Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

2 minutes ago, freethrow said:

Siakam ili Adebayo? Dva različita a nekako slična igrača, za koje ne uspevam da ocenim ko ima veći potencijal. Svakako među gotivnijim igračima EC.

 

Sad i ti, grese oni ali nisu bas ni za evrokup 😕

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

😄😁😇

Edited by Alex_Serbia
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, freethrow said:

Siakam ili Adebayo? Dva različita a nekako slična igrača, za koje ne uspevam da ocenim ko ima veći potencijal. Svakako među gotivnijim igračima EC.

 

siakam je pippen za siromahe, što je valjda okej. jedino što mu danas ne ide ništa. meni je ajdebajo jedan od boljih centara u ligi, bez obzira na nedostatke

 

2 minutes ago, freethrow said:

Ovo je valjda poslednja sezona u kojoj Ibaka ima još pozitivan uticaj na igru. Užasno je propao ili se samo slabije kreće danas? Prošle godine je bio prilino dobar tijekom run-a.

 

ali najjače je što šatro ima 30 godina

Link to comment
Share on other sites

Ух, ух. Врхунско полувријеме.

 

Није за очекивати овакав распад у нападу Торонта и у 2/2, мада је и одбрана Бостона доста допринијела томе.

 

Коначно добри минути Time Lorda

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, freethrow said:

Ja se ne zezam za Siakama i Adebaya, a EC je istern konferens. Mislim da sam misanderstud. A Ibaka je moje ili tvoje godište realno i igra fenomenalno (za te godine),

 

soriška. uglavnom, meni je tu najsumnjiviji fred van vleet

mislim, do danas je šutirao nekih sumanutih 58% za tri u plej ofu, na preko 8 pokušaja po tekmi. jasno je meni da je ozbiljan igrač, takve male kocke su na basketu strogo za strahopoštovanje ali nešto mi se čini da van raptorsa neće to baš tako da fercera. a već vidim knickse kako mu nude 25 milki x 5 godina

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...