Jump to content

EUROLEAGUE 2020/21, devotion in the time of covid


Chaos Is Me

Recommended Posts

1 hour ago, Vautren23 said:

Efes je naneo i najveci poraz Realu na domacem terenu ove god a obe u ovoj seriji ih je nabijao sa 20+ i sada se videlo da ce opet ici na 20+ i onda su stali jer prevelik je klub Real i Spanci su i dalje najjaci u Evroligi tj njihov lobi mozda jednostavno nisu hteli ponovo da ih demoliraju pa nisu znali kako to da urade i eto pukli na kraju jer onih 4min veze nema ni sa cim logicnim.Ne mora da postoje kladionice teorije zavere itd i ovim stvarno stavljam tacku na ovu temu. 

 

Stavi tacku nekad i u postove 😄
 

A sto se juce nije igralo Bajern - Armani, nego danas?

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, 12Laki said:

Ne znam zasto ti je tesko da prihvatis da Efes nije namerno pustio utakmicu niz vodu?

Naravno da je EFES pustio utakmicu niz vod. Nije niko zvao Atamana, ali ko jos normalan moze pomislit da ovo nije naesteno?

nema publike, nema prihoda, ali zato ima utakmica vise i prihodi od tv prava.

Mislim meni bas svejedno, nisam gledao mec, ali da EFES razbije dva puta Real, i vodi celu utakmicu trecu, i pred kraj, se kao opustili. LOL.

Pa nisu to igraci i tim one crnokose, ili kako se vec zove ekipa.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Del Piero said:

Fener samo zonom moze da zaustavi Clyburna.

 

Ovaj Danac je iznenadjujuce efikasan.

Fener je ubedljivo najgore selektirana ekipa ove god.dovodili su igrace kao da se spremaju za Evrokup a i mucno ih je gledati.Danac je odlican skorer uvek bio.CSKA opet ponavljam 50:50 za osvajanje. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...