Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

1 minute ago, djole said:
9 minutes ago, riviera said:
sta je arena stream?

Ne znam jel me zezaš : D ali odgovoriću svakako. Mislim na stream za arenu sport.

ne zezam, mislio sam da je to neki tehnicki izraz. :lol_2: u sdvakom slucaju nemam to sto ti treba. ja slusam hjustonov feed u kome komentatori svrsavaju kako harden uspeva da iznudi faulove :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Opasno pocinje da mi ide na onu stvar Porzingis. Jebena dzamutka od 220 cm koja samo gleda da pripali trojku ili neki fadeaway iz picke materine pa makar imao Ajzeu Tomasa na ledjima. 

 

Pa majstore zasuci rukave, spusti se malo u reket, izrudari neki poen. Nece kruna da ti padne sa glave. Ne ocukujem od tebe da postujes Gobera i ostale divove, ali valjda mozes da resis ove koji su po glavu i dve nizi od tebe. 

Edited by MrTripleDouble
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

ne zezam, mislio sam da je to neki tehnicki izraz. [emoji38]_2: u sdvakom slucaju nemam to sto ti treba. ja slusam hjustonov feed u kome komentatori svrsavaju kako harden uspeva da iznudi faulove :classic_biggrin:
Ja sam se odlučio za Dalasove, manja šteta : D
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Najbolji napad lige ladies and gents

 

Kristaps mnogo bolji u odbrani i skoku u poslednje vreme, meni dovoljno. Dok god to radi ima dozvolu da pripaljuje do mile volje sto se mene tice.

Edited by Manu
Link to comment
Share on other sites

ala delje karlajl d'antonija; 

izašao harden, karlajl izvodi luku, uvodi tri niska (brunson, wright i meth curry) koji odvaljuju hjuston zajedno sa letonskom prevarom da ne znaju gde se nalaze. 

d'antoni vraća hardena, wbrook ni ne izlazi napolje

 

teška vremena za majka one trick poneyja

Link to comment
Share on other sites

Westbrook ce imati veci i brzi pad nego Melo. Melo je bar imao sut, WB nece imati nista cim fizikalije popuste jos malo.

 

edit: Ako je istina da Rocketsi hoce Malika Beasleya, Denver bi trebao da doda nesto i trazi picka prve runde za 2022 ili kasnije, taj pick ce da vredi.

Edited by Radalek
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Zaljubljenost Zingera u vlastiti skok sut granici s Melovom. 

 

2 minutes ago, Radalek said:

Westbrook ce imati veci i brzi pad nego Melo. Melo je bar imao sut, WB nece imati nista cim fizikalije popuste jos malo.

 

za ovo se nekada na topiku pucalo u kolena. danas su svi nešto hipsteri koji imaju mišljenje o melu  : i

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...