Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Portland je po talentu sigurno dosta potentniji od Denvera ali to je jedna toliko uzasno koncipirana ekipa prepuna matadora i defanzivnih kratera. Sem Nurkica i RoCoa nema tu ni d od defanzivca. 

 

Sto se tice Lakersa, jasno je meni da se bez ADa sigurno ne mogu dobiti Sunsi al brate sramotno je da i pored njegovog izostanka dadnu 85 poena i popuse 30 razlike. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Barkley#34 said:

Meščini da Melo najbolje čuva Jokića (a to su i Mairosu i Edin primetili). To nije opcija za duže periode ali povremeno radi posao. 

 

Melo ne može da čuva ni Milsapa kamoli Jokića. Baš jedna štetna partija sinoć i sa njegove strane.

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Barkley#34 said:

Bogami, patio se Nidža da ga prođe/šutne i sinoć i u prethodnim mečevima.

 

Baš se napatio. 🙂 Jedino možda što Melu dozvoljavaju da igra rukama odbranu za razliku od ostalih iz Portlanda, valjda iz sažaljenja jer mukica ne može da odbrani nikoga. Jedini Nurkić može koliko toliko da čuva Jokaru al je sinoć napravio masu faulova u napadu i sam se isključio iz igre.

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Alex_Serbia said:

Ja i dalje ne mogu da verujem da je Hjuston trejdovao Kapelu za Rocoa. Kakvi totalni idioti.

 

Ih nakon toga Govnington je zardrzao trade value 😄

 

Zaradice i Portland neki pik za njega, ne znam samo kako toliko dugo prolazi ispod radara koliko je ocajan igac u pitanju. U PO se nametnuo kao minus igrac dosada u karijeri...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Alex_Serbia said:

Ja i dalje ne mogu da verujem da je Hjuston trejdovao Kapelu za Rocoa. Kakvi totalni idioti.

 

Ja sam i tada tvrdio da su se zakopali sa tim potezom trajno, al onda su mi pojedinci ovde vadili napredne statistike kako oni u stvari bolje izgledaju bez njega na terenu.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, realno *w said:

 

Ja sam i tada tvrdio da su se zakopali sa tim potezom trajno, al onda su mi pojedinci ovde vadili napredne statistike kako oni u stvari bolje izgledaju bez njega na terenu.

 

Pa on je kao bio zrtva sto nije pravio razliku protiv Greena u onim kljucnim serijama dok ga je na drugoj strani Curry masakririao u switchu.

 

Sto je u sustini izolovani incident u celoj ligi, ne postoji nista nalik tome.

 

Ljudi potcenjuju koliko je on pomogao Youngu jer kad ide na kosu uvek treba da razmisljas da li ce baciti alley up Capeli ili ce zavrsiti sam i onda ako omasi imas probem sa box out da ovaj ne uhvati ofanzivni skok...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Što se Lebrona tiče, vrhunski mu brane ulaz, posebno Craig kad ga uzme. Nisam mnogo puta viđao da tako popija banane. Još kad je Drummond u igri reket je skroz začepljen, Ayton može da igra Slavko Vraneš vertikalnu odbranu. Ali šta reći za Šrudera i njegovu partiju, a on bi kao trebalo da je treći igrač ekipe. Pa njega jedan Cam Payne tovari kao Roko Sifredi. I u takvoj konkurenciji najgori igrač ubedljivo je Ben McLemore, kad je na parketu Sunsi nepogrešivo njega ciljaju kao defanzivnu rupetinu. 

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Chaos Is Me said:

Što se Lebrona tiče, vrhunski mu brane ulaz, posebno Craig kad ga uzme. Nisam mnogo puta viđao da tako popija banane. Još kad je Drummond u igri reket je skroz začepljen, Ayton može da igra Slavko Vraneš vertikalnu odbranu. Ali šta reći za Šrudera i njegovu partiju, a on bi kao trebalo da je treći igrač ekipe. Pa njega jedan Cam Payne tovari kao Roko Sifredi. I u takvoj konkurenciji najgori igrač ubedljivo je Ben McLemore, kad je na parketu Sunsi nepogrešivo njega ciljaju kao defanzivnu rupetinu. 

Ocigledno nisi gledao play in utakmicu kada mu Wiggins lupio dandaru i igri 1 na 1 bez ikakve pomoci.

 

Hu1 Toscana nije mogao da pomeri na postu. 

 

Tada sam pisao da pored svega ocigledno nesto debelo nije uredu sa njegovim fitnesom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Gaga said:

Sreca te je Sreder odbio od LAL 84 milke za 4 godine,oce vise.:lol_2:

 

Koliko sam razmeo nije to odbio zbog novca koliko zbog uloge u ekipi.

 

Veca je budala onaj koji je mislio da ce eksperiment sa njim da uspe kad Lebron uzme loptu full time. 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, LordOfTerror said:

 

Koliko sam razmeo nije to odbio zbog novca koliko zbog uloge u ekipi.

 

Veca je budala onaj koji je mislio da ce eksperiment sa njim da uspe kad Lebron uzme loptu full time. 

 

 

 

Prošle godine je bio top2 kandidat za nagradu šesti čovek, to je upravo to što je trebao da bude i ovde. Tom logikom nijedan igrač kojem treba lopta, ne bi mogao da opstane pored Lebrona.

 

Da bude kreator u 15ak minuta kada je LBJ na klupi, plus da uhvati još 10ak minuta sa njime na terenu, gde bi mogao da igra i iz drugog plana. Igrao je prošle godine sa CPem, pa opet imao 19+4.

 

Edited by realno *w
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Svi smo se pitali do kog momenta/doba ce Lebronov fitnes nivo biti robotski. Mozda polako dobijamo odgovor...

 

I ovaj (za njega inferioran) nivo fizickog stanja je za pohvalu, s obzirom da je u 37.godini a igra mu se bazira na fizikalijama, koliko i na razmisljanju. 99% igraca u tim godinama vec uveliko igra 10mpg za vet.min ili se sunca na Mediteranu.

Edited by Alex_Serbia
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...