Jump to content

Roland Garros 2021


Милица

Recommended Posts

Neozbiljno je na ovakav nacin odlaziti sa bojista, ali dobro ............... kakvu god povredu da pominju, nije nesto sto bi ga sprecilo da odigra korektno makar jedan set i da onda dostojno odstatira na terenu ............................. sve na ATP turu je pravljeno i podredjeno njemu i iskljucivo njemu, mogao bi on to na bolji nacin da uzvrati .......................

Edited by jevrem69
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Ako je povredjen ili nedovoljno spreman pa bi dodatni napor mozda trigerovao povredu - ovo je skroz ok potez.

Ako nije nista od toga, jbg, sve ja razumem i razloge i godine i sve ali nije fer prema turniru.

O tome sta bi se nekome drugome u javnosti desilo, nema potreba da diskutujemo, valjda je jasno.

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

Francuska "sirotinja" nakon ispadanja svih igraca u pojedinacnoj konkurenciji je pohrlila u velikom broju da pogleda mec Herbera i MAua, njihovih majstora u dublu, a oni cvrc, dobise krompiric u prvom setu protiv Hasea i Strufa, a sada nekako iscupase drugi set ............... dosli su zaista crni dani za francuski tenis, u poredjenju sa njima srpski izgleda odlicno i perspektivno ........................ 😂

Edited by jevrem69
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ako je povredjen ili nedovoljno spreman pa bi dodatni napor mozda trigerovao povredu - ovo je skroz ok potez.

Ako nije nista od toga, jbg, sve ja razumem i razloge i godine i sve ali nije fer prema turniru.

O tome sta bi se nekome drugome u javnosti desilo, nema potreba da diskutujemo, valjda je jasno.


Nije dovoljno spreman i sigurno postoji sansa da bi ugrozio nastavak sezone, a to mozda znaci i karijere.
Sam je rekao da nije na 100% jos uvek, da nije ocekivao ovde 3 pobede, da nije ocekivao da ce pobediti posle 1:1.

A turnir...stave ga u gluvo doba noci, bez publike, a znaju da je mozda to i poslednji mec ikada...bolji odnos nisu ni zasluzili
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Boxy said:

Nije dovoljno spreman i sigurno postoji sansa da bi ugrozio nastavak sezone, a to mozda znaci i karijere.
Sam je rekao da nije na 100% jos uvek, da nije ocekivao ovde 3 pobede, da nije ocekivao da ce pobediti posle 1:1.

A turnir...stave ga u gluvo doba noci, bez publike, a znaju da je mozda to i poslednji mec ikada...bolji odnos nisu ni zasluzili

znamo svi zasto se povukao. ali...

teorijski, ja mislim da je on morao da navede neku povredu kao uzrok povlacenja. :wink2: inace bi valjda mogao da bude kaznjen (sto se, naravno, nece desiti).

 

pa nije on jedini igrao u gluvo doba, igrali su i Serena, Novak, Nadal, Tsitsipas, Medvedev i veceras Zverev.

Tsonga i CSN su zavrsili svoje poslednje meceve na RG bez publike na tribinama.

Stos je u tome da je to njemu bio prvi mec uopste da igra bez publike, ostali su vec regularno igrali od pocetka nastavka sezone.

Edited by wwww
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Malo je smesno citati sve ovo od strane Novakovih navijaca koji insinuiraju da bezi od njega, dok njihov pulen pune dve godine nije odigrao mec protiv njega kad je bio povredjen i slab po povratku, onako, sasvim slucajno. Da nije ok prema turniru nije, a on nije ni trebalo da igra sljaku ako nije spreman.

Edited by McLeod
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, wwww said:

znamo svi zasto se povukao. ali...

teorijski, ja mislim da je on morao da navede neku povredu kao uzrok povlacenja. :wink2: inace bi valjda mogao da bude kaznjen (sto se, naravno, nece desiti).

 

pa nije on jedini igrao u gluvo doba, igrali su i Serena, Novak, Nadal, Tsitsipas 2x, Medvedev i veceras Zverev.

Tsonga i CSN su zavrsili svoje poslednje meceve na RG bez publike na tribinama.

Stos je u tome da je to njemu bio prvi mec uopste da igra bez publike, ostali su vec regularno igrali od pocetka nastavka sezone.

da dodamo samo da se Karla Suarez Navaro oprostila od RG u tom istom terminu, bez prisustva publike .............. a nju malo ko da je zalio ................

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Objasnjava Beker kako je Köpfer izgubio od imena Federer, a ne od igraca Federera. Pa naravno da je izgubio od imena Federera kad ste ga u Nemackoj podigli na nivo Boga i niko zivi se ni ne usudjuje da ga ne obozava, a kamo li da zucne nesto protiv njega ili, ne daj boze, pozeli da ga pobedi.

:classic_rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...