Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

edit @Contador54

 

drzim wigginsa na ir, to je sav ustupak koji mogu da napravim, dok ne odlucim ko leti iz ekipe.  malko mi je nejasno zasto ste bacili bas wes matthewsa ali hvala, verovatno cu ga zadrzati

 

edit pt2 

mislim da ta razlika u minutima ne dolazi od broja utakmica vec prosto moji igraci provode u proseku vise minuta u igri

Edited by uini
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Solidan je Wess, ali mali Donte ga šije u poenima, trojkama, skokovima, a posebno u stlz. Brutalno jaka ti je ekipa.

 

@Zvezdinho  Vidi šta sam ti uradio od Powella, he-he-he, još Matić valjda i Borivoje me prozivali kako neću moći da ga sačekam, kad ono-medjutim :lol_2: Biće tu fine minutaže i kad se Lowry vrati.

Edited by Wook
Link to comment
Share on other sites

Chedaj mi uništio fg, a ovi silni skokovi mi malo znače, ali daću i njemu koju sedmicu fore.

3 minutes ago, Zvezdinho said:

Tesko da ce tu nesto da bude kad se Lowry vrati, a i ne nedostaje mi nesto. Neka ga tebi , sta bi ja sam u A ligi ako ti ispadnes.

Ne mogu Lowry i VanVleet igrati po četrdeset minuta, kao na početku. Još bolje mu je da igra 28-30 sa klupe, imaće veći usg. Tako mi je i IT-a upropastilo stavljanje u prvu petorku pored Beala. dok je ulazio sa klupe imao je zeleno svetlo da pripaljuje kad hoće.

 


 

Edited by Wook
Link to comment
Share on other sites

Ništa što je vezano za GS nije sigurno dugoročno. Powell ima neuporedivo bolji fg u odnosu na Burksa. Kad biram bekove, to mi je važnije od ppg, na ovu moju koncepciju. mada, trenutno je koncepcija uništena izostankom Aytona, ali valjda će sve biti kako treba za plej of...

Link to comment
Share on other sites

Jeste zato je POwel siguran, ima  jos cek da vidim kalendar..... 7 dana, isto toliko i FVF ce biti u top 50. 
Aj sto ima bolju produkciju Burks nego i duzi rok trajanja  posto im je 2 najbolji bek posle Rasela, a on cim istekne malo misic 3 nedelje out..

Mel00 i Kenard trojke 0/12, kvalitetni trojkasi... Mel00u se oprasta ove 2 stls mogu da budu krucijalne.
Edit: zato  znamo ko je blizu Top 20.... Ben nice job

Edited by LayupFromTheMidget
Link to comment
Share on other sites

Kako si ga namirisao Weabu jos si ga ti dao kada je imao dobre average statse... 
Markanana drzi ona prva utakmica protiv sarlote 35/18 inace bi i on bio veoma blizu Kanteru i ADamsu.
Edit pa ja sam tek sada video ove % za 3 i fg, kuku lele pa Brook Lopez nema ovako los fg za C...
Spasila te aplikacija Grofe, sta ce tebe Melo na ovaj tim.... Mislim imao bi fg na 30% sa njim

Edited by LayupFromTheMidget
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Itachi Uchiha said:

Grofe, sta trazis za Markanena? 😄

Simonsa 

19 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Spasila te aplikacija Grofe, sta ce tebe Melo na ovaj tim.... Mislim imao bi fg na 30% sa njim

Ovako imam jakih 40%

 

FVV ce imati istu produkciju i kad se vrati Lauri. FVV je sad prvi plej, buducnost fransize.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Ovo bukvalno nije izvodljivo i da se vraca neki mnogo losiji igrac, a ne debeli.

Nema šanse, vraćao, ne vraćao. Dečko igra bez zamene, a to mora da dodje na naplatu, ako mu ne skrešu minute.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Drakaris said:

FVV bukvalno ima istu minutazu otpocetka sezone. Cak mu je i najveca minutaza u sezoni bila kad je Lauri ispeglao 45 minuta. Pauel ce klupicu sa 10 minuta. 

Nije bitna minutaza, nego ne moze da ima isto lopti kao sad dok je i Lowry na terenu, vrlo jednostavna racunica.

 

Takodje, u nekom trenutku ce morati da mu smanje minute ili ce da crkne do januara.

Link to comment
Share on other sites

Samo je falilo da nasi ne zaseru previse veceras i dobili bismo mecap. Ovako vodimo trojke za jednu, off skokove za 2, Chaos ima Dzamajkla i Doriana, mi Bartona. 

 

 Na FA za vcrs nema bukvalno nista, a i Hasan je propustio 2 meca ove nedelje... Maxa je uneo krs i skart u tim i dropovao mi Poupa, da se ne zaboravi!!!

 

   Al opet, nemam ni sta da mu prigovorim, draftovao sam Enesa jbnog free agenta u II rundi i sad mi je jedina nada da se skrsi Tajs ili ovaj Time-Lord, a ne bi ni mogao da draftujem da nije bilo Makse. 

 

  Bartone, momce iz Kolorada, sve oci su uprte u tebe veceras, ocemo jednu 15p, 7sk (3off) , 3+ trojke partiju...  

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...