Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

Jesi li ozbiljan? 🙂

 

btw svaka cast Medjedima sto su istrajali i nisu dali za dzabe onu sisisu, stavise dosta dobro su prosli. Winslow jeste dosta povredjen u poslednje vreme ali ako ga povrede zaobidju u buducnosti mislim da moze fino da se uklopi tamo.

Edited by MrTripleDouble
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kakav je lom od igraca Geri Heris, covek je uspeo sebe da unisti...pre godinu, dva pouzdan suter sad ne moze okean da pogodi...jedino sto mu je ostalo je odbrana, mada odbranu moze i Vrabac da igra, i takvom igracu su dali 70,80m...

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Stex said:

Kakav je lom od igraca Geri Heris, covek je uspeo sebe da unisti...pre godinu, dva pouzdan suter sad ne moze okean da pogodi...jedino sto mu je ostalo je odbrana, mada odbranu moze i Vrabac da igra, i takvom igracu su dali 70,80m...

 

bogami da sam vlasnik nba fransize, postavio bih tebe za gm-a. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, gggggggg said:

 

bogami da sam vlasnik nba fransize, postavio bih tebe za gm-a. 

 

BOGAMI da sam na tvom mestu gledao bi malo vise utakmica, znam sta pricam...to je moje misljenje, ne mora da znaci da sam u pravu ali neko ko je odgledao svaku njihovu utakmicu u poslednjih 5 godina mislim da sam u pravu

 

nema potrebe za tim humorom u pokusaju i skecevima

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Pa da bude 2 C koji ima razlicite karakteristike od startnog i jos zna sistem. Eto sta ce im.
Ne dja mi se ovo sa Igudalom.
Ali koji ce Divcu kurac i Len i Parker, cudo nije nasao 3 tim (Hjuston) da posalje 1 od 2.
 

Nisam bas siguran koliko je pametno uzimati igraca koji je zatrazio trejd zbog minutaze i uloge, a vec pre toga su doveli Kapelu koji ce biti primarna opcija. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Stex said:

 

BOGAMI da sam na tvom mestu gledao bi malo vise utakmica, znam sta pricam...to je moje misljenje, ne mora da znaci da sam u pravu ali neko ko je odgledao svaku njihovu utakmicu u poslednjih 5 godina mislim da sam u pravu

 

nema potrebe za tim humorom u pokusaju i skecevima

 

ako si odgledao svaku njihovu utakmicu u poslednjih 5 godina onda si valjda video koliko je harris dobro igrao sezonu pre potpisa ugovora i sezonu kasnije. to je bio odlican ugovor u tom trenutku. ali jbg connelly nema sposobnost gledanja u buducnost kao ti pa nije mogao znati da ce harris u poslednje dve godine povrediti sve moguce delove tela. 

millsap, barton, murray, harris, plumi svi imaju uzasne ugovore. unistili fransizu naseg joke 😞

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Drakaris said:

Nisam bas siguran koliko je pametno uzimati igraca koji je zatrazio trejd zbog minutaze i uloge, a vec pre toga su doveli Kapelu koji ce biti primarna opcija. 

Dedmon je trazio trejd posto je imao DNP, i imace ih opet kada se vrate Holmes i Bagley.
Ovde mu je konkurencija za 10-18 minuta Jones, zna sistem najbolju kosarku je igrao bas tu. Sada sto ti istog imas na fantazi to je tvoj problem.

Mene Divac vise brine, ajde Len moze da bude backup Holmesu ali gde planira Jabarija pored Bagelya/Bjelice i barnesa. Ali dobro barem je izasao iz ovog negativnog ugovora Dedmona.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Zvezdinho said:

Realno sada je Bizli bolji igrac od njega, ne znam sto su Bizlija uopste trejdovali.

Istice mu ugovor. Nemaju prostora da ga produze pa su skontali da ga barem za nesto zamene umesto da ode za dzabe.

 

harris igra za dobro samaranje

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, gggggggg said:

 

ako si odgledao svaku njihovu utakmicu u poslednjih 5 godina onda si valjda video koliko je harris dobro igrao sezonu pre potpisa ugovora i sezonu kasnije. to je bio odlican ugovor u tom trenutku. ali jbg connelly nema sposobnost gledanja u buducnost kao ti pa nije mogao znati da ce harris u poslednje dve godine povrediti sve moguce delove tela. 

millsap, barton, murray, harris, plumi svi imaju uzasne ugovore. unistili fransizu naseg joke 😞

Ajde onda procitaj jos jednom moj post ali sada pazljivije malo, lepo sam napisao "uspeo je sebe da unisti", lepo sam naveo da je bio pouzdan suter ali se raspao nakon toga.

Nemaju povrede nikakve veze sa tim, igraci sa mnogo gorim povredama su igrali All Star level kosarku, citaj Gordon iz Hjuston ovako iz glave.

Deckic je uzeo pare i boli ga kitica da se cima za nesto vise, trojke su mu pale ispod 30% i pored toga sto je vecina iz dobrih pozicija, ne katuje toliko dobro kao pre jednostavno se ne trudi..

 

Mislim nadam se da si ironican kod poslednje recenice, zna se zasto si Milsapu dali toliki ugovor i ostalim igracima, stvarno me mrzi da kucam o tome sad u pola 5 ujutru.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Zvezdinho said:

Lenu istice ugovor, a Dzabari ima na 6 miliona i nesto player option.

Bas zato su trebali da nadju 3 tim, doduse ocigledno je da Hjuston nece Lena posto ga nisu uzeli u tom Kapela trejdu a Bari je preko Luxa za njih.
Medjedi si fino prosli uzeli su odlicnog defanzivca i solidnog mladog sekundarnog plejmejkera za onu divu. Uklapa im se u  Morant&Jackson scenario.
Riley izvukao novu G lig masinu VIncent 3 trojke vec protiv Lac

Edited by LayupFromTheMidget
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...