Jump to content

B Liga NBA Fantasy 2020/2021


djole

Pitanjca  

22 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta

    • 3
      15
    • 3 + dodatno bench mesto
      6
    • 4
      1
  2. 2. Format lige - broj PO mesta

    • 12 ekipa u PO (4 runde)
      14
    • 8 ekipa u PO (3 runde)
      8
  3. 3. Igranje u pare (500 rsd po timu)

    • Da
      13
    • Ne
      9


Recommended Posts

66 momci

Brao svaka cast. Meni Nurk igra kao 10ta runda, Coby kao 11ta tako da smatram da sam se precenio i srecno izvukao X


Srecno u nastavku vidimo se mi u PO pa cu da jinxujem gobera :)


Idemo dalje. Ko beshe upswing ne mog na tel da gledam.



Sent from my SM-G965U using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na kraju pobeda ko bi ovo rekao posle loseg pocetka nedelje.Manu je bas imao nerealnu nedelju 9 DD-a je napravio covek u ovoj nedelju. Brown i Rozier me bas lepo izvadili a Kanter na kraju zapecatio ovaj duel. Manu puno srece u nastavku ako ovako nastavis ulazis u Po

Sada protiv Pere i Westbrooka bice cupavo

Link to comment
Share on other sites

Završi se ova nedelje, potpuno sulude brojke, čak mislim da ima tu i nekih rekorda. 

 

Opet kažem nerealne brojke, u startu sam imao mnogo bolji raspored, većina glavnih igrača je imala po 4 tekme, njemu Dončić jednu tekmu raspad, drugu nije ni igrao, Markanen se povredio, itd.

 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Mile1 said:

Nije bio jinx nego zaista sam mislio da gubim sigurno.Do petka je bilo 10-2-1 za tebe.Imao sam srece sto nije igrao harden

 

Dobio si me u regularci najzad, spremi se u PO-u ( :

 

Do tada puno srece

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Cestitke @Miki28na pobedi, na kraju izvuce nereseno u DD i off skokovima. Ja sam u sustini zadovoljan, Batler samo jedan mec odigrao, mada kao da nije, Warren out, i tako.

 

Gura nekako ovaj moj tim za sad, iako me malo povrede zezaju. Samo neka nastave, da se za pocetak obezbedi opstanak sto pre 😄 a onda mozda i da se proba neko ugurivanje u PO. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, vladaboss90 said:

Cestitke @Miki28na pobedi, na kraju izvuce nereseno u DD i off skokovima. Ja sam u sustini zadovoljan, Batler samo jedan mec odigrao, mada kao da nije, Warren out, i tako.

 

Gura nekako ovaj moj tim za sad, iako me malo povrede zezaju. Samo neka nastave, da se za pocetak obezbedi opstanak sto pre 😄 a onda mozda i da se proba neko ugurivanje u PO. 

Hvala.

Bas me cudi da Plumlee nije izasao na DD, krenuo je zestoko bio.

Of skokovima se nisam nadao ali Harrell, THT i Beverley se naskakase i donijese egal. 

Da, tebe je Butler bas zaklao a meni moji glavni odigrali odlicno.

 

Srecno u nastavku sezone👍

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, djole said:

@greenenvy čestitke!

 

 

Ne mogu da verujem koja sam majmunčina što sam dozvolio da mi autopick uzme Delona Wrighta.

 

Hvala. Bilo je bas nategnuto. U zadnji dan se u uslo i nije se znalo ko ce dobiti DD, PTS, PPM i OREB. STL i BLK su takodje bili dosta blizu. 

 

Na kraju rekao bih lepa pobeda. Mislim svaka pobeda bez KAT-a je zlata vredna. Da Bryant nije uzeo prvi DD u sezoni ili da je spida bacio jedan assist vise, uzeo bih 8 kategorija. 

Link to comment
Share on other sites

Čestitke realnom. Nema šta zasluženo, ali osveta će da stigne u PO. Jeben osećaj kada se u nedelju uveče radujes što se otvorila šansa da pored da pored jedne sigurne kategorije uzmeš još dve. Na kraju sam izvukao dve kategorije i srećan sam zbog toga. Odvratno. 

 

Moram da se vadim u sledećem kolu. Bojim se da će stradati outlander. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, mr clutch said:

Čestitke realnom. Nema šta zasluženo, ali osveta će da stigne u PO. Jeben osećaj kada se u nedelju uveče radujes što se otvorila šansa da pored da pored jedne sigurne kategorije uzmeš još dve. Na kraju sam izvukao dve kategorije i srećan sam zbog toga. Odvratno. 

 

Moram da se vadim u sledećem kolu. Bojim se da će stradati outlander. 

 

Da, bio sam budan, gledao GSW zbog Karija, Vajsman je imao nekih 7-8 minuta da uzme of. skok ili dva i uzme tu kategoriju. 

 

Opet kažem, 4 tekme u punom ritmu Jokića, protiv praktično 1 tekme Dončića, potpuno nerealna slika. Plus povreda Markanena koja mi duplo ide u korist zbog Lavajna.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, next said:

Ipak na kraju izvukoh nekako 5 kategorija tako da moram biti zadovoljan.

 

Čestitke protivniku a mi idemo dalje, moj tim čeka još jedna teška nedelja bez Jaa..

Znaci protiv tebe ove nedelje. Je.. te povrede ali odokativno mi djeluje da imas vise meceva. Bice dobra borba, neke kategorije ces ti lagano pokupit, neke ja a lomice se u 3 ili 4

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Miki28 said:

Znaci protiv tebe ove nedelje. Je.. te povrede ali odokativno mi djeluje da imas vise meceva. Bice dobra borba, neke kategorije ces ti lagano pokupit, neke ja a lomice se u 3 ili 4


Nadam se da si u pravu pošto meni liči kao lagani poraz 😄

Link to comment
Share on other sites

[mention=267]djole[/mention] mogli bismo da zamenimo mesta na tabeli nakon ove nedelje, ne trazim nista vise

 

menjaću ja ligu na kraju sezone, al za onu nižu, ako ekipa ovako nastavi da mi šutira

 

šta je s Redickom jbt, 33 minuta, 3 poena

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...