Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

Mislim da je najviše do odbrane Denvera, ne može da se igra plej of košarka sa petorkom u kojoj su Jokić i MPJ istovremeno. Mitchell ima PER od preko 40 i TS% od 75% na uzorku od 5 utakmica, što je praktično nemoguće protiv iole normalne odbrane ako nije vanzemaljac, a nije. Gotovo je ovo... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jeste odbrana Denvera slaba, ali meni se cini da ima nesto i do napada Dzezera, pa oni skoro svaki sut pogadjaju, kao na treningu. Videcemo u sledecoj seriji, do cega je. Suludo je da jedan Klarkson iz utakmice u utakmicu ima fantasticne procente. A dobro znamo njegovu nekonstantnost i da on ovako nije efikasan ni protiv slabijih odbrana od Denvera...

Link to comment
Share on other sites

Sudije usrale utakmicu. Parirao je Denver dobro. Dvostruki arsini su bili, pogotovo ona dva smehotresna bacanja Micela kada ga je faulirao Milsap da bi u istom napadu i Konli poenturao xD i sada ovo na kraju faulcina Gobera nad Dzamalom... Dosta sitnica, kad bih stao da pisem, ne bih stao do sutra. Vrlo nekorektno sudjenje. Sasvim dovoljno za Jutinu pobedu veceras

 

Dzamalu svaka cast, nisam se nadao ovakvoj partiji od njega veceras. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Malkolm Brogdon said:

Pa to jeste bio clear path faul, lopta je vec prosla do Konlija kad je Milsap pravio faul.

To je bio vise sudar ruku, jos se Micel vise zaleteo na njega, to se ne sudi, takvih situacija imas na utakmici koliko hoces, samo sto je ovo bila kontra. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, MilošVB said:

Da li je preterano reći da je Luka možda najbolji na svetu?

 

  Nije

 

  Ja nikad nisam video da jedan igrac tako pametno koristi svoje telo i noge u kretanju kod prodora. Uvek pronadje supljinu, pukotinu, zadrzi se pomalo u vazduhu svaki put kod prodora i pravi taj mini step iako nije preterano atletican i uvek ostvari prednost u odnosu na cuvare. Pomaze mu neverovatno jako telo, ali coveka prosto ne mozes da branis. Kombinacija ballhandlinga, iq-a, snalazljivosti i assistinga cine ga gotovo najboljim napadacem u ligi. O onim stepback na kvadrat trojkama i da ne pricam. 

 

   Ono juce je bila toliko mocna partija da nije pomoglo ni sto su Lu i Kavaj sve ispogadjali od jednog trenutka, pa cak i Mook zabo potencijalni dagger, Klipersi su igrali na maxu na obe strane, al prosto Luka nije dao da se ono izgubi iako su 2x bili na ivici provalije. Prosto sam rekao sebi pre zadnjeg napada Dalasa, ovo ne moze Luka da izgubi, prosto vidjao sam strasnih partija individualnih gde ipak to nije dovoljno za pobedu, al ono juce je moralo da bude. Dobiti ove Clipperse u full gasu, bez Porzingisa, sa Timijem, Sethenom, Burkom i Maxom Kleberom moze samo igrac koji u svojoj drugoj sezoni izgleda bolje nego bilo koji igrac u sofmor godini u poslednjih pa mozda nikad godina. 

 

 ----

 

   Donovan 'crpa rupa' Spida Michel objasnjava neke stvari. Bio sam ubedjen da ce sam izgurati SveCko za Amere, al nema veze. Ima vremena da se deckonja iskupi za to

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, delgado said:

@uini  Si video kako LBJ po tviteru navija za Luku ??

 

Navija vise da LAC izgubi. Nikad nije voleo tezi put.

 

260p na Denver mec uz "jake" odbrane al ima range. Jedni Netsi prime 150p za 48minuta.

 

Meni nemoguce da Luka onako igra sa 31g. Prebolesno da budem iskren, koliko samopouzdanje ima. Sam Bog je odlucio da ne ode pod palicu Vpade Divca i Voltona aka Steve Sanders!!

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...