Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

3 minutes ago, Chaos Is Me said:

Pa to ti kažem, gurao kao treći igrač. Kawhi ga je pojeo gde god ga je video, što doduše nije neka sramota. 

 

Odlično Heat brani Giannisa ali raspucaše se Middleton i Brook. Middletona inače brani superstar Jimmy. 

U toj seriji je bio lider tima. Simons je po obicaju u PO samo prenosio loptu, a Gasol je ugusio Embida. Butler je drzao ekipu, ako ne vjerujes meni baci pogledaj na brojke igraca File. Slazem se da nije mogao da cuva Lenarda, ali to ne moze skoro niko u ligi.

Edited by Shunsuke Nakamura
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bucksi su uzasno nekreativan tim, pogotovo u pozicionom napadu. Ako ne otvore brzu tranziciju onda krece mucenje u napadu kada neko ovako kao Heat igra odbranu na Freaku udvajanjem i skupljanjem. Tada im je jedino resenje povratni pas i prangijanje za 3. Ovde ih jedino drze sutersko ludilo Brooka i Middletona, ali bice povuci potegni ako taj sut stane.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

U toj seriji je bio lider tima. Simons je po obicaju u PO samo prenosio loptu, a Gasol je ugusio Embida. Butler je drzao ekipu, ako ne vjerujes meni baci pogledaj na brojke igraca File. Slazem se da nije mogao da cuva Lenarda, ali to ne moze skoro niko u ligi.

Dobru seriju je imao (mada često i šut ispod 40%), no Kawhi ga je izgazio. Ja ne verujem da ekipa kojoj je on glavni igrač ili čak drugi najbolji može daleko, evo sad prilike da me demantuje. Priznajem da me kao lik izuzetno iritira pa sam pristrasan. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Ječmendo said:

Middleton je vrhunski šuter, sve ostalo ispodprosječno. 

 

Pa recimo u odnosu na Butler nista ne zaostaje u kreaciji cak je mozda i bolji.

 

Ne pricam o samom broju asistencija jer kad pipnes loptu 600 puta po utakmica logicno je da ces imati vise asistencija na nivou karijere ali kad treba da se kreira iz pika uopste ne zaostaje cak to mnogo lepse i fluidnije deluje... 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, LordOfTerror said:

 

Pa recimo u odnosu na Butler nista ne zaostaje u kreaciji cak je mozda i bolji.

 

Ne pricam o samom broju asistencija jer kad pipnes loptu 600 puta po utakmica logicno je da ces imati vise asistencija na nivou karijere ali kad treba da se kreira iz pika uopste ne zaostaje cak to mnogo lepse i fluidnije deluje... 

 

Možda sam ja prestrog prema Khris-u, ali Jimmy je za klasu bolji igrač. Middleton ima velike oscilacije i zna da nestane kada je najvažnije, dok je kod Butlera situacija obrnuta - a to je ono što odvaja vrhunske igrače od onih samo dobrih.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Ječmendo said:

 

Možda sam ja prestrog prema Khris-u, ali Jimmy je za klasu bolji igrač. Middleton ima velike oscilacije i zna da nestane kada je najvažnije, dok je kod Butlera situacija obrnuta - a to je ono što odvaja vrhunske igrače od onih samo dobrih.

 

Pa dobro jeste Jimmy bolji ali ovde se pokrenula neka glupa rasprava da li je u poslednjih 100 godina bio gori 2. igrac potencijalno sampionske ekipe...

 

Ovo sto Milvokiju treba i kako igraju on se savrseno uklapa, nije neki madafaka super star ali odradjuje veliki deo posla i u skoku i u kreaciji a pogotovu u sutu.

Edited by LordOfTerror
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, LordOfTerror said:

 

Pa dobro jeste Jimmy bolji ali ovde se pokrenula neka glupa rasprava da li je u poslednjih 100 godina bio gori 2. igrac potencijalno sampionske ekipe...

 

Ja isto mislim da on nije dovoljno dobar za drugu perjanicu šampionske ekipe, na stranu što mislim da Janis takođe nije (još uvijek) dovoljno dobar za prvu perjanicu. :kece: Naravno, dopuštam mogućnost da budem demantovan, ali je ta mogućnost, makar ove sezone, malo vjerovatna.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...