Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

  1. Past hour
  2. Jedva cekam nastavak, dosadni vikendi bez meni omiljene lige. Zanima me Voša kako će izgledat i Bogami borba za opstanak skoro nije bila luđa. Ima tud top imena koji bi mogli izvisiti.
  3. United dobio Sitija, sledece kolo Arsenala i onda kladioničari 2 na Fulham koji dolazi na Old Traford
  4. Već postaje degutantno ovo vređanje Saše, i ne razumem zašto moderacija ne reaguje… A apropo mog posta, ne pričam o tome da se demarkira i “pripali”, već da primi loptu i kao plejmejker odigra nešto.. On i kada prenese loptu i doda nekom od saigrača, ne može više da se oslobodi čuvara i ponovo primi loptu.. u napadu kada on loptu prenese i doda je nekome, ona se više nikada ne vraća njemu u ruke
  5. Šta sam propustio?
  6. I ova Crna Gora pukla skroz. Nekad su bili sam krem svetskog vaterpola. Zajebana ekipa, koja moze dobit svakog i koja puca za sami vrh Dzaba osjeti se raspad, od 2016 im ne ide nikako, bukvalno GRE, ESP i USA na OI ih šiša ozbiljno.
  7. Tomovic dobio Zenit.
  8. Mogao bi Draki da ga uzme, on voli igrace koji se povredjuju, tamad kad napuni IR listu da ga dropuje kasnije.
  9. Bosna trenutno gazi Megu. Dobar su tim, iako ih dosta potcenjuju.
  10. Zvezdin centar je zabeležio devet minuta na parketu, nije imao poenterski učinak, ali je imao četiri skoka. Ipak, njegov učinak je sada zaista manje bitan, najvažnije je to da je ponovo na raspolaganju crveno-belima. – Konačno sam u potpunosti spreman i mogu mirne glave da ostavim povredu iza sebe. Devet meseci je bilo iscrpljujuće, ali najvažnije je da sam ponovo na parketu. Sezona nam je donela mnogo oscilacija, dobrih i loših trenutaka. Ipak, uveren sam da imamo kvalitet da pobeđujemo i van svog terena, pod uslovom da svi budemo na visokom nivou iz utakmice u utakmicu – rekao je Bolomboj novinarima posle meča.
  11. Haha, dobro. Možda sam malo preterao, ali je dobar igrač u tranziciji. 😁 Slažem se sa tobom i Kavanijem. Dobrića već sutra može da zameni Barna, ali mi je još nekako teže što nismo uspeli da imamo domaćeg rotacionog 2/1 igrača. Defanzivnu zver koja bi mogla da prenese loptu preko pola i pogaða u kontinuitetu otvorene šuteve. Branko Lazić, sa plejmejkerskim osobinama 😁😁
  12. Cuj, Dobric nas najbolji igrac u tranziciji pored zivih Kodija i Cime koji su sam EL vrh u tom segmentu. 😄 Drag je i meni nas Segi, ali ga preceni u opisu prilicno, makar ovog Dobrica danas koji def nije u svom prajmu. Ali opet, sto rece @Cavani, ne smeta mi da bude na rubu rotacije kao domaci igrac. Meni je vise tuzno sto nismo dugo izbacili nekog novog Dobrica
  13. I u 2026.
  14. Ono što je nas kočilo decenijama je navika trenera a bogami i igrača da jedni igraju odbranu a drugi napad. Prošla su ta vremena sad igrač mora da je dobar u oba segmenta pošto sd ne stiže praviti više od jedne izmene a i ta obično bude kažnjena. Zato su nam rak rana Ilići ali se nadam da austrijski selektor to ne kazni. Za sčedeće takmičenje mora barem jedno bolje krilo na tu poziciju.
  15. Ma brate ne možeš pucati na najveće rezultate, pričat o F4 i tituli (i navijači i igrači i uprava) a ograničavati se nekim nebuloznim pravilima?!? Ako imaš opciju da za isto para dovedeš boljeg igrača stranca dilema ne smije da postoji! Ako to je budžet 27m svaki evro treba trošiti da tim bude jači i ozbiljniji a ne da imaš "KVOTU" domaćih igrača... Jer ko je od tih istih domaćih igrača, reprezentativaca, odbio veću ponudu iz inostranstva i došao u Zvezdu ili Partizan?? Za dobrobit srpske i klupske košarke? Ko? Samo jedan od njih na DESETINE! Ko je od mladih igrača odbio koledž i NBA zarad Zvezde i Partizana? NIKOOO! Jer svima je lični uspjeh i zarada na prvom mjestu...sto je legitimno, al nemojmo onda ni praviti neki "ROMANTIZAM" od Zvezde i nametati joj "obavezu" da razvija srpsku košarku u ovakvim uslovima... Zašto Vasa nije došao da mentoriše Miljenovića? Zašto se Gudurić nije vratio u "svoju" Zvezdu? Zašto je Teo otišao u 34oj u Virtus u EK, a u Zvezdu i 37oj?? Što nije pomogao svom klubu u stvaranju novih Teodosića dok je još ličio na košarkaša? I sad mi treba da imamo neku "obavezu" prema "domaćim igračima? Imaš kvalitet koji nam treba? Imaš? Hoćeš u Zvezdu? ДОБРОДОШАО 🇷🇸 Nemaš kvalitet? Imaš a nećeš? ДОВИЂЕЊА! AND WELCOME TO RED STAR BRO!🇳🇬
  16. Today
  17. ima li neki info o Monekeu...
  18. Igrac bez rominga kada pricamo o EL u 2026. Van EL moze da igra.
  19. Partizan za godinu dana od drzave dobio 22 miliona evra! 😳
  20. 2026 opet se prica o Dobricu i vodi rasprava da li moze ili ne, to sasvim dovoljno govori o njemu kad znas da je ovo 6-7 sezona gde se isto raspravlja. Dobric je svoj izlet u EL van Zvezde, zavrsio sasvim ocekivano. Tanak igrac koji moze da nam zavrsava posao u Aba ligi. Na EL nivou on nema nikakvu prednost, nije siguran ni na otovrenom sutu za tri, hvalospevi o odbranu su pali u vodu kada ga svaki igrac 1 na 1 pretrci, kontre su takodje nestale.. nadao sam se godinama da moze biti u stanju da pegla odbranu i pogadja otvoreno trojku ali realno dosta je tanak za EL. Zavisno od povreda, upisace on minute ali je miljama daleko od sigurnog EL igraca, ja nemam nista protiv da nam zavrsava posao u Aba ligi, kao sto mnogi EL imaju takve igrace (Enis u Hapoelu, Mahmatoglu u Feneru, Begarin i Tarpi u Monaku, Rayman...)
  21. Mislim da je Kostjuk imala gadnu povredu, isktžrenula je stopalo pred kraj.
  22. Ovde se ne slažem sa tobom. 7,8 stranaca je mnogo, ali okej. Ako ne možemo da nadjemo 3,4 igrača naših igrača (Srbija, CG, R. Srpska) da imaju neku minimalnu ulogu, onda jebeš sport i zemlju košarke.
  23. Prva sezona je odlična, nakon toga kreće pad. U principu svaka sezona je za sebe i može da se gleda odvojeno jer se, osim priče i glumačka ekipa menja u svakoj sezoni. @le piaf Dark zahteva maksimalnu pažnju, čak bih preporučio da nakon odgledane sezone pogledaš na youtube prepričanu rekapitulaciju iste. Dobro je što gledaš u cugu sve, ja sam gledao kako je izlazilo pa mi je trebalo vremena da pohvatam konce na početku svake sezone iako sam gledao rekapitulacije. Jedna od najboljih ikada snimljenih priča definitivno.
  24. Ljudi nikako da shvate da je za ozbiljnu igru najbitnije da ti je tim posložen "perfektno", odnosno što bolje...a ne da na svakoj poziciji imaš dva "mamojeba" od igrača... Dobrić je definicija odličnog KLUBSKOG igrača, koji ozbiljnu ulogu ima i u reprezentaciji, i najveći problem, a to je u suštini glupo nazvati problemom, je taj što je u ranijim okolnostima u Zvezdi često bio prva opcija...a to već nije do njega..i u takvoj ulozi je znao isporučiti vrhunske igre... bilo je i ružnih partija... Ove sezone je već (hronična) povreda ozbiljan problem... Ali... i sa Dobrićem i sa Davidovcem treba postupiti pametno kada im istekne ugovori, a to je razlaz... Jer Zvezdi trebaju novi mlađi domaći igrači...a u slučaju da ih nema okrenuti se strancima i za te uloge...
  1. Load more activity
×
×
  • Create New...