Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

26 minutes ago, Čvarkov said:

Naš najveći dobitak od sinoć je Radanov. Potencijalno smo dobili pojačanje iz svojih redova, samo se nadam da će dobijati šansu u kontinuitetu. 10ak-15ak minuta po utakmici je sasvim dovoljno za početak jer može da doprinese u oba pravca.

Momak je sinoć iskoristio priliku što je sjajno, kao i Uskoković nedavno. Pitanje je da li bi dobijali šansu da smo bili kompletni, al dobro, to im je trenutna uloga  pa nek budu strpljivi i spremni da se dokazuju. Moram opet da ponovim, svima je potrebno vreme i strpljenje i sve će doći na svoje mesto.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kankkunen said:

Momak je sinoć iskoristio priliku što je sjajno, kao i Uskoković nedavno. Pitanje je da li bi dobijali šansu da smo bili kompletni, al dobro, to im je trenutna uloga  pa nek budu strpljivi i spremni da se dokazuju. Moram opet da ponovim, svima je potrebno vreme i strpljenje i sve će doći na svoje mesto.

 

Kada je Uskoković dobio šansu, prvi sam pozivao na strpljenje i da se ne ocenjuje prerano. Mislim da je Radanov spreman odmah da doprinese. To je samo moje mišljenje. I da, verovatno ne bi dobili šansu da smo kompletni.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dobric je dosta popravio odbranu. Bolje lateralne kretnje, bolja anticipacija, meni to ne izgleda lose uopste. Da ne bude Radonja ga opravio sa dva treninga, ovaj utisak mi je jos od nekog vremena, ali ocekujem da to izgleda jos bolje kad se zategne timska odbrana.

 

Radanov je odigrao vrhunsku odbranu juce. I to onako da kazemo allround odbranu. Cuvao prodore bekova, cuvao krila unutra, ima fantasticnu gradju i brze noge, sve je tu.

 

Sa njima dvojicom i potencijalno Lazarevicem koji je stvarno fenomenalan defanzivac i igrac za te prljave stvari, Lazic je apsolutni visak i nadam se da je ovo poslednja sezona koju odradjuje. 

  • Like 28
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, n4l1m said:

papapetrou klonirani perp, ista gradja, kretnje, clutch.. #samokaem

 

e bravo. to sam i ja sinoć pomislio kada je krenuo da trpa u poslednjoj četvrtini sa pulsom čoveka koji spava. pravi naslednik perperoglua, jedini koji mi se dopao kod panate 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pao je tezak odron od ekipe realno, pa Papapetru strci tamo kao bor, ali je realno veoma zahvalan igrac, sa malo tanjim sutem, koji je doduse popravio ove sezone.Nedovic je klasa, neka ga samo zdravlje posluzi. Papajanis je upotrebljiv centar, i defanzivno vrlo zahvalan igrac, kakav je krs bio kad se vratio iz NBA, prilicno je napredovao ove sezone, neka lajt Tavares varijanta.

Ostatak ekipe za potpalu, bukvaklno nema igraca koga bih pozeleo na 5 minuta u nasem dresu...pomalo tuzno na sta je spao takav velikan, mada ih nikad nisam nesto voleo, pa necu suzu pustiti😀

Edited by Gudura
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Ulicni basketas said:

Hajlajc jučerašnje utakmice je bilo radovanje Boriše na klupi. Imao je osmeh i na pozdravljanju nakon utakmice. Nema boljeg znaka da se nešto pozitivno dešava. 

 

7 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Bio je srećan što nije igrao. No big deal.

 

Mozda mu stigao PS5?

  • Like 7
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Stvarno se osetio pozitivan naboj.

Radonja sa nekim drugacijim pristupom nego sto je Sasa imao. Primetno je da ce lopta ici vise u reket.

Kolom zaista fizicki izgleda gore od coks juniora, al zna znanje. Nadam se da ce raditi jako na fizickoj spremi u narednih metar dana.

Radanov. Pa fizicki je jedan od najmocnijih igraca na poziciji 3 u Evropi. Prosto mu se mora dati sansa.

Volden dobar, malo izgoreo na kraju. Najvise zbog minuta. Bice to dobro kad se Lojdara vrati.

Najbitnija stvar ce biti integrisati Noka. Zna li se kad ce debitovati?

Bilo je i losih stvari, opet poslednjih 5 min meca. Sad sticem utisak kao da igraci nisu dovoljno fizicki spremni.

Pao je EL kanta, al nisam bio optimista pred mec. Bitna pobeda s psiholoskog aspekta, pobeda koja nece mnogo doneti u smislu plasmana, ali za nas vredna u ovom trenutku uzimajuci u obzir okolnosti.

Videcemo sta ce biti u narednih par dana sa silbovanjima/pojacanjima.

 

Sve u svemu, opet sam u fazi da jedva cekam naredni mec, a toga nije bilo bar 2 meseca.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Wingwalker said:

Boriša je izgleda primetio da se nešto dešava u klubu...za sada samo prepisuje dok ne izduma misteriju.

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока
 

 

Primetio je za sad da je Sasi izrasla kosa i da vise ne urla toliko na utakmici...

 

edit: Nnoko bi trebalo vrlo brzo da debituje cim prvi put izdrzi ceo trening... ako sam dobro razumeo Radonju (iako se nije tacno izjasnio) trebalo bi to ocekivati za oko 2 nedelje... 

Edited by mmajstor
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...