Jump to content

Juventus FC


Alek The Great

Recommended Posts

Na kraju ispade ubedljiva pobeda. Ne znam sta da mislim. Doduse igrali smo bez 4 standardna prvotimca od prosle sezone. Osvezenje je ovaj McKennie na sredini, za razliku od npr Kedire ili Emre Can-a. Fali taj napadac gde bi u ovoj ekipi ispao Ramsey. Nikako ne vidim njegovu ulogu u ovom timu. Iznenadjenje mi je ovaj Frabotta, nisam ga do sada gledao. Mada, svaki je bolji od De Silja.

Link to comment
Share on other sites

Meni je Ramsey bio jedan od boljih, trcao je dosta, bio je dosta ukljucen u igru, imao loptu tamo gde najvise voli. Uostalom konacno je igrao na svojoj poziciji, on tesko moze da igra u 4-3-3.

 

Sinoc se formacija prebacivala u 4-4-2 kada se branimo, Danilo isao na bok. Videcemo kako ce to biti kad se vrati De Ligt. Fale nam bekovi mnogo, Cuadrado i Sandro su cist prosek. Ali bravo za Pirla sto je gurnuo ovog Frabottu.

 

Izgleda da se vraca Morata. Ne znam sta da mislim, ali ajde konacno nek se dovodi taj spic, oduzilo se sve ovo.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Kulusevski je dobar igrac, mada se sinoc zestoko raspao. 

 

Problem je kao i prethodnih sezona sredina terena, ova ekipa ne moze da iznese formaciju sa dva vezna igraca, ne postoji vezni red i tu se svaka prica zavrsava.

 

Inace, Chiesa je prilicno ogranicen pravolinijski trkac, nema nikakav dribling. Mislio sam da je bolji igrac. Ako je stvarno bilo on ili Aouar, onda je za mene biranje Chiese veliki promasaj.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Juce odgledao samo prvo poluvreme, drugo nisam stigao. Specija nije nesto tako da one brojne sanse i nisu neko merilo naseg kvaliteta. Brine to sto su oni napravili brojne probleme nama u odbrani. Ova 3-5-1-1 formacija moze da bude pogodak samo ako se ti spoljni igraci vracaju i pomazu u odbrani. Nesto nisam video Kijezu puno da pomaze. Bice to malo bolje kad se Alex vrati.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...