nelogicno da stave vecernji termin za taj drugi mec, jer bi to dovelo pobednika tog meca, u nedelju u malo podredjen polozaj ....................

 

Slažem se al ništa ne isključujem, organizatori su svašta već priredili. Ako netko zna termine neka javi da znam hoću li moći gledati :classic_smile:

 

Just now, Drakaris said:

Ono sto je sigurno, eventualni polufinalisti Rafa i Novak bi trebalo da igraju drugo polufinale, tj. od 17h otprilike

 

Ovo za termin je provjereno (not before 17)?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, bistru vodu mutim said:

Ovo za termin je provjereno (not before 17)?

Nije provereno, satnica se nece znati najverovatnije do cetvrtka, a mozda se sazna i ranije. 

 

Moje je misljenje da ide odmah po zavrsetku polufinalnog para Zverev-Cicipas, sada oni mogu igraju 2 sata, a mogu i 4+, a generalno ne bi trebalo da pocinju pre 14h.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, alcesta said:

super mi je ova Sofascore aplikacija kad ne mogu da gledam, ali kad mogu me baš nervira što dobijem notifikacije o brejkovima

 

Prst na zvonce 🔔 i "Mute this event" 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, bistru vodu mutim said:

 

Slažem se al ništa ne isključujem, organizatori su svašta već priredili. Ako netko zna termine neka javi da znam hoću li moći gledati :classic_smile:

 

 

Ovo za termin je provjereno (not before 17)?

Na sajtu RG a za sada pise za petak :

https://tickets.rolandgarros.com/fr/programme-previsionnel

 

 

COURT PHILIPPE-CHATRIER

 

A partir de 14H50

1/2 Finale 1 Messieurs

 

Pas avant 17H30

1/2 Finale 2 Messieurs

 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...