Jump to content

Crna Gora


djole

Recommended Posts

7 hours ago, Amigo said:

Informer je zaista smece od novinarstva. Prakticno se vec ukljucio da rusi novu vlast prije nego sto se i oformila.

 

Kako god ta situacija trenutno jako ide na ruku Krivokapicu i olaksava posao oko formiranja Vlade. Da li je smišljeno ili stvarno ima nekog razilaženja u DF to je sad pitanje. Ako je diverzija jako je dobra. Ako postoji sukob nije dobro jer je ipak DF stozer te buduce Vlade. Ja bih pre rekao da tu nema ozbiljnijih razilzaenja.

Link to comment
Share on other sites

Odigrao je i Dajkovic svoju ulogu u rusenju Mila, mnogi podcenjuju moc drustvenih mreza. Za mnoge stvari dole sam i ja saznao preko njega, obzirom da ne pratim CG stampu uopste kao i vecina ljudi ovde. Iskreno nisam ni mislio da je moguc pad Mila.

Link to comment
Share on other sites

ova poruka je išla i par mjeseci pred izbore (mislim oko ID-4*), i ja tada baš paranoično psovao "je li moguće da ga još podržavaju" (istripovao sam se da poruka ima veze sa našom u tom trenutku aktuelnom pričom o litijama i da se stavlja na đukanovićevu stranu, budući da je on - deklarativno - sav moderan, proevroatlantski itd., a popovi vizuelno bacaju na talibane...)

 

 

______________________

* 4. jul

Link to comment
Share on other sites

Iz kuće biznismena Aca Đukanovića ukradeni su satovi i nakit vrijedni oko 700.000 eura, saopšteno je “Vijestima” iz više nezvaničnih izvora.

 

 

5224457_555368-1_ls.jpg

Gabrijela Đukanović, supruga Aca Đukanovića, prema istim informacijama, otkrila je da su pokradeni kada je početkom aprila krenula da na ruku stavi jedan od skupocjenih satova iz svoje kolekcije...

Sagovornik “Vijesti” upućen u istragu, tvrdi da su Đukanovići ispričali istražiteljima da su se spremali te večeri da izađu kada je Gabrijela ustanovila da im nedostaju vrijedne stvari...

“Otvorila je kutiju, sata nije bilo. Nakon toga počela je da otvara kutije sa satovima i nakitom - bile su prazne. Vidjela je da je nestao i veliki zlatni grb Crne Gore”, ispričao je isti izvor.

Pojasnili su da je istragom obuhvaćen i zlatar koji je kupovao ukradene predmete od Pešukić.

Izvor blizak istrazi kazao je da je nejasno kako se tim poslom bavi tužilaštvo za organizovani kriminal, kada je Pešukić već prve noći priznala da je isključivo sama krala nakit i druge vrijedne stvari, a potom ih prodavala u bescjenje...

Sat zbog kog je i otkrivena, prodala je za 100.000 eura, kao polovan, ali osoba koja je kupila od nje, navodno nije znala da je sat ukraden, što ga ne čini saučesnikom. Osim toga, za organizovanu kriminalnu grupu mora postojati troje, a u ovom slučaju taj uslov nije ispunjen. Biće zanimljivo vidjeti optužnicu, ali i odnos Višeg suda prema njoj”, kazao je izvor upućen u istragu.

 

Kakve su samo ovo perverzije the familije :59:

 

 

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Amigo said:

Znas kako kaze Lane Gutovic, ako ne moze da skodi onda mora da ima neke koristi :classic_biggrin:

 

 

Naravno da može da škodi i - škodi.

Sluđenoj religioznoj masi samo fale popovi koji kâde po ulicama da poveruju da će tamjan i slična sranja da "pobede koronu".  Nikakve normalne mere predostrožnosti i glas razuma/nauke (maske, distanciranje...) toj masi ne ulazi u glavu, oni se osećaju zaštićeno i sigurno sa popovima i tamjanom... plus razmišljaju "super, čim su na ulicama znači, zvanično je da pomaže!".

 

Te budale koje su dopustile tu glupost u Beranama treba u zatvor.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, djole said:

Iako mi je mnogo drago da čujem ovakve stvari, ne znam koliko mu je to pametno u ovom trenutku.

 

Pricao ili cutao SNS i bratija ce ga podbadati kako god okrenes...

Jedna lepa rampa u Barskoj luci bi bratiji iz SNS kartela poslala jasnu poruku da smanje dozivljaj...

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, mare80 said:

 

Pricao ili cutao SNS i bratija ce ga podbadati kako god okrenes...

Jedna lepa rampa u Barskoj luci bi bratiji iz SNS kartela poslala jasnu poruku da smanje dozivljaj...

Ma nije samo SNS, vidiš da je udario po svima :classic_biggrin:

 

Ali ako, i treba.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nema sanse da je Dritan bez neke podrske jace sa medjunarodne adrese, tipujem na Njemacku.
Ozbiljnu ulogu je svih ovih godina odigrala bivsa ambasadorka Njemacke u CG, koja je u nekim nezvanicnim razgovorima podvukla da je Milo postao nestabilan u svakom smislu, cak i da je izgubio vezu sa realnoscu.
Upravo je to razlog sto se ni Merkelova nije sastala sa njim.
Druga stvar koju je tvrdila je da dobar dio DF-a njegov.
Bas se pitam na koga je mislila. Mozda na ove momke koji i sad iskacu sa izjavama.
Inace, Krivokapic, koji se iznenada pojavio da predvodi tu koaliciju je daleko od "mutavog" vec je izuzetno cijenjen i kazu da poznaje mnogo vaznih ljudi.
Studirao u Njemackoj.

Ako Njemacka stoji iza ovoga, onda ne brinem.
A djeluje da je i sam Milo dobio par poziva nakon izbora cim nije lelujao.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, SamoFlacko said:

Nema sanse da je Dritan bez neke podrske jace sa medjunarodne adrese, tipujem na Njemacku.
Ozbiljnu ulogu je svih ovih godina odigrala bivsa ambasadorka Njemacke u CG, koja je u nekim nezvanicnim razgovorima podvukla da je Milo postao nestabilan u svakom smislu, cak i da je izgubio vezu sa realnoscu.
Upravo je to razlog sto se ni Merkelova nije sastala sa njim.
Druga stvar koju je tvrdila je da dobar dio DF-a njegov.
Bas se pitam na koga je mislila. Mozda na ove momke koji i sad iskacu sa izjavama.
Inace, Krivokapic, koji se iznenada pojavio da predvodi tu koaliciju je daleko od "mutavog" vec je izuzetno cijenjen i kazu da poznaje mnogo vaznih ljudi.
Studirao u Njemackoj.

Ako Njemacka stoji iza ovoga, onda ne brinem.
A djeluje da je i sam Milo dobio par poziva nakon izbora cim nije lelujao.

 

Ima logike, Mila vjerovatno drze za jaja i samo je pitanje vremena kad ce da mu ih razbiju. Ovo sada sto izjavljuje su samo neki ocajnicki pokusaji.

Moze sa lako desiti da dobije direktivu iz vana da se povuce sa mjesta predsjednika i da ga kobajagi nece procesuirati.

Link to comment
Share on other sites

On 9/8/2020 at 1:30 PM, AgroLaki said:

Ko je Brano Micunovic i zasto je on bitan za CG? Vidim neki poslanici prozivali ranije Mila da mu je on sef?

Capo dei capi otprilike. Svakako jedan d najgorih primera "struke".  Kako se priča, prilikom pokušaja Andreja Vučića da pod svoje šape stavi restoran Durmitor (kao što je neke druge), ovaj je pozvao njegovog brata da mu "pojasni" neke stvari, pa je mlađi Vučić čas posla odustao. Čaršijska priča, možda istinita, možda ne.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...