Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

Denver je od 7 plejof utakmica imao 2 katastrofe gde niko iz rotacije nije igrao preko 30 minuta.
Imali su i 5 dana odmora zbog štrajka.
Pred plejof nisu igrali 3 utakmice preko 25 minuta.
Čitava ekipa osim Milsapa ima oko 25 godina i ne znam o kakvom se umoru piše.
Nema putovanja, samo se trenira i leži i ako izgube biće zbog kvaliteta protivnika, ne zbog umora.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, greenenvy said:

 

Ma nema od toga nista.

 

Milwaukee se usrao lepo s ugovorom za Middleton-a i to je to. Kad budu Giannis-u dali max, ostace im koliko da popune ekipu. Mislim da Jefferson je apsolutno on point. Milwaukee moze da uzme titulu samo ako je Giannis drugi igrac. Da dovedes nikog ne mozes. Da uvalis Middleton-a nekom ne moze, to im je sto im je. I Toronto i Phila ce pasti u nekoj bliskoj buducnosti, tako da ce glavni favoriti iz istoka biti Miami, Boston, Brooklyn. Indiana ne znam kako stoji sa ugovorima.

 

objasni onda sta su trebali da urade sa middletonom? da daju ugovor brogdonu umesto njega? onda bi ta prica isla. da dovedu nekoga sa fa? koga? 

 

svaki put kada neka ekipa izgubi uvek se neko zajebo zbog datog ugovora nekom igracu, kada u vecini slucajeva nisu imali puno opcija ili uopste drugu opciju.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

to se prica jos od titule toronta. milwaukee je jedan od starijih ekipa i nece imati jos puno sansi sa ovom ekipom, verovatno jos samo sledece sezone ako ostanu na okupu. ako uspeju da naprave neku novu respektabilnu ekipu oko njega verujem da postoji sansa da ostane. 

 

bud treba da dobije otkaz nakon ovog ispadanja. nema tu nikakvog pitanja, moraju potraziti nekog ko zna da vodi ekipu u playoffu.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...