Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

Veliki je ulog u sledecem mecu. Harden ne bi podneo da ga CP3 izbaci. To se sve vreme moze videti i na mecevima koliko ga Harden provocira, dok ga Pol kulira. 

 

Harden se pokacio sa Polom sto su ispali od TOP2 tima svih vremena, a kako bi tek reagovao na ovaj cirkus.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Alex_Serbia said:

Dobro, ali cp3 se potencira kao world class pg (sto i jeste, najvecim delom) za plejof. Nije bitno kakav je tim gsw, pricamo o individualnim performansima point goda, kao i decision makingu u plejof seriji.

 

Za sezonu pre toga mu svaka cast. Ali nema ni on tu plejof konstantu, kako se potencira.

 

Nisam rekao da je CP3 bilo kakav bog plejofa, ima on zavidan broj neuspeha iza sebe, ali je na potpuno drugom nivou od Westbrooka za koga je maltene ustaljeno misljenje da je bolji igrac. Samo sam zeleo da napravim paralelu izmedju njih dvojice, to je to.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Delim misljenje da su mizerne sanse da Harden napusti Rokice, sve i da ispadnu sad. Bukvalno nema 1 razlog da to ucini.

Ako ne zeli prsten u svojoj karijeri,slazem se.Ima dosta igraca u ligi kojima je bitna samo kinta,sponzori,samopromocija,pobede ih ne zanimaju.Mozda je i on u toj kategoriji.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Delim misljenje da su mizerne sanse da Harden napusti Rokice, sve i da ispadnu sad. Bukvalno nema 1 razlog da to ucini.

 

plus, harden mi izgleda kao kli koji baš gotivi svoje rutine, ono, da se prošeta do omiljene pekare ili strip kluba, da svrne na bocanje u kraju nakon supermarketa, simple stuff. 

Just now, Gaga said:

Ako ne zeli prsten u svojoj karijeri,slazem se.Ima dosta igraca u ligi kojima je bitna samo kinta,sponzori,samopromocija,pobede ih ne zanimaju.Mozda je i on u toj kategoriji.

 

ima i igrača koji ne žele prsten po svaku cenu. durant se trpa što je otišao po prsten, harden što neće. bezveze su oba stava 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Durent ti je druga stvar, on da je odmah otisao iz OKC-a u tako neki tim kao sto je Bruklin to bi bilo skroz legit, nego on carina ode u klub koji ga je izbacio i imao prethodnu sezonu rekord 73-9.

 

Ako je Harden u rutini i ne zanimaju ga titule, zasto se onda Hjuston isprsio sa pikovima i trejdovao Pola, morajuci, jer im je Harden dao ultimatum da biraju izmedju njega i Pola. Tanka je to prica. 

Edited by Drakaris
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ne grofe, ako neko nije bball japi, ne znači da ga ne zanimaju titule, pisao sam o razlici da juriš titulu po svaku cenu i po svojim nekim nazorima 

.... 

inače, thundersi se doživljavaju kao neki underdog ovde a oni su legit ekipa, verovatno i jača od rocketsa po imenima ali i dubini rostera 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Gaga said:

Ako ne zeli prsten u svojoj karijeri,slazem se.Ima dosta igraca u ligi kojima je bitna samo kinta,sponzori,samopromocija,pobede ih ne zanimaju.Mozda je i on u toj kategoriji.

 

U sustini, ovo sto je napisao uinij - sigurno ne bi imao nista protiv da uzme prsten, ali nije u fazonu da ga juri kao da mu je poslednje u zivotu. Takav je karakter, nije totalni lelemud, ali ni alfa-takmicar tipa Doncic da mu u glavi nije nista osim da bude najbolji i dobije sve sto moze da se dobije. Plus sve te side goods koje ima u Houstonu, moze da dobije jos samo u 2-3 grada/fransize.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Fun pitanje koje postavih sebi nedavno> prime DRose ili prime Russell W. Ja bih ipak radije uzeo Ružu. Žao mi je što sam postao matora baba koja najverovatnije neće moći da gleda Denver večeras, ali kapiram da će Tor-Bos biti možda i najkvalitetnija serija do sada...

Link to comment
Share on other sites

Cameron Johnson, proslogodisnji pik. Ne znam, meni je problematicno na dug rok sto je Ben bas toliki raspad u sutu, to ce nam stvarno odneti mnogo opcija. Opet, ostali segmenti igre su mu odlicni do fenomenalni i predstavljao bi quantum leap na poziciji 1. Ovo deluje zaista kao fer dil, s tim da mi se ne rastaje od Cama ovako rano.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Drakaris said:

Mislim da je ovo sica za Bena.

Nego kako bi igrali zajedno Ben i Ejton. 

 

Sasvim je jasno da on moze samo sa centrom koji je vrhunski suter. Meni je on za Minesotu i vise nego vrh. Samo sto Vulvsi i nemaju sta drugo da daju sem prvog pika na draftu. 

 

nisam cekirao statse ali ayton ima sweet stroke. jedino ako pod suter ne misliš suter za tri poena. a ni embiid se tu nije proslavio nešto 

 

meni je ayton baš opasan prospect, očekujem da bude bolji od townsa i izdržljiviji od embiida 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, uini said:

inače, thundersi se doživljavaju kao neki underdog ovde a oni su legit ekipa, verovatno i jača od rocketsa po imenima ali i dubini rostera 

 

Potcenjuju se definitivno, ali moj neki generalni utisak iz ove serije je da je Hou ipak prilično bolja ekipa i da je ovaj rezultat posledica Houstonovog chokea u završnicama.

 

Sinoć je baš bilo evidentno koliko se OKC raspada kad CP3 izađe iz igre, bukvalno se bore da ostanu na konopcima do njegovog povratka. Odigrali su na maksimumu, odbrana, trud + provokacije, i opet je Westbrook oteo pobedu Houstonu i samozapalio ekipu.

 

Al i to je ćivot, sedma utakmica, sad je sve u rukama svevišnjeg.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, uini said:

 

nisam cekirao statse ali ayton ima sweet stroke. jedino ako pod suter ne misliš suter za tri poena. a ni embiid se tu nije proslavio nešto 

 

meni je ayton baš opasan prospect, očekujem da bude bolji od townsa i izdržljiviji od embiida 

Naravno, kompletan suter. Ejton bi mogao u buducnosti da se razvije u pristojnog sutera za 3 poena, ali ce i dalje biti daleko slabiji po tom segmentu od Taunsa. Za Igru Bena je najbolje da ima sve sutere oko sebe. Moze Finiks da rizikuje, nista ne gubi. Simons ce uvek imati vrednost. 

Embid je prosecan suter za visokog. Ejton mora bas mnogo da napreduje da bi stigao do Dzoela, ako nista, bar je skroz ok sa zdravljem i izdrzljivoscu. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...