Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

Sto mi je milo zbog ove pobjede Heata.

Dragic odigrao vrhunski, a ovi sto pljuju Dzimiku veze sa kosarkom nemaju.

 

Houstom i Okla odigrali bljak tekmu. Ovi sto se pitaju zasto je D'antoni Westbrooku dao toliko slobode....cista logika,drugi superstar ti se vratio sa duze pauze...pa ga uvodis u ritam dajuci mu prostor i slobodu.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, LayupFromTheMidget said:

Inace arena sport bas ozbiljan prostor dala nba ligi za razliku od prethodnika. Bas me zanima razlika u broju prenosa arene ove godine i sport kluba prosle.

Zato što su i daleko veće pare date. NBA se kupuje po paketima prenosa

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, AgroLaki said:

Svaka cast Polu, steta za te povrede od pre, veliki majstor. Kad se krece bez lopte bukvalno deluje kao Filip medju velikim momcima, ali opet vidi 5 poteza unapred, clutch trojke danas, milina gledati. 

 

Pol je legenda. Steta sto nije upola ovako igrao dok je bio u Hjustonu, niti zbirno ovoliko meceva kao ove sezone za Okc 😒

Edited by Alex_Serbia
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Alex_Serbia said:

 

Pol je legenda. Steta sto nije upola ovako igrao dok je bio u Hjustonu, niti zbirno ovoliko meceva kao ove sezone za Okc 😒

Pa imao je on odlicne meceve u Hjustonu, onaj PO '18 bi prosli GS da se on nije povrijedio u game 5.

Sto se drugog dijela tice, u pravu si. Ovo je posle dugo godina sezona gdje nije osakacen povredama, i u Klipanima i u Hjustonu su povrede bas bile problematicne

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, AgroLaki said:

Malo mi je to cudno, mrzi me da gledam koliko je igrao pre a koliko sada u OKC, gde su ga vise rabili? Ili je sve bio sticaj nesrecnih okolnosti, jbg i najspremniji covek moze da se povredi. 

Gledao sam to skoro, nema neke razlike sto se tice minuta prosjecno, suteva ali je propustio 40tak meceva u Hjustonu dok u Okc mozda 2-3 meca ove sezone. Nisu ga ni odmarali u b2b ako se dobro sjecam. 

U Hjustonu u sezoni 17/18 je bas bio dobar kad je bio zdrav ali kad god je usao u ritam neka povreda ga isjekla, najcesce prepone.

Ove sezone je igrac sa najvise poena u 4/4 i to ubjedljivo. Evo sinoc 15 poena

 

Edited by Miki28
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Alex_Serbia said:

A sinoc nova pokazna vezba na temu "MDA je idiot". Postoji vreme kada se igrac vraca u ritam. Sinoc u 4/4 nije bilo to vreme.

 

Lejkersi kao onaj crnja iz memea, gledaju iza drveta i trljaju ruke 

Ma gdje trljaju ruke, tek u petak igraju. To je 6 dana od poslednjeg meca, prevelika je to pauza. Jos su imali 2 dana slobodno, bez treninga.

Jedino sto ce im doci umoran protivnik pa bi na energiju morali dobiti game 1 ali to sam mislio i protiv Portlanda a pokazalo se da je to game 2 ipak

Link to comment
Share on other sites

Rekoh ja Majami ide u finalle Istoka, jes da je rano, ali oni i imaju pozitivan skor 2-1 sa Milvokijem plus tu jednu su izbili u mehuru kad su odmarali Dzimija. Ali ni to nema veze, jednostavno bolji su kao i tim, bolja kultura kosarke itd itd...

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Bas lepo NBA vece, lep prikaz ko su pravi kada je tesko a ko regular season igraci iliti Jimmy&CP3 vs Janis&Westbrook.

 

Kakva bi to prica bila kada bi CP3 ove godine izasao sa zapada nakon svih propustenih sansi, u timu za koji je retko ko mislio da ce i u PO.

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Manu said:

Bas lepo NBA vece, lep prikaz ko su pravi kada je tesko a ko regular season igraci iliti Jimmy&CP3 vs Janis&Westbrook.

 

Kakva bi to prica bila kada bi CP3 ove godine izasao sa zapada nakon svih propustenih sansi, u timu za koji je retko ko mislio da ce i u PO.

 

Voleo bih da se vratimo sezonu unazad, da vidim tvoje cp3 utiske iz polufinala vs Stejt. Pa da opet zalepimo etikete.

Link to comment
Share on other sites

Dobro, ali cp3 se potencira kao world class pg (sto i jeste, najvecim delom) za plejof. Nije bitno kakav je tim gsw, pricamo o individualnim performansima point goda, kao i decision makingu u plejof seriji.

 

Za sezonu pre toga mu svaka cast. Ali nema ni on tu plejof konstantu, kako se potencira.

Edited by Alex_Serbia
Link to comment
Share on other sites

Westbrook maloumnjak bukvalno. Kunem se da lik nije bacio normalno pas za cijeli mec. Kad baci loptu to ide nedje u noge saigracu ili pretezno u aut. Hjuston nevjerovatno glupo gubi meceve u ovoj seriji. Nadao sam se da ce nesto da urade, ali mrka kapa. Sve i da dobiju game7 oni su se previse istrosili da bi se suprostavili Lejkersima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Veceras ocekujem mnogo neizvesniju utakmicu i neke adaptacuje Nurse-a.

 

Cinjenica je da Boston nece ponoviti onakvo sutersko vece, ali opet, gledajuci napadacki performans igraca, ima tu jos mesta za napredak. Ne verujem da ce Brown opet imati onako lose sutersko vece i da ce Tatum biti odsutan u nekim delovima utakmice. Isto tako ne ocekujem da Smart opet ponovi ono, za njega sutersko ludilo. Ako opet ubaci oko 20 poena, mislim da se mi pitamo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

Westbrook maloumnjak bukvalno. Kunem se da lik nije bacio normalno pas za cijeli mec. Kad baci loptu to ide nedje u noge saigracu ili pretezno u aut. Hjuston nevjerovatno glupo gubi meceve u ovoj seriji. Nadao sam se da ce nesto da urade, ali mrka kapa. Sve i da dobiju game7 oni su se previse istrosili da bi se suprostavili Lejkersima.

 

Ne znam sta je u ludakovoj glavi. Tokom sezone se toliko doveo u red (u mozgu), uglavnom birao najbolja resenja, prestao da puca za 3 i postao daleko najbolji igrac Raketa u tom periodu.

 

Znam da se sad vraca iz povrede, ali nije valjda pao i na glavu kada se povredio? Neshvatljivo.

Covek ima preko 30 godina, sramotno sta on sebi dozvoljava na terenu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...