Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

  1. Past hour
  2. "And we don't have anyone in the White House who understands that!!" 😂
  3. Bojim se da nema ništa od medalje, Jokić nezainteresovan, Bogdan zreo za penziju.....
  4. Ko je ovaj čova koji je stručni konsultant Dendi, neki Mirko Ocokoljić? Čovek sija znanje.
  5. Protiv Backe Topole sa ovakvim sastavom ? Jel se to covek sali ? Ne pise nam se dobro veceras , TSC je opasna ekipa. Sa ovakvom odbranom i 4 promenjenih igraca....... Nadam se da gresim
  6. Sve i da kiksnemo, titula je nasa
  7. Evo za sve one ljude koji su godinama čekali da mlađarija igra protiv superligaša. Meni jedino *smeta" što Olajinka igra devetku.
  8. Lepo otvaranje Nikole Petruševa.
  9. A znaci ovako Jokara pumpa brojke!
  10. Sastav ne da nije neinteresantan, nego je zapravo izuzetno zabavan - pet bonusa i trojica novajlija koje i valja uigravati na ovakvim utakmicama.
  11. Nikola Jović na tri 🙂 Petrušev četiri Jokić pet. Još Aleksa i Bogdan u startnih pet.
  12. RTS za 20 godina: Petar Denda i dalje prenosi. Nikako da osveze...
  13. Meni sam sastav nije neinteresantan za gledanje. Tu su dve novajlije plus povratak Stankovića i debi za Avdica i Kostova (u prvoj postavi). Meni više smeta sto je ovo sastav koji može da kiksne protiv TSCa, pogotovo zbog tanke klupe. A ne valja imati minus na početku prvenstva.
  14. Arnaut bojkotuje JSL?
  15. Pretpostavljam da je imao stipendijski ili profesionali ugovor koji su potpisali roditelji. Pre 15 dana je napunio 18god. Ne mora da znaci da smo nesto zasrali, svi sad hoce da idu po amerikama da se skoluju.
  16. Sramotan sastav. Zbog cega bi iko doso da gleda b tim Zvezde.
  17. Inace ko nije pratio da podsetim. Danas je pored ovoga zbor sa Limana krecuo fasade zgrada koje su bile u bojama srpske zastave. To su svi Informeri iskoristili za organizivani napad na zborove, studente, i sve ostale antisrbe. 2021 posle izbora za mesne zajednice, kada je na Limanu SNS ispusio, prvo je organizivana setnja za Vucica, gde su bili svi Bosketovi batinasu iz NS i okoline. Zatim su po noci, najvise u ulici Narodnig fronta, prekrecene sve fasade zgrada, poslovnih prostora, banaka svega u bojama srpske zastave. Valjda kao kazna za nepodobne glasace, sta li. Tada je gradonacalnik bio Vucevic koji je i tada odmah izjavio da nekima smetaju srpske zastave. Po zalonu skupstine stanara su odgovorne za fasade zgrada i ne moze se menjati njihov izgled bez dozvole, da ne bi naprimer neko ofarbao zgradu u florescentno zuto da svetli po noci. Elem i mimo zakona, odakle nekom pravo da svoje prizemno vidjenje patriotizma stavlja na tudje vlasnistvo? Zasto onda sve ulice u Beogradu i celoj Srbiji nisu u bijama srpske zastave kad je to za SNS bagru vrhunac patriotizma? Dekret braco i ofarbajte sve, bice bas super. Ovo pisem da neko ne bi pomislio da su Limanci neki antisrpski i antipravoslavni manijaci. Naprotiv, malo umisljeni😄 ali su ok. Inace nisam sa Limana,
  18. Зар Сандовал није отишао? Колико је ово просек година? 😂
  19. Šta li su sad zajebali… 🙄 https://www.instagram.com/p/DNI8PuNI5sP/?igsh=NmVxcm01ejg2M3Nv
  20. Isto, sva sreca sto nemamo mnogo takvih genijalaca, iskreno divljenje Rojtersu da su ih nasli. Svi da se skupe na jednom mestu, mogu da blokiraju jednu ulicu u Cacku. Nemam pojma sto bi im jedna medijska kuca davala megafon...ali eto mediji vole fringe.
  21. Ok je da odmori celu prvu postavu
  1. Load more activity
×
×
  • Create New...