Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

keltima definitivno fali taj (bar jedan) ozbiljan centar da se u reketu odupre janisu i embidu ako misle u te plejof duele da udju sa sansama za prolaz.

za ligaski deo sezone opet imaju tim koji ce da skuplja dovoljan broj pobeda na racun veceg broja  igraca sposobnih da postize poene i disciplinovane i cvrste igre u odbrani.

Edited by riviera
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Kido from Junkovac said:

Ako nemaju centra, nek gledaju kako igra Baynes

 

Baynes igra super, to je cinjenica, ali mislim da svakako ne bi on bio taj piece koji nam fali.

 

Ne znam iskreno ni ko bi bio potencijalni target na petici. Imamo poene u rukama ovih igraca, nama tu treba pretezno tough guy koji ce na zakljuca reket. Mislim da Robert Williams ima potencijal da bude tako nesto, ali nazalost ne ove godine. Da smo draftovali Mitcha Robinsona, sad bi bili u boljoj poziciji jer Timelord nije dovoljno zreo za jace minute.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Kido from Junkovac said:

Ako nemaju centra, nek gledaju kako igra Baynes

bejns je bio zrtva kembinog potpisa, morali su da ga trejduju da bi uklopili volkerov ugovor u budzet.

15 minutes ago, greenenvy said:

 

Baynes igra super, to je cinjenica, ali mislim da svakako ne bi on bio taj piece koji nam fali.

 

Ne znam iskreno ni ko bi bio potencijalni target na petici. Imamo poene u rukama ovih igraca, nama tu treba pretezno tough guy koji ce na zakljuca reket. Mislim da Robert Williams ima potencijal da bude tako nesto, ali nazalost ne ove godine. Da smo draftovali Mitcha Robinsona, sad bi bili u boljoj poziciji jer Timelord nije dovoljno zreo za jace minute.

tesko je pucati na kapelu ili adamsa jer su na visokim ugovorima a boston ima par jakih ugovora igraca nosilaca i ostalo male plate mladih igraca. znaci morali bi da posalju u drugom pravcu nekog od glavnih igraca a to im opet ne odgovara. bila je prica pre pocetka sezone o trejdu brauna za tarnera ili sabonisa ali mislim da ih taj potez ne bi  mnogo pomerio napred  u cilju napadanju samog vrha istoka.

Edited by riviera
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Imaju Enesa koji se sprema... #justsayin'

 

   @Miki28  Sta cemo raditi nocas protiv Heata ? Opasno su zajebani jos sa zahuktalim Dzimijem, igraju odlicnu kosarku i moracemo da iznesemo "A" partiju na sto ako mislimo da dobijemo. Steta sto je prekasno utakmica, pola5, mozda bih i mogao da malo glednem prvo poluvreme, al tesko...  LBJ vs Jimmy, Howard protiv Adebayora, ako Bredli bude spreman sigurno ce on cuvati Dragica.. Bilo bi lepo da nastavimo ovaj pobednicki niz, svakako 🙂

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Generalno nisam neki strucnjak sa salary cap-om, ali mi za sledecu sezonu imamo sve igrace pod potpisom, osim Wannamakera koji je svakako irelevantan. 

 

Dakle payroll sledece godine je 122 miliona, sa opcijom da se ne produzi Theis, sto bi spustilo na 117. Onako od zanimljivih centara nama za sledecu godinu ostaju mozda Drummond za kog nemamo mesta nazalost, eventualno Ibaka ili mozda Favors, ali nije da su oni igraci koji ce na C da proizvedu ono sto nama treba. 

 

Iskreno bih dao Browna za Kapelu, jer lakse je nadomestiti Jaylenov ucinak neki solidnim potpisom, nego naci dobrog centra. Mada ne vidim sto bi ga Houston sklanjao. Za Adamsa ne znam. Ocekivao sam njegov iskorak ove godine, ali on igra katastrofalno. Mada bi vrsio posao verovatno vrlo dobro. Mozda je on i dohvatljiv, ako OKC resi da nije od ta petica za njih, ali iskreno ne vidim taj scenario osim ako nastavi sa losim partijama kroz celu sezonu. 

 

Turner ili Sabonis, pogotovo ovaj drugi mislim da nisu taj pravac kojim treba ici. 

Edited by greenenvy
Link to comment
Share on other sites

ako se hjuston i ove godine ukaki u plejofu (a velike su sanse kakvu katastrofalnu odbranu igraju) moguce da ce hjuston opet nesto menjati (gm-a, trenera) pa bi i kapela mogao postati  dostupan. naravno vestbrukov ugovor bice nemoguce pomeriti.

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, delgado said:

Imaju Enesa koji se sprema... #justsayin'

 

   @Miki28  Sta cemo raditi nocas protiv Heata ? Opasno su zajebani jos sa zahuktalim Dzimijem, igraju odlicnu kosarku i moracemo da iznesemo "A" partiju na sto ako mislimo da dobijemo. Steta sto je prekasno utakmica, pola5, mozda bih i mogao da malo glednem prvo poluvreme, al tesko...  LBJ vs Jimmy, Howard protiv Adebayora, ako Bredli bude spreman sigurno ce on cuvati Dragica.. Bilo bi lepo da nastavimo ovaj pobednicki niz, svakako 🙂

Bice tesko, bice zajebano ali pobjeda se ne dovodi u pitanje. Nekih 10-15 razlike.

 

AD ce da ih pomete, na smjenu ova dvojica cepaju. Howard samo da se pojavi na terenu u sto bi ti rekao djubretar ulozi i odlicno.

 

Jimmy je macka ali ipak je on malo za ovu 2 sa druge strane terena

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, oɹəd™ said:

Kvota da će Markus Moris večeras da opruži po parketu 2.20m plave materije je 1.01

 

 

Quote

HATE HATE HATE! Flamingo head ass.

 

 

 

Quote

So what we should really focus on is the first nine minutes of the game, before Frank is entirely removed from the rotation for the rest of the season. Frank tends to do a really good job on those crafty ball dominators that use sleight of hand and clever footwork to bend jumpier defenders a little past their breaking point. Enter Luka Doncic, who is just such a caretaker of the pill. The thing with Doncic is that he has more chonk than your average NBA lead guard. The big test will be to see if Ntilikina can challenge Doncthicc’s chubby bunnies without fouling. We all know Puddledipstick ain’t setting no damn screen.

 

:lol_2:

 

 

rjbaretit.0.png

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

Warriors guard Stephen Curry is unlikely to return this season after breaking his hand last week, according to Bleacher Report's Ric Bucher.

Bucher reports a team source says Curry's "fracture was worse than originally thought."

 

 

Nista zvanicno jos, ali izgleda da preskace celu sezonu..  mada se prica da je ovaj Ric Bucher sharlatan i da zhele zeka

ako je tacno - bas bedak
Ako ne - bas je majmuncina sakata koja sakuplja klikove

🙂 🙂

Edited by Squabbit
Link to comment
Share on other sites

Ne veruj Miami Heatu kad darove nose.. ali obecava start, izbacili su dead wood, sto na klupu sto u Blazerse...

Ne postoje laznije brojke nego Hasanove, mozda Gordon iz Orlanda ali tesko.

Sto se tice Bostona mozda Adamsa da uzmu ali bas je lose krenuo, doduse to je i do donovana pokusava da ga gura kao nekog Bama, neki kreator koji izlazi na 5 m od kos i onda daje loptu Sga ili Cp3... doduse juce ga je surovo napunio LmA

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...