Jump to content

Bugovi i Moderacija [stari topici, greskom spojeni]


Recommended Posts

Imamo vec razradjen idejni predlog... samo treba da odlucimo koju varijantu i onda da se uradi to vektorski i sta nam vec sve bude trebalo. 

 

On 10/14/2019 at 11:04 PM, MetalHead said:

Hmmmm nesto sam crtkao... nisu dve linije kao u verziji koja je aktuelna vec igranje bojama. Svidja mi se da bude kombinacija crvene i plave (kao nacionalnih boja ne samo Srbije vec i ex-yu) a onda se to utapa u ljubicasto koja bi bila neka nasa osnovna brend boja. Simbolizujemo taj neki diverzitet koji se sjedinjuje. Crveno i Plavo. "Gornji" i "Donji" sprat if you like...

 

Uradio sam i crno/sive verzije. Ovu ljubicastu sam pustio da se stopi, nisam bas siguran da li je ona #800080 😄 

 

Ne mogu da se odlucim koja mi se verzija svidja... znam samo da mi se najmanje svidja ova varijanta ikonice sa offset-om, malo pomerenom 9 i 2 koje se ne preklapaju skroz. To mi nekako bas i nije u ovoj simbolici koju sam pominjao gore.

 

 

 

image.png.4430fef81fc88e4d66724d09476e36fe.png

 

 

Varijanta full logo-a sa recju "vox": 

image.png.be1bcaf28bf36d04743d0c813f929d28.png

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, MetalHead said:

Imamo vec razradjen idejni predlog... samo treba da odlucimo koju varijantu i onda da se uradi to vektorski i sta nam vec sve bude trebalo. 

 

 

Ajoj, oci mi ispadose od ovih boja. Trebace neke zastitne naocale za forumasenje. :lol_2:

 

De ti pogledaj onaj megafon, bas je dobra ideja, treba samo malo dotjerati.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, MetalHead said:

@Honey Badger Imas jednobojne varijante 😄

 

 

To cu moci da izaberem koji mi se vise svidja? 

 

Cuj, ovaj tvoj logo je tehnicki odlicno odradjen, vizualni efekti su superi ali fali im srce i dusa. Djeluju sterilno, kao da je logo za neke e-commerce ili digital marketing start up kompanije.

 

 

My £0.02

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

image.png.149e291a592c770919fc704bafb96721.png

Ovaj treći jednobojni logo je odličan, probaj da ovaj ferlauf (ofset kako ti kažeš) kojim počinje O spustiš da dotakne liniju, a dole gde se završava 9 i počinje linija za 2 razdvojiš malo da se vidi da je devetka, ovako se vidi samo dvojka. Možeš se poigrati i produžiti liniju do kraja slova x i iznad nje tj na njoj napisati forum...

 

Moze se uraditi i u bojama ali treba biti oprezan i ne preterati kao sto je slučaj sa prva dva, jer kao i što sam vidiš ovaj šareniš u sredini je totalno nečitljiv. Nepisana pravila grafičkog dizajna preporučuju da se sa sto manje boja, max 2 vrste različitog fonta upotrebljava u izradi logotipa.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, BattleBender said:

Na ovo misliš?

sample-01.jpg.4ab9c5a7c3b9f703f39efb0f6588399f.jpg

 

 

 

 

 

Da tako sam i ja razumeo ovaj deo donje fade-out linije od broja 2.

A probaj slovo O da zatvoris, da fade-out ide to zatvaranja kruga.

 

I malo ti ova kosa linija 2 i 9 ne gadja bas O po tangenti 🙂 bode mi oci. 

 

Probaj i varijantu da izmedju te fade out linije 2 i X napises FORUM. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Kankkunen said:

.................................

jednostavno ... :classic_smile:

 

4 hours ago, MetalHead said:

 

Treba onda i ovaj drugi prekid da postoji tamo gde se prekidaju 9 i 2 😉 

A ako vec dodajemo FORUM mozda bi mogli i .net u nastavku ovog "postolja" broja 2? 

........................................

 

Da ne kvotujem sve, da ne ispa'ne post od tri ekrana....

 

Voleo bih da se rec "forum" pojavi iznad "repa" dvojke i siri do ivice "X".

 

Istina, ovo je subjektivno.

Kad dodjemo do konacnog resenja, hteo bih da isprintujem nalepnice i posaljem zaineresovanima, pa bi mi bilo lakse da logo bude u jednostavnom pravougaoniku...

Edited by zoran59
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • MetalHead changed the title to Bugovi i Moderacija [stari topici, greskom spojeni]
  • MetalHead locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...