Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

1 minute ago, Zvezdinho said:

 

Otkud mi znamo kako je tekao razgovor sa Uefom i kako uopste moze da se veruje Terzi ili bilo cemu sto izadje iz kluba.

Pa možemo da nagađamo ili možemo da vidimo šta je zvezda zvanično predložila, pa svako nek uzme šta mu se sviđa.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Don Juan said:

Prvo, prospite to što Terzić priča. Meni nije jasno da i dalje ozbiljno to prihvatate.

 

Drugo, Zvezda je predložila uefi, pre dva dana, da se igra u Beogradu, tako da to je bio naš zvaničan stav.

 

Ovo je odluka UEFA i kakva je da je, valjda je donešena na osnovu uvida u stanje na terenu.

 

Treba ići tamo i pobediti ih i ne tražiti izgovore.

 

Nismo trazili zamenu domacinstva  , juce se je Mozzart u jednom tekstu napisao da je ta informacija bila nezvanicna

Edited by Neme
Ne RSB na forumu. Po drugi put.
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, berti said:

Terza jeste tako nesto kenjao, ali su molili boga da budu izbaceni Jermeni. Usrali smo se i pre izbijanja ove frke, a tek sada.

 

Ja sam pretpostavljao zasto on tako serenda. Danas je presvetli, premudri i preslinavi maltene ponovio njegove reci. Terza je otprilike dobio nalog da pripremi teren kako bi se duplo neuspesni kandidat za gradonacelnika Beograda razobadao i mlatio o nasim jermenskim prijateljima, ponizenju 92-e i ostalim stvarima koje svakako spadaju u njegov delokrug. 

Link to comment
Share on other sites

Jbem mu miša.... Ratni sukobi na delu teritorije!!!! Za osobe sa iole normalnim  IQ  dovoljan razlog za neutralni teren.

 

I šta je problem da se utakmica igra npr u Moskvi gde vlasnik Ararat-a poseduje još jedan klub koji se takmiči u trećem rangu takmičenja.

 

Edit: nama i nije problem do Kipra, ali ako su letovi iz Jermenija suspendovani, a igrači i stručni štab još uvek u Ararat-u, za njih to predstavlja problem....Ali..

 

 

Edited by John Dies at the End
Link to comment
Share on other sites

Hvala Bogu da je donesena razumna odluka da se igra na Kipru. Kaze Cupic da je zatecen odlukom. Covek zatecen a u drzavi mu je ratno stanje, ja ne verujem sta citam zaista. Samo zelimo da odigramo prokletu utakmicu u miru, ne trazimo da prodjemo bez borbe.

Edited by StephenBob
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...