Jump to content

Nova verzija foruma


MetalHead

Recommended Posts

2 hours ago, uncletima said:

@ Metal

Ja ne znam ko ze pozabavljuje ovim forumom, ali od mene napravise nepismenjakovica. Kucas "S" a ispadne "Z".

PS. @ Rados, Fensi, Bajic i Sinisa, Stiletto, Pavic: Hvala na podrsci.

 

Da nisu gremlini? 

 

image.png.2f1cce057083161e15d673f0acc907b4.png

 

 

Drugo objasnjenje nemam... jel ti se to samo na forumu desava ili i na ostalim sajtovima, aplikacijama gde pises... ?

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
On 9/11/2020 at 11:33 AM, MetalHead said:

Uradjen je upgrade software-a foruma na najnoviju verziju, sto se da primetiti i po izgledu. 

 

Ako primetite neke stvari da ne rade kako treba, prijavite ovde ili u temi https://vox92.net/forum/index.php?/topic/1378-bagovi-i-funkcionalnosti-foruma/ 

 

Nova verzija bi trebalo da nam omoguci i neke nove stvari ali prvo da ih testiramo pa cemo objaviti sta novo koristimo. 

 

Pozdrav!

 

 

 

.

 

Ne znam da li je zbog nove verzije, ali negde od jula 2020. ne mogu da udjem na forum...ERROR 1020...Verovatno neki firewall ili neka druga vrsta bezbednosnog servisa...

 

I sad kad sam usao preko VPN ne mogu da okacim screenshot..

 

Nesto moze da se uradi po tom pitanju?...mrzi me da uljucujem i iskljucujem VPN sve vreme, druge stvari su mi nedostupne kroz VPN..

 

.

 

Edited by attolini
Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Presli smo na najnoviju verziju foruma (naravno, nije moglo bez cimanja - zveknuo mi windows dok su se uploadovali fajlovi, pa umesto da traje 5min trajalo je skoro 2 sata). 

 

Postoji gomila nekih novih funkcionalnosti a primeticete najpre bedzeve na profilima.

 

U narednim danima cu konfigurisati i pojasnjavati sta je sta u hodu. 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

savremeni boardovi, comment-threadovi i kako se već to sve zove, gledaju da stave fokus na single post, umesto da "veličaju" postera nekim ordenjima i podacima.

kao što rekoh na basketu, mislim da je to kontraproduktivno po više osnova a ne vidim niti jedan produktivan, tj berićet od toga

Link to comment
Share on other sites

Kakva crna reputacija. U reputaciju se računa smejanje, lol

 

Nisam ni za broj postova, zbog novih forumaša.

57 minutes ago, uini said:

još kada bi ukinuli i broj postova ispod avatara, gde bi nam bio kraj. ozbiljan sam.

Kako si dobio ovaj list?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...