Jump to content

VN Bahreina 2021


Radoye

Recommended Posts

Kako se staza raspada...nidje prianjanja...

 

Ver na najtvrdjim brzi od Luisa na najmeksim. Haos. Botas se raspada za medalju. Lec isto. Staza se menja iz kruga u krug, a u kvalama ce uslovi na stazi biti kompletno drugaciji.

Edited by Downforce
Link to comment
Share on other sites

Izgleda da je Botas na režimu za trku, zato tako spor tempo i konstantna izletanja u krivini 4 jer se u trci to ne kažnjava za razliku od kvala. Uostalom tokom onboarda je u osmoj brzini vozio na "pola gasa".

Ko zna koliko goriva je natankirano u oba Mercedesa. Isto važi za njihove blizance u Astonu...

Mi izgledamo bolje nego prošle godine, napadamo podijum, a ko zna, možda i pobedu. 😎

Link to comment
Share on other sites

U kvalama ce ici bar 2s brze. Jos smo daleko od pravog tempa.
 
Staza se konstantno ubrzava. Onaj ko zadnji izveze brzi krug ima prednost. Tajming je kljuc.
Hmm, možda.
Šta dobiju od pogumovane piste, može da im uzme temperatura. Tipujem PP oko 29,3 - 29,5.

Odesláno z mého BBF100-1 pomocí Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Jel ima neko linkove za stream? Ja nisam ni gledao kada sam uzimao F1tv, u Nemackoj je potpuno neupotrebljiva. Zato sto je prokleti Sky otkupio sva prava i niko nista ne sme da ponudi. RTL ne prenosi vise a iz principa dzukelama iz Sky ne dam pare. Treba mi za ovaj vikend, sledeci pakujem Plex, Kodi i sve po redu, platicu piratima ako treba, ali SKY NIKAD.


Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DASUBO said:

 

Botas...jbg...Valteri... fucking undrivable...Botas

Ovo mi zvučio kao Hamiltonovo: "Bono, my tyres are gone" pa usledi najbrži krug trke i +30s u odnosu na drugog. 

 

Ne bih zanemario ni što su Mercedesu zabranili DAS ove godine pa se Red Bul dodatno približio.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Dzoni_m said:

Jel ima neko linkove za stream? Ja nisam ni gledao kada sam uzimao F1tv, u Nemackoj je potpuno neupotrebljiva. Zato sto je prokleti Sky otkupio sva prava i niko nista ne sme da ponudi. RTL ne prenosi vise a iz principa dzukelama iz Sky ne dam pare. Treba mi za ovaj vikend, sledeci pakujem Plex, Kodi i sve po redu, platicu piratima ako treba, ali SKY NIKAD.


Sent from my iPad using Tapatalk

 

U Srbiji je tako već deset godina, nema prenosa na nacionalnim frekvencijama. Od pre dve godine ako hoćeš da gledaš F1 na TV moraš da se pretplatiš na SBB kablovsku koja jedina emituje Sport Klub (u njihovom vlasništvu). Isti kanal prenosi Moto GP i DTM.

Link to comment
Share on other sites

Meni nikako ne ide u glavu sta je Reno radio? Ovi rezultati do sada su takav fijasko da je to za udzbenike. Oni umesto da nakon relativno lose prosle sezone odu korak napred napravili 3 unazad. Ne da se Alonsu da izbliza gleda startna svetla.

 

Idemo Max do titule   :bravo: dosta je vladao ovaj drustveno aktivni!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...