Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Ne osporavam ja tvoje misljenje, sasvim je legitimno da ga ne cijenis. Ne cijenim ni ja Calathesa ali nisam ozbiljan ako kazem da mu je realna cijena 50 000 evra. Za te pare ne igra ni Nenadic a kamo li igrac sa ~15ppg i ~50% iz igre.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kad su se malo emocije slegle zbog nedolaska Radonje, ipak ratio govori da je Sale Obradović zaista dobar potez. Ozbiljna košarkaška veličina, karakter i muda na mestu, u najboljim godinama, bez nekih velikih pauza što je važno za trenera. I još nešto - dobra uigrana ekipa u stručnom štabu...posebno me raduje Karaičić.

 

Sledeći logičan korak (u normalnim uslovima) bio bi definisanje budzeta i prema tome slaganje tima, ali pošto to u našem slučaju nije moguće - mi krećemo u našu čuvenu igranku - želje, čestitke&pozdravi. Jedan dan kupujemo NBA zvezde, drugi dan sklapamo ili bolje rečeno sklepavamo tim od FMP igrača i sl. Uglavnom pravimo račun bez krčmara jer koliko sam skapirao mi smo gomilu sponzorskih para unapred spucali, a pitanje je šta će biti sa kartama i posetom sledeće sezone. Ali jbg Nebojša je tu neprevaziđen svako drugi bi odavno poludeo. Obrni okreni treba izmisliti par miliona € u narednih godinu dana. Al da ne idem dalje u ovu heavy priču.

 

Elem tako praznih džepova evo nas na košarkaškoj pijaci i treba sada pazariti dobro. Sviđa mi se Saletova izjava o 2way igri i samo se nadam da će takve igrače i birati. Najvažnije po meni da imamo 2 dobra pleja, koji znaju šta rade, da čine saigrače boljim i da ne glume indijance u napadu. Druga stvar skok igra, dzabe sve ako ne možeš da zatvoriš skok protivniku. Ja bih krenuo tim redosledom u šoping, pa onda dalje. Nadam se da će Deki Davidovac dobiti što veću ulogu i da će ga Sale na način trgnuti da pojuri svoj maksimum jer ipak je retkost imati 205cm igrača koji je u glavi plej uz sasvim dobar šut i dribling i na sve to glava na mestu kad se lomi. Možda je najbolja paralela između njega i Boriše, jer ovaj drugi ima pojedinačne aspekte na većem nivou (skok, brzinu, šut, procenat masti...bla bla) ali dzabe kad je DeDa tata mata u glavi i može Boriša da se okrene naopačke i zakucava zubima ali DeDa je doktor košarke za njega i uvek bi ga pre birao u tim i dao mu da rešava.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Leonard said:

Za one koji nisu gledali. Jucerasnje gostovanje Sase u emisiji u obrucu na Areni. I danasnje na tv Nova S.

 

https://www.tvarenasport.com/emisije/u-obrucu/kosarka/emisija-u-obrucu-sasa-obradovic-2020-06-12

 

 

Ova zena citira samu sebe,kakva kolicina tipicnih pitanja.Kao da gledam RTS,ta vrsta rutine i banalnosti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, placebo said:

Gledao sam 7 minuta nisam mogao vise,samo cekam da ga pita sta je u horoskopu.Komsija vam je bio Novak???Jel cete se vratiti u Monako turisticki???

Pa ne mora svaka emisija gde gostuje sportista da bude samo o sportu 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...