Jump to content

WTA


zoe Bg

Recommended Posts

Krunic nije uspela da prodje kvalifikacije, njoj bi mozfa bilo najpametnije da se skroz prebaci na dubl.

 

A u Lionu je Tauson uzela prvi trofej u karijeri, vec sam je spominjala ove nedelje, bivsi juniorski no.1, 2002. godiste :classic_smile:

Link to comment
Share on other sites

Sad kaze Govedarica da ne moze da se vidi zreb na sajtu WTA, osim ukoliko se ne pretplatis na isti :ajme:

A jesam ja juce pokusala da vidim zreb, iskakalo sign in, ali ja uopste nisam povezala sa tim, nisam ni citala pazljivo...

Kakav potez za popularizaciju zenskog tenisa :classic_ninja:

  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

Kuznjecova izbacila Svitolinu, Petra predala ali nisam videla zašto.

I Ostapenko izgubila od Krejčikove. Juče kad sam videla Bartoli na tribinama malo sam se šokirala u čemu je došla, ali očigledno je ne zanima modni aspekt :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, alcesta said:

Kuznjecova izbacila Svitolinu, Petra predala ali nisam videla zašto.

I Ostapenko izgubila od Krejčikove. Juče kad sam videla Bartoli na tribinama malo sam se šokirala u čemu je došla, ali očigledno je ne zanima modni aspekt :classic_biggrin:

Drago mi je i za Svitolinu i Ostapenko :thumbup:za ovu drugu malo vise.

Ta Krejcikova izbacila i Sakari. 

Molim te opisi u cemu je Bartoli bila :lol_2: kako sad je ne zanimaju modni aspekti, zar nije jedno vreme bila i modna kreatorka🤔

Link to comment
Share on other sites

ja sam malo pogledala na pocetku, Iga imala neke duple greske, nije lopticu gotovo ni dobacila do mreze.

u drugom se malo popravila.

pretpostavljam da je malo umorna, nije ona navikla na ovaj ritam igranja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...