Jump to content

WTA


zoe Bg

Recommended Posts

WTA sajt je ocajan, retko kad nadjem tamo ono sto zelim :classic_ninja:

Osaka je najbliza da je prestigne, ali ona nista ne igra do Majamija, a posle dolazi sljaka...

 

Ne znam koji je Kei, ali Fed nije bas toliko pao da bi mu trebao PR, zar ne?

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Boxy said:

WTA sajt je ocajan, retko kad nadjem tamo ono sto zelim :classic_ninja:

Osaka je najbliza da je prestigne, ali ona nista ne igra do Majamija, a posle dolazi sljaka...

 

Ne znam koji je Kei, ali Fed nije bas toliko pao da bi mu trebao PR, zar ne?

Mislim da je Kei trebalo da ima 0 bodova oko USO prosle godine, nije igrao od USO 2019 zbog povrede. A valjda posle 6 meseci odsustvovanja zbog povrede mogu da traze PR (a racuna se srednji renking iz prva 3 meseca povrede).

Isto i za Feda: na kraju ovog januara bi imao 0 bodova, negde u julu je mogao da zatrazi PR, a racunao bi mu se srednji renking od prosle godine izmedju februara i aprila.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Kod nas jos nisu zavrsili s ovima starijim od 80 godina i iz prve prioritetne grupe. Sve mnogo sporo ide. A imamo i one koji se ubacuju preko reda, kao ostalo viska vakcina pa da se ne baci i onda se vakcinisu direktor neke ustanove i zena mu, mladjahni predsednik opstine itd. :twak:  . A lekari iz hitne pomoci iz nekog cudnog razloga im nisu pali na pamet da budu pozvani (kao: vakcine se morale hitno potrositi, nije bilo vremena da pozovu one u ambulantnim kolima :ajme:  koji inace moraju da odgovore na poziv u roku od desetak minuta) :classic_rolleyes:

Edited by wwww
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Kod nas se javio Rumenige (bivsi fudbaler, sada neki direktor ili slicno Bajerna iz Minhena) i onako "filantropski" predlozio da se fudbaleri "zrtvuju za narod" i prioritetno vakcinisu, da bi dali primer. :classic_rolleyes:  Ne da su ga svi poslali u tri lepe...

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, wwww said:

Kod nas se javio Rumenige (bivsi fudbaler, sada neki direktor ili slicno Bajerna iz Minhena) i onako "filantropski" predlozio da se fudbaleri "zrtvuju za narod" i prioritetno vakcinisu, da bi dali primer. :classic_rolleyes:  Ne da su ga svi poslali u tri lepe...

Sećam se vremena kad je Rumenige bio zvezda, auuuu ala sam matora...

  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

slicne & ucestale povrede

 

Karolina Muchova otkrila je da je na Australian Openu pokidala trbušni mišić.

„Osjetila sam ozljedu u Australiji. Ispostavilo se da mi je pukao trbušni mišić. Kada sam se vratila u Češku, otišla sam kod doktora i ustanovljeno je da je situacija znatno bolja, ali i dalje moram mirovati“, rekla je Karolina.

„Pukotina je malo veća nego Đokovićeva. On je ozlijedio desnu stranu, a ja lijevu. Mnogo je igrača imalo problema sa sličnim ozljedama“.

https://sportklub.hr/tenis/polufinalistica-ao-pukao-mi-je-misic-vise-nego-dokovicu/

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, wwww said:

pazi kad se i ja secam, a fudbal mi ali uopste nije ni pod tackom razno omiljeni sport.

Ko da se iz toga doba ne seća čuvenog Karl Heinz Rummenigge-a Fudbal po tadašnjem defaultu , ženskom svetu retko bio sport za praćenje a da ne pominjem uživanje . 

Samo njegovo ime  mi zvučalo poetično :classic_biggrin:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Keira said:

Ko da se iz toga doba ne seća čuvenog Karl Heinz Rummenigge-a Fudbal po tadašnjem defaultu , ženskom svetu retko bio sport za praćenje a da ne pominjem uživanje . 

Samo njegovo ime  mi zvučalo poetično :classic_biggrin:

 

Spoiler

ima i Rudi Feler (Rudi Völler) sve s brcicima i repicima od frizure :classic_biggrin:

image_slshow_einzel_0_5.jpg

 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...