Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

2 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Po mojim prognozama bice smorna prva runda uzeo sam samo filu kao prolaz slabijeg seeda i to sam se zajebao ali avaj s verom u Embida.

 

Ne veruješ Heatu? Prolazite Indijanu a mislim da možete i Bakse da izbacite u drugoj, bili bi oni favoriti u toj potencijalnoj seriji ali ne toliko da bih se iznenadio ako ih dobijete. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, stefan81888 said:

 

Ne veruješ Heatu? Prolazite Indijanu a mislim da možete i Bakse da izbacite u drugoj, bili bi oni favoriti u toj potencijalnoj seriji ali ne toliko da bih se iznenadio ako ih dobijete. 

To sam zajebao posto sam idiot zaboravio sam da nas dobili u poslednje nebitno kolo i uzeli 4 seed😂. I tako sam postao 2 covek koji je uzeo indy u toj seriji

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Drakaris said:

Sada kada je Divac rekao da je iskljucivo njegova odluka da se uzme Begli, potpuno razumljivo zasto je dao ostavku. Ima priliku da uzme generacijskog igraca i to maltene sa balkanskog prostora i on je to propustio. Verujem da mu je bilo dosta krivo zbog toga sto je pogresio. 

sad ce da ti objasne da ga nije on izabrao nego neko drugi i da je divac nateran da ovo izjavi posle otkaza 😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, riviera said:

sad ce da ti objasne da ga nije on izabrao nego neko drugi i da je divac nateran da ovo izjavi posle otkaza 😄

 

samo na balkanu kada odeš sa posla kreneš da pljujes i levo i desno. to nije dobar manir 

 

uostalom, njemu u opisu posla stoji da je to njegova greška. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

samo na balkanu kada odeš sa posla kreneš da pljujes i levo i desno. to nije dobar manir 

 

uostalom, njemu u opisu posla stoji da je to njegova greška. 

ne stoji mu samo u opisu posla nego i u svim izjavama koje je dao posle drafta u kojima pominje da je begli po njemu veci talenat i da ce se bolje uklopiti sa foksom i ostatkom ekipe od doncica.

ne znam sto je to toliko ljudima tesko da prihvate nego moraju da idu u neke teorije zavere. nije ni prvi ni poslednji gm koji je imao pogresnu procenu na draftu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, riviera said:

ne stoji mu samo u opisu posla nego i u svim izjavama koje je dao posle drafta u kojima pominje da je begli po njemu veci talenat i da ce se bolje uklopiti sa foksom i ostatkom ekipe od doncica.

ne znam sto je to toliko ljudima tesko da prihvate nego moraju da idu u neke teorije zavere. nije ni prvi ni poslednji gm koji je imao pogresnu procenu na draftu.

 

slažem se. s'tim što je moje privatno mišljenje da je svaki gm koji je propustio luku, znao otprilike šta propušta 

Link to comment
Share on other sites

Evo rešenja da sjbemo LAC. 😁

 

BD.thumb.jpg.3d6eb8da255434c53aed963f1b251525.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ja ne mogu da verujem,šta jedan napaćeni nba igrač "preživljava" u životu ... ej nabacuje ti se Betty Draper.

“Call me, Kawhi” and “future boyfriend?” ... šalje ona njemu ...

 

Pa jebem te živote,što se nisi potrudio oko mene!

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, uini said:

 

nisam video u pravilima onu motivaciju da ako glasas za nizi seed, uslovno ili defacto outsidera, dobijes vise pts nego za visi?

 

ili se to ranije nije desavalo nego sam sanjao? ne bi mi bio prvi put

Mislim da sam negde napisao, a možda i nisam. Pre smo davali 5 poena bonusa ukoliko se pogodi pobeda nižeplasirane ekipe, a sada sam demokratski i većinski odlučio da to smanjim na jedan poen jerbo su svi u istom bablu i ne znače toliko rangiranja koliko su se svi izmešali. Možda smo pogrešili, ali takva je odluka doneta.

13 hours ago, Drakaris said:

Do kada je rok da se bace prognoze?

Nemam pojma, recite vi meni? Da li svi koji hoće da igraju znaju da treba da se prijave?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Sramotni ste

Spoiler

atr.png

 

 

Sprdam se malo, volim Traea kao brata, nego sam otišao na sajt tehnomanije da vidim da li rade nedeljom i tamo me dočeka Miloš Fucking Biković i preporučuje mi da kupim blender koji on koristi za cveklu i bokvicu i neki štapni usisivač koji je valjda upario sa Alexom ili Yandexom i onda sam potpuno odlepio, nisam znao više ni po šta sam došao, zaboravio sam da tehnomaniju, kao i winwin bojkotujem, sve mi se izmešalo i onda sam uzeo da iskalim bes na mučenom bekčiću Atlante. Totalno nepotrebno. Ova korona godina mi je malo istanjila nerve. Odoh na tabatu...

Edited by freethrow
  • Like 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...