Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

 

53 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Ali zato nisu igrali, pa smo izgubili lagano. Da je nas trener ziheras, to si ti rekao, ja to nisam pomenuo, ali si mozda u pravu. Kada ce dobijati sansu, ako ne u sezoni kada smo izgubili sve sanse? Kada je najbolje vreme da ih istrpimo, ako ne sada? Da li cemo sledece godine biti bolji sa Lazicem, Simonovicem i Kuridzom? Opet ce biti ne mogu da igraju Uskokovic, Radanov....... ili ko god drugi, jer nemaju iskustva, a gde i kada ce da ga steknu? Ko je to od domacih igraca spreman da igra za nas? Nemojte mi samo pricati bajke o Ivanovicu, Jaramazu, Avramovicu, jer to nije realno. Ko drugi? Sta je to lose Uskokovic uradio da presedi celu utakmicu, a sto nije uradio svaki pojedinacni igrac sinoc?

Ako je ovo sinoc bilo neko uigravanje, onda je ok, ali ako nije onda sam razocaran. Znas postoji bodovanje na Sinjskoj alci, pa u zavisnosti sta konjanik pogodi kaze se: ,,u tri", ,,u dva", ,,u jedan" i ,,u nista". E, pa ovo sinoc je bilo ,,u nista".

U svakom slucaju puno podrske za trenera i ekipu, pa dokle doguramo.

 

Spoiler

1.png

Spoiler

2.png

Spoiler

3.png

Spoiler

4.png

Spoiler

5.png

Spoiler

6.png

 

Vrlo interesantno kako si bio pun razumevanja za Obradovića zašto mu ne igraju mladi igrači, pa je to tada bilo zato što Radanov i Simanić jednostavno ne rade dovoljno na sebi (Simanić se čak jednom kod Šakote i uspavao!), eto svi treneri su primetili tu nezainteresovanost, složio si se da Boriša i nije talenat kakvim ga predstavljaju (jer jbg, glava i lenjost ga sputavaju), Uskoković prošli put baš protiv Olimpijakosa i bolje što nije igrao u drugom poluvremenu jer bi to izgledalo dosta lošije, a i u prvom je konstantno ispadao u odbrani, mlad igrač mora pre svega da se dokaže na treningu, ne mogu i mladi i rezultat, razumljivo da igra Lojd a ne Radanov i moj lični favorit - to da li Obradović daje šansu mladima nema nikakve veze sa njim, nego je to odluka menadzmenta. 

 

E pa onda umesto što posle svake utakmice kukaš na Radonjića što ne daje šansu mladim igračima, možda bolje da se obratiš menadzmentu pa konačno promene tu njihovu odluku.

  • Like 8
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Betolingar Misdongard said:

Hall se stalno nešto sputava. Lik odigra neku pristojnu utakmicu i onda se odjednom izgubi iz tima. Čudno je meni sve to sa njim, pojavljuje se kao kometa. 

nema tu nista cudno

i on je bio vidjen za silbovanje, razvlacilo se to jedno mesec-dva...pa su skontali da ne mogu nista drugo da nadju i resili da ga ostave

mozda dovedemo za kls polomljenog jovica pa bude bolji trenutak za popravak timske hemije

Link to comment
Share on other sites

Aha. 😴

 

To inace bas tako ide. U rosteru koji ima xy problema od pocetka sezone.

Rezultati u EL su efekat vise stvari, a prisustvo mocnog djonija tu ne bi nista promenilo.

Ja sam se nadao da ce Radonja dovesti bar jednog korektnog igraca, al se cini da je bankomat presusio.

#kamennakamenu

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Guru said:

 

 

  Hide contents

1.png

  Hide contents

2.png

  Hide contents

3.png

  Hide contents

4.png

  Hide contents

5.png

  Hide contents

6.png

 

Vrlo interesantno kako si bio pun razumevanja za Obradovića zašto mu ne igraju mladi igrači, pa je to tada bilo zato što Radanov i Simanić jednostavno ne rade dovoljno na sebi (Simanić se čak jednom kod Šakote i uspavao!), eto svi treneri su primetili tu nezainteresovanost, složio si se da Boriša i nije talenat kakvim ga predstavljaju (jer jbg, glava i lenjost ga sputavaju), Uskoković prošli put baš protiv Olimpijakosa i bolje što nije igrao u drugom poluvremenu jer bi to izgledalo dosta lošije, a i u prvom je konstantno ispadao u odbrani, mlad igrač mora pre svega da se dokaže na treningu, ne mogu i mladi i rezultat, razumljivo da igra Lojd a ne Radanov i moj lični favorit - to da li Obradović daje šansu mladima nema nikakve veze sa njim, nego je to odluka menadzmenta. 

 

E pa onda umesto što posle svake utakmice kukaš na Radonjića što ne daje šansu mladim igračima, možda bolje da se obratiš menadzmentu pa konačno promene tu njihovu odluku.

Visokoletac me podseca na jedan drugi nik 🙂

 

Iscedio si ga, ali naci ce on vec neki odgovor 😁

Link to comment
Share on other sites

Ne dobijaju se tesne završnice tako što Wolden prenese loptu i onda se naguzi, tapka i čeka kada će Lojd da istrči da preuzme a ostatak tima se totalno isključi.

Radili smo to i prošle sezone ali je za Bilija bilo blokova da utekne čuvaru, Punter je mogao sam da iskreira a Zo je prodorima kažnjavao spora preuzimanja.

Imali smo bekovsku liniju sačinjenu od ballhandlera sposobnih da prodru, da driblingom izbore poziciju ili šutnu nakon izlaska iz bloka. Sada smo uglavnom Saletovom zaslugom, ali i skraćenim rosterom usled korone i povreda spali na Lojda i družinu Pere Kvržice. 

Čekajući tekmu u kojoj će Nnoko biti dominatni prvi centar, Hall prvi plej uz vidnu podršku Uskoka, Walden na dvojci a Lojd ''on fire''...:capone_2:

 

U takvoj petorci ubacuješ Simona u garbidžu da ih zapišava, tu može Dobrivoje da ima svoje serije za tri a Deda da prodaje fore i fazone. Mi kad bi to umeli...daj odma sutra Future i Mornare da ih drobimo.

Edited by Wingwalker
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, Dropkick Murphys said:

Pa napisao je i on lepo, da ne igraju sada kad nemamo takmičarskih ambicija. Dok je bio Obradović, bila je aktivna sezona. 

Nije baš ista situacija. 

 

Aha, pritom uopšte nema dvostrukih aršina i kontradiktornosti u ovome što piše... Kome još od njegovih prvih postova nije sve jasno, taj ili ne obraća pažnju, ili se pravi lud.

 

A takmičarske ambicije itekako imamo, a to su osvajanje ABA lige i naše lige. Njih sigurno nećemo ostvariti tako što ćemo u Evroligi puštati dečicu da se istrče kao na poljani, normalno je da igraju oni na koje se računa u nastavku sezone, posebno u situaciji kada smo imali veliki broj odsutnih igrača i kada ih moramo postepeno vraćati u takmičarski ritam.

 

Uostalom, dečica su i onako lenja i nezainteresovana, nisu na treninzima zaslužili šansu ni kod prethodnih trenera ni kod ovog, a i menadzment očigledno još uvek nije dao mig da se bace u vatru, tako da čemu kritikovanje Radonjića...

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Kao što sam napisao posle meča sa Bajernom mi smo prakticno od tog trenutka na početku sa Radonjićem. Tužno je da je već dosta vremena prošlo od njegovog povratka ali jednostavno okolnosti koje su se izdešavale, prvo sa Lojdovom koronom, pa situacija sa JOBom i na kraju bolest petorice igrača (od toga svih plejmejkera i projektovanog prvog centra) su jednostavno učinile da ako smo možda i napravili neke sitne korake i početne pomake unapred sa DR nakon svega toga smo se vratili dobrano unazad. Naročito je bila problematična i otežavajuća ova situacija sa koronom istovremeno kod petorice stranaca.

Uostalom pominjali smo tokom jeseni kako smo dobro prošli sa koronom za razliku od mnogih, e sad što to nismo bolje rezultatski iskoristili samo je dodatni minus prethodnog stručnog štaba.

 

Razumem navijače ovde i njihovo nezadovoljstvo, i donekle imamo pravo da budemo ljuti, ali neodoljivo se nameće utisak da se košarkaška Zvezdina publika, koja se solidno razume u ovaj sport, a smatram da takva uglavnom obitava ovde, fino razmazila.

 

Posle svih promasaja, ne samo ovog leta i ove sezone, već i prethodne 2-3 jer to ipak nije sasvim odvojen i različit proces, pa onda i gore pomenutih okolnosti mora se biti malo strpljiviji sa resetovanjem. 
Tako da absolutni cilj za ovu sezonu mora biti napredak u utakmicama ABA lige kao i osvajanje tog takmicenja. Što se mene tiče tek kad se to završi možemo pričati da li je i Radonjić promašen slučaj. Svakako nije ni on bogom dan, niti aboliran od kritike tokom bilo koje utakmice, no nekako se priče više razvijaju u smeru da svako pokaže kako je bio u pravu (ako je neko branio Obradovića kao da se jedva čeka da loše igramo da se pljune Dejan, i obratno - da se za sve Radonjić opravdava prethodnim propustima Saše)


 

  • Like 4
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Obradovic je smenjen nakon onog velikog poraza od Zenita kada je takodje Lojd bio van tima kao i Hol, bez obzira sto je u prethodnoj utakmici dobijena Valensija...pa te stvari nisu uzete kao olaksavajuce okolnosti, jer je generalno puno utakmica izgubljeno u EL, a ne deluje da je tom smenom nesto rezultatski popravljeno. Ne kazem to da bih insinuirao da treba dati otkaz Radonjicu, nego kazem da bi se malo spustili na zemlju.

Kritika da treba vise davati minuta mladjima je po meni sasvim opravdana, a ja sam isto to zamerao i Obradovicu, pa su se neki ovde sa visine posprdavali kada sam spominjao Uskokovica dok isti nije imao nijedan minut u EL, a koga su isti ti dozivljavali po kvalitetu u najmanju ruku kao Lipovija, sa uobicajenom mantrom 'dokazi se na treningu'. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, mmajstor said:

Obradovic je smenjen nakon onog velikog poraza od Zenita kada je takodje Lojd bio van tima kao i Hol, bez obzira sto je u prethodnoj utakmici dobijena Valensija...pa te stvari nisu uzete kao olaksavajuce okolnosti, jer je generalno puno utakmica izgubljeno u EL, a ne deluje da je tom smenom nesto rezultatski popravljeno. Ne kazem to da bih insinuirao da treba dati otkaz Radonjicu, nego kazem da bi se malo spustili na zemlju.

Kritika da treba vise davati minuta mladjima je po meni sasvim opravdana, a ja sam isto to zamerao i Obradovicu, pa su se neki ovde sa visine posprdavali kada sam spominjao Uskokovica dok isti nije imao nijedan minut u EL, a koga su isti ti dozivljavali po kvalitetu u najmanju ruku kao Lipovija, sa uobicajenom mantrom 'dokazi se na treningu'. 

Nije Obradovic dobio otkaz zbog rezultata. Vec sto nas je ukanalio za sledecu sezonu, a ovoj da ne pricam. Losom selekcijom, losim skautingom i pre svega losom atmosferom u timu koja se odavno javila. Eto da ti resim misteriju..

Link to comment
Share on other sites

Just now, LosmiSK said:

Nije Obradovic dobio otkaz zbog rezultata. Vec sto nas je ukanalio za sledecu sezonu, a ovoj da ne pricam. Losom selekcijom, losim skautingom i pre svega losom atmosferom u timu koja se odavno javila. Eto da ti resim misteriju..

 

Ne znam cime si se nasao kvalifikovanim da razresavas 'misteriju' koju si tako okvalifikovao iako su to situacije uobicajene u trenerskom svetu? Pogotovo ne znam kako bi objasnio kako se to 'ukanaljenje' resava tako sto ces da dovedes trenera koji je isto tako ukanalio Bajern u prosloj sezoni?

 

Za losu atmosferu vec ima smisla, ali ona se nece popraviti ako u EL nastavimo sa jos vise poraza nego sto je to ranije bio slucaj, kao sto se losom atmosferom ne kanali ekipa do kraja sezone, a pogotovo ne naredne. Nema alibi price. 

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, LosmiSK said:

Nije Obradovic dobio otkaz zbog rezultata. Vec sto nas je ukanalio za sledecu sezonu, a ovoj da ne pricam.

 

lepo ja rekoh, do 2023. se nećemo oporaviti, ova sezona je magija ako uzmemo išta ali nije drama. 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Guru said:

 

Aha, pritom uopšte nema dvostrukih aršina i kontradiktornosti u ovome što piše... Kome još od njegovih prvih postova nije sve jasno, taj ili ne obraća pažnju, ili se pravi lud.

 

A takmičarske ambicije itekako imamo, a to su osvajanje ABA lige i naše lige. Njih sigurno nećemo ostvariti tako što ćemo u Evroligi puštati dečicu da se istrče kao na poljani, normalno je da igraju oni na koje se računa u nastavku sezone, posebno u situaciji kada smo imali veliki broj odsutnih igrača i kada ih moramo postepeno vraćati u takmičarski ritam.

 

Uostalom, dečica su i onako lenja i nezainteresovana, nisu na treninzima zaslužili šansu ni kod prethodnih trenera ni kod ovog, a i menadzment očigledno još uvek nije dao mig da se bace u vatru, tako da čemu kritikovanje Radonjića...

Ali zato kod tebe puno objektivnosti. Za sve ovo sto sada igra Radonjic kod Obradovica se zvalo kako? Posto nisam hteo da pisem predugacki post nisam hteo da objasnjavam zasto sam promenio misljenje sto se tice mladih igraca, ali evo sada cu da objasnim. U medjuvremenu su me i Uskokovic i Radanov demantovali i ja nemam problema da to priznam. Mislim da i sa Simanicem treba probati jos jednom, bar u Euroligi (a uspavao se i za slikanje za reprezentaciju pre dve nedelje, jer je igrao igrice celu noc). Ta decica su nam donela kup, a sada ne valjaju.

Znaci stvarno nemam problema da procitam bilo koji upis koji sam napisao i odajem ti priznanje sto si ih sve procitao i pronasao i evo jos jednom kazem da sam pogresio tada i da je majstor bio u pravu. Uskokovic je u medjuvremenu dosta popravio odbranu. Radanov je u medjuvremenu u nekom problemu, ali sinoc nije mogao da odigra losije od Davidovca, a Davidovca bas volim kao igraca.

Posto si se bavio mojim upisima, ja stvarno ne bih sa tvojim, posto osim obozavanja jednog i najveceg trenera nema nista smisleno i ovoj zemlji je dovoljan jedan kult licnosti. 

Malo me bas vredja kada pises da sam kao branio Obradovica, a sada napadam Radonjica. To znaci da bas i nisi citao bas sve sto sam pisao, nego samo ono sto ti je trebalo da odbranis svoj stav. Bas me briga i za Obradovica i Radonjica i interesuje me samo klub za koji navijam. Dokle god je Dejo nas trener ja cu njega da podrzavam, ali cu dopustiti sebi da napisem i koju kritiku.

Sta bi znacilo da precutim sut Simonovica i Lojda u 2 sekundi napada, u dva napada za redom, ako sam kritikovao Obradovica kada je Simon to njemu isto uradio, a on nije odreagovao. Cak se ovde i sprdate sa tom situacijom i pravite gifove, a nesto ne videh slican gif sinoc.

Moje misljenje je, kao sto sam vec napisao, da je Dejo sinoc gadjao ,,u nista" i da je jedini plus povratak Hola i Noka, a ja tebi ne mogu pomoci, posto za tvoju opsesiju nema leka. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, mmajstor said:

Kritika da treba vise davati minuta mladjima je po meni sasvim opravdana, a ja sam isto to zamerao i Obradovicu, pa su se neki ovde sa visine posprdavali kada sam spominjao Uskokovica dok isti nije imao nijedan minut u EL, a koga su isti ti dozivljavali po kvalitetu u najmanju ruku kao Lipovija, sa uobicajenom mantrom 'dokazi se na treningu'. 

 

Treba dati više minuta mlađima u koje se veruje i na koje se ozbiljno računa i za takve se još tokom selektiranja ekipe moraju ostaviti 2-3 mesta u rotaciji. Ja bih isto voleo da gledam više Radanova a manje Lazića, pa čak i više Simanića a manje Simonovića, al' mi je opet malo glupo da žmurim na činjenicu da smo promenili toliko trenera, a njima je uloga otprilike ista kod svakog... Jbg, možda je nešto i do njih dvojice.

 

A ako jeste do njih dvojice i ako je procena da od njih nema ništa, onda je vreme da ta mesta zauzmu neki drugi mladi igrači... Ja bih dodao i ne nužno domaći, ako ih nema, al' pretpostavljam da se oko toga već nećeš složiti. Elem, ako Radonjić bude naš trener i sledeće sezone i ako za istu sastavi roster u kome su u prvih 12 sve instant stranci i domaći veterani, ja ću prvi kritikovati taj koncept... Da ga kritikujem za ovo sada mi je stvarno deplasirano. 

 

A u prošlom Radonjićevom mandatu su deo standardne rotacije između ostalih bili i Mitrović (startna četvorka), Dangubić (bekap trojka) i Gudurić (bekap dvojka), koji su tada bili još mlađi nego što su sada Simanić i Radanov... Znači možda ipak nije do toga da on generalno ima fobiju od mladih igrača, nego konkretno ova dvojica ne zadovoljavaju njegove kriterijume. 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Guru said:

 

Treba dati više minuta mlađima u koje se veruje i na koje se ozbiljno računa i za takve se još tokom selektiranja ekipe moraju ostaviti 2-3 mesta u rotaciji. Ja bih isto voleo da gledam više Radanova a manje Lazića, pa čak i više Simanića a manje Simonovića, al' mi je opet malo glupo da žmurim na činjenicu da smo promenili toliko trenera, a njima je uloga otprilike ista kod svakog... Jbg, možda je nešto i do njih dvojice.

 

A ako jeste do njih dvojice i ako je procena da od njih nema ništa, onda je vreme da ta mesta zauzmu neki drugi mladi igrači... Ja bih dodao i ne nužno domaći, ako ih nema, al' pretpostavljam da se oko toga već nećeš složiti. Elem, ako Radonjić bude naš trener i sledeće sezone i ako za istu sastavi roster u kome su u prvih 12 sve instant stranci i domaći veterani, ja ću prvi kritikovati taj koncept... Da ga kritikujem za ovo sada mi je stvarno deplasirano. 

 

A u prošlom Radonjićevom mandatu su deo standardne rotacije između ostalih bili i Mitrović (startna četvorka), Dangubić (bekap trojka) i Gudurić (bekap dvojka), koji su tada bili još mlađi nego što su sada Simanić i Radanov... Znači možda ipak nije do toga da on generalno ima fobiju od mladih igrača, nego konkretno ova dvojica ne zadovoljavaju njegove kriterijume. 

 

Eto vidis, sa ovim tvojim upisom bih se slozio. I to je ono sto sam pisao, pre par meseci, ali u medjuvremenu smo izgubili svaku sansu u Euroligi i stvarno mislim da treba pokusati sada sa njima, pa da se vidi za sledecu sezonu da li mogu ili ne. Nece se sastav menjati sledece sezone mnogo, nece biti Lojda, ali bice neki drugi slican njemu. Ja sam za to da imamo do 5-6 stranaca, pa sta bude. Dugo pisem da nam je losa domaca osnova i tu Dejo nece mnogo moci da promeni ni sledece godine. 

 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Guru said:

Treba dati više minuta mlađima u koje se veruje i na koje se ozbiljno računa i za takve se još tokom selektiranja ekipe moraju ostaviti 2-3 mesta u rotaciji.

 

Ja bih isto voleo da gledam više Radanova a manje Lazića, pa čak i više Simanića a manje Simonovića, al' mi je opet malo glupo da žmurim na činjenicu da smo promenili toliko trenera, a njima je uloga otprilike ista kod svakog... Jbg, možda je nešto i do njih dvojice.

 

Zar ne bi bilo normalno da oni u koje se veruje i koji se dokazu na treningu dobiju mesto u rosteru, pa kad se nadju u rosteru da njihova minutaza i sansa vise ne bude upitna... a ne da se u roster guraju igraci u koje se i dalje ne veruje? 

 

A za drugi pasus, ja ne bih da zmurim na to nego bih postavio pitanje zasto se to desava? Ako je do njih dvojice a ne do trenera - sta ce i dalje u rosteru i gde su neki drugi u koje se veruje?

... 

Ne bih previse komentarisao prethodni mandat da ne odem u offtopic, ja bih samo vise voleo vise hrabrosti ne samo kod Radonjica nego i kod Obradovica da vise rizikuju i da pruze sansu domacim mladjim igracima (pogotovo u situacijama kada je ocigledno da prvim violinama ne ide) - onima u koje veruju, a u koje ne veruju ne mislim da uopste treba da budu u rosteru. 

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Kankkunen said:

Za Himki ...
 

Pa i ovi se sprdaju sa nama ... :classic_laugh:

Bukvalno sprdanje.

Btw mozda je povezano s tim sto smo postali putujuci cirkus EL, ali mi imamo grozno sudjenje vec duze vreme.

Nije dovoljno sto igramo lose, nego nas i sudije dodatno masakriraju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mmajstor said:

 

Ne znam cime si se nasao kvalifikovanim da razresavas 'misteriju' koju si tako okvalifikovao iako su to situacije uobicajene u trenerskom svetu? Pogotovo ne znam kako bi objasnio kako se to 'ukanaljenje' resava tako sto ces da dovedes trenera koji je isto tako ukanalio Bajern u prosloj sezoni?

 

Za losu atmosferu vec ima smisla, ali ona se nece popraviti ako u EL nastavimo sa jos vise poraza nego sto je to ranije bio slucaj, kao sto se losom atmosferom ne kanali ekipa do kraja sezone, a pogotovo ne naredne. Nema alibi price. 

Nije on ukanalio Bayern prosle sezone vec je on ukanaljen bio samo u tvojoj glavi. Nije imao poraz u  ligi 7 meseci, u EL nije imao srece jer je na pocetku sezone imao 3-4 povrede kljucnih igraca. Sve da ga je i ukanalio, bar je otisao sa dva prvenstva i kao gospodin dok je prevara sa tvog avatara  kukao posle svakog otkaza koji dobije, tad posebno.

 

Kazem ti da nije normalno da trener da otkaz igracu posle problema sa srcem a onda ga opet pozove bez treninga da dodje. Nije normalno da kaze da su Rocestoguzeli na dva meseca i da nije znao da nije u fizickoj formi. Nije normalno da uzme mesto njega pleja koji izgleda kao vreca sala. Nije normalno da dovede Terija a da nje znao osnovno da je coveku mana post odbrana i da ne zna sta ce sa njim. Nije normalno da vec pocetkom sezone pola igraca ga ne vari 5%. Nije normalno da dovede Dzonija i da mu da ubije hemiju tima za jedan mec. Sve te igrace i njega cemo placati godinama koje slede.

 

Radonjic je trener koji ima sedam EL sezona iz sebe i svaku godinu je okicen titulom. Bayern kako je otpustio Radonjica tako je izduvao titulu a i sam Lucic njega apostrofira kao nekog ko mu je pomogao najvise a Bartel ode u Fener, Sisko postade igrac itd...

 

Meni samo nije jasna ta tvoja mrznja prema Radonjicu,a jos manje fetish prema celavim prevarama..

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...