Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

Propustio sam na zalost drugo poluvreme protiv File. Drago mi je da smo zatvorili ovo u 4, prosto smo bili mnogo bolji, cak i kad nismo igrali dobro. Rekao bih da je ovim prolazom sezona vec uspesna, imajuci u vidu sve sto se desilo u offsezoni. Seriju s Torontom gledacu sa uzivanjem, favoriti su, to bi bili i da smo kompletni i mislim da ce nas izbaciti, ali hajde da vidimo. Bice svakako interesantan duel.

 

118224811_10158545704302667_2380173453590728208_o.jpg?_nc_cat=1&_nc_sid=110474&_nc_ohc=JVen5h14RSkAX94vZFq&_nc_ht=scontent.fbeg4-1.fna&_nc_tp=6&oh=45b0d660f4545daaf4e86b26730173fb&oe=5F68FC27

Link to comment
Share on other sites

Da je Luka otisao kod Vlade i da je bilo u fazonu, Luka ti si prospekt, ali mora malo Fox da ulece, mora malo Badi da se raspuca, pa jos prosle sezone Iman pucam ne mislim Šumpert, pitanje koliko bi pokazao svog potencijala, dok je ovde, opravdano, dobio kljuc u ruke.

Takodje, mislim da bi i u Atlanti napravio show, jer Mavsi i Atalanta nisu imali breme "jakih" prospekata vec u timu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, AgroLaki said:

Da je Luka otisao kod Vlade i da je bilo u fazonu, Luka ti si prospekt, ali mora malo Fox da ulece, mora malo Badi da se raspuca, pa jos prosle sezone Iman pucam ne mislim Šumpert, pitanje koliko bi pokazao svog potencijala, dok je ovde, opravdano, dobio kljuc u ruke.

Takodje, mislim da bi i u Atlanti napravio show, jer Mavsi i Atalanta nisu imali breme "jakih" prospekata vec u timu.

To si u pravu a rijetki su treneri koji bi izvukli ovo iz njega odmah ili bolje receno, koji bi napravili sistem da izvuce ono najbolje iz njega a Karlajl je jedan od njih. To u Sakramento nema sanse da bi mogli i neutralni navijaci mogu samo da se zahvale Divcu sto jedan ovakav talenat nije upropasten.

Dalas je mozda i najbolje mjesto za njega, vrhunski trener, vlasnik koji voli kosarku i brine o svojem superstaru a Luka ce to biti. Samo zdravlje da ga posluzi i bice j.... dobro gledati sta radi narednih 10tak godina

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Chaos Is Me said:

Ja ne vidim kako Dalas može da omane i da ne uzme bar neku titulu u Lukinoj eri. Zdrava franšiza, odlični vlasnik i trener, jako tržište. Utrkivaće se ovi veteranski ringchaseri ko će da igra sa Lukom.

Ko vam je idealan partner od njih za Luku i KP?

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, stefan81888 said:

Propustio sam na zalost drugo poluvreme protiv File. Drago mi je da smo zatvorili ovo u 4, prosto smo bili mnogo bolji, cak i kad nismo igrali dobro. Rekao bih da je ovim prolazom sezona vec uspesna, imajuci u vidu sve sto se desilo u offsezoni. Seriju s Torontom gledacu sa uzivanjem, favoriti su, to bi bili i da smo kompletni i mislim da ce nas izbaciti, ali hajde da vidimo. Bice svakako interesantan duel.

 

118224811_10158545704302667_2380173453590728208_o.jpg?_nc_cat=1&_nc_sid=110474&_nc_ohc=JVen5h14RSkAX94vZFq&_nc_ht=scontent.fbeg4-1.fna&_nc_tp=6&oh=45b0d660f4545daaf4e86b26730173fb&oe=5F68FC27

 

Nisam siguran bas da je Boston underdog u okrsaju sa post-Kawhi Torontom.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Miki28 said:

@delgado jel se prati vcrs? Bice vcrs ludilo, ove partjee Doncica, Spide i jos nekih su sigurno nalozile Lebrona i Lilarda tako da neko od njih ce imati bruka partiju a najbitnije da se ode na 3-1

 

 Gledam obavezno. Juce sam jedva ustao jer sam legao u 5, a morao da ustanem u pola9. Posle sam otisao na neko jezero 30km od grada kao svaki laker i malo se brckao u plicaku i gledao maloletnice. NBA se vratio u pravo vreme da me digne malo iz deprice, pola God nisam znao sta cu sa sobom (mada ni sad ne znam). Posle onog Lukinog perfomansa osecam se jos bolje jer kontam da mozda mogu i da izbace Clipperse, a onda je sve otvoreno. Protiv HOU mislim da ne bismo smeli da se prilagodjavamo njima, nego da igramo bullyball, full minutaza Dejvis na 4, Howard na 5 i da im pohvatamo sve lopte pod njihovim kosem. Mada, i oni i mi treba jos da dovrsimo posao, ne sme se gledati toliko unapred, tekma po tekma.

  

   Dobijamo vcrs. Najvise bih voleo da pogodimo >10 trojki

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Horium said:

 

Nisam siguran bas da je Boston underdog u okrsaju sa post-Kawhi Torontom.

 

Toronto igra odličan Basket u post-Kawhi eri. Pre svega, odlično su vođeni, tu smo egal i taj trenersku duel biće najznačajniji stavka u seriji. Drugo, igraju prebrutalnu odbranu, neverovatno su zategnuti na toj strani terena a nama fali Hejvord. Organizovana ekipa koja baš zna da samelje protivnika i ima dužu klupu, istina je da se u PO svakako skraćuje fond igrača ali klupa Bostona je baš skromna. 

 

Naša prednost je što je Tatum tu najbolji igrač, Kemba je takođe ušao u formu, ali mora ovo prvo Stevens da čupa, da igramo našu dobru vrhunsku odbranu ali i da najbolji igrači povuku a to baš neće biti jednostavno. 

 

Nismo Netsi i neće serija biti tako jednostrana, ali nismo ni favoriti. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ma koji Drummond. Njima fali samo neki kompetentniji igrač na 3 umesto DFS-a (npr Gordon iz Orlanda) i oporavak prosečnog Powella i to je već fino zaokružena ekipa. Ja bih lično voleo i nekog inteligentnijeg igrača od Hardawaya al može se živeti i sa njim. 

 

Da dodam, od veterana bi tu najbolje legli neki Redick i PJ Fucker.

Edited by Chaos Is Me
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, stefan81888 said:

 

Toronto igra odličan Basket u post-Kawhi eri. Pre svega, odlično su vođeni, tu smo egal i taj trenersku duel biće najznačajniji stavka u seriji. Drugo, igraju prebrutalnu odbranu, neverovatno su zategnuti na toj strani terena a nama fali Hejvord. Organizovana ekipa koja baš zna da samelje protivnika i ima dužu klupu, istina je da se u PO svakako skraćuje fond igrača ali klupa Bostona je baš skromna. 

 

Naša prednost je što je Tatum tu najbolji igrač, Kemba je takođe ušao u formu, ali mora ovo prvo Stevens da čupa, da igramo našu dobru vrhunsku odbranu ali i da najbolji igrači povuku a to baš neće biti jednostavno. 

 

Nismo Netsi i neće serija biti tako jednostrana, ali nismo ni favoriti. 

 

Sve stoji sto si rekao, ali to samo znaci da ste bez Hejvorda manje-vise egal sa Torontom, a kad/ako se Hejvord vrati, blagi favoriti.

 

Kemba i Tejtum su ipak dva najbolja igraca u toj potencijalnoj seriji, i obojica igraju za Boston.

Link to comment
Share on other sites

Nijesam uopste siguran da su Tatum i Kemba dva najbolja igraca u seriji. Siakam moze da ih urnise, nemaju adekvatnog cuvara za njega. Lowry i FVV su trenutno bekovi u rangu Kembe. Toronto ima sigurno i jacu klupu. Ibaka i Powell ozbiljno trpaju, oba su na 15ppg. Meni je Toronto ocigledan favorit, prognoziram 4:1 za Reptorse.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...